Zaloguj się, aby obserwować  
kuba9876543210

Rejestracja domen, hosting stron - Temat ogolny

2 posty w tym temacie

Witam,

Otwieram ten temat z mysla o osobach piszacych swoje strony internetowe i chcacych je umiescic w Internecie na damorwym/platnym serwerze oraz zarejestrowac. :)

Dotychczas uzywalem darmowego hostingu, a wiec generalnie mowiac - takieg sobie :P Nie zawsze jest pewnosc, ze wszystko dobrze bedzie dzialac, no i te reklamy automatycznie dodawane do naszych stron potrafia je niezle oszpecic.
Zwracam sie do osob majacych z tym jakies doswiadczenie i mogacych mi doradzic mozliwie najtanszy hosting dla strony o malo/srediej aktywnosci (liczbie odwiedzin). Czy warto interesowac sie ofertami z allegro?
Gdzie najlepiej zarejestrowac domene? No i jeszcze jedno: .biz, .org, .com, .info, com.pl, eu, eu.pl, .net, .fm czy inne? Bo troche tego jest, a nie wiem, ktore moze przynosic najwiecej dochodu z reklam (nie tylko google ads, ale takze np. AdTaily czy inne) i, ktore najlepiej jest indeksowane itp.
Najczesciej domeny najwiecej warte to .com, ale chcac zarejestrowac takowa mam chyba najbardziej ograniczony wybor co do nazwy. Chcialbym tez szybko osiagnac wysoki PR :P

z gory dzieki
i pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować