Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 01.04.2012 o 12:25, korinek2 napisał:

To normalne, że tankiem mam trudności z wyjściem K/D ratio powyżej 1:0, nie wliczając
w to asyst :P?

Absolutnie nie. Przecież z definicji tank = ten który skupia się na zabijaniu i powinien mieć najwięcej killi z całej drużyny. Każdy zgon to przy tym znak, że nie wywiązujesz się z roli tanka - od ginięcia są AD.

/lawl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2012 o 12:50, KaPe napisał:

> To normalne, że tankiem mam trudności z wyjściem K/D ratio powyżej 1:0, nie wliczając

> w to asyst :P?
Absolutnie nie. Przecież z definicji tank = ten który skupia się na zabijaniu i powinien
mieć najwięcej killi z całej drużyny. Każdy zgon to przy tym znak, że nie wywiązujesz
się z roli tanka - od ginięcia są AD.

/lawl


Tank powinien mieć najwięcej killi o.0? Szczerze powiedziawszy nigdy nie widziałem, a jeśli to musiało to należeć do rzadkości, żeby to tank miał w końcowym wyniku posiadał najwięcej killi. Pytałem o to z tego względu, że większość gier granych shenem kończyłem z wynikiem podobnych do czegoś takiego 3/6/24, no nic tyle. Ide dalej ciupać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.04.2012 o 13:08, korinek2 napisał:

Tank powinien mieć najwięcej killi o.0? Szczerze powiedziawszy nigdy nie widziałem, a
jeśli to musiało to należeć do rzadkości, żeby to tank miał w końcowym wyniku posiadał
najwięcej killi. Pytałem o to z tego względu, że większość gier granych shenem kończyłem
z wynikiem podobnych do czegoś takiego 3/6/24, no nic tyle. Ide dalej ciupać.

KaPe tak nasączył swój post ironią, że dziwie sie jak mogłeś jej nie zauważyć :))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2012 o 13:08, korinek2 napisał:

Tank powinien mieć najwięcej killi o.0? Szczerze powiedziawszy nigdy nie widziałem, a
jeśli to musiało to należeć do rzadkości, żeby to tank miał w końcowym wyniku posiadał
najwięcej killi. Pytałem o to z tego względu, że większość gier granych shenem kończyłem
z wynikiem podobnych do czegoś takiego 3/6/24, no nic tyle. Ide dalej ciupać.

Jakby być w pełni poważnym, to *każdą* rolą może być ciężko uzyskać wynik lepszy niż 1:1 K/D - chociażby dlatego, że nie ma żadnej gwarancji, że w ogóle wyjdzie się na plus, a co dopiero jeszcze złapie większość killi drużyny. A dla tanka/supporta dochodzi fakt, że gold który dostają za killa byłby lepszy dla AD, a im samym wystarczy asysta. Stąd też wiekszość statystyk uwzględnią KDA, a nie samo KD - pomijając ludzi, którzy wrzeszczą KS przy każdej okazji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2012 o 13:13, Mange napisał:


> Tank powinien mieć najwięcej killi o.0? Szczerze powiedziawszy nigdy nie widziałem,
a
> jeśli to musiało to należeć do rzadkości, żeby to tank miał w końcowym wyniku posiadał

> najwięcej killi. Pytałem o to z tego względu, że większość gier granych shenem kończyłem

> z wynikiem podobnych do czegoś takiego 3/6/24, no nic tyle. Ide dalej ciupać.
KaPe tak nasączył swój post ironią, że dziwie sie jak mogłeś jej nie zauważyć :))))))))


Po przeczytaniu jeszcze raz, sam się zdiwiłem, że tego nie zauważyłem ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2012 o 12:13, Daronn_Darker napisał:

/.../
Podążając twoim tokiem rozumowania Rammus też nie jest tankiem. Ma taunt`a tylko na jeden
cel.

przy czym ma sporo dmgu, jest swietnym junglerem przez co sie lepiej sfarmi niz siedzac na lane "jako support", bardzo dobra inicjacje a jego cc trwa 3 sekundy a nie 1.5

a. i ma slowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2012 o 23:27, Markush napisał:

Ja dobrze rozumiem, ze masz 700 ELO? Przez drużynę? Bo może cos źle łapię, dzisiaj okropnie
się czuję.
Ludzie się starają tygodniami, żeby wbić takie ELO wychodząc z champ selct, a ty tak
po prostu przez pecha dobijasz do takiego ELO? Są granice...


Wiesz chłopie, jak siępróbuje wycerrować cały team bd solo topem, lub double, to tak już jest, jak sie ch...wemu botowi nie chce kupić wardów, bo po co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2012 o 14:19, LordAnayami napisał:

Wiesz chłopie, jak siępróbuje wycerrować cały team bd solo topem, lub double, to tak
już jest, jak sie ch...wemu botowi nie chce kupić wardów, bo po co ?



Proponuję zrobić np. tak 4/0 na swoim lane a nie 0/4 (i nie, nie uznaję odpowiedzi że to przez "ganki"). Zwłaszcza że samemu stawiasz jednego jedynego warda jak masz tą latarnię, innych, zwłaszcza pinków to u ciebie NIGDY nie widziałem. Powinno pomóc. I mówię to bez ironii - źdźbło w oku bliźniego widzisz, a belki w swoim nie dostrzegasz.

Jeśli nie potrafisz zdominować swojego lane''a to NIE zasługujesz na wyższe ELO. Prawo do narzekania masz tylko jeżeli zrobisz np. 6/1/7 a reszta w twoim teamie będzie feedować. To ok. Zrobiłeś co mogłeś, nie wyszło. Ale samemu masz średnio z 1.5 kda...co oznacza że feedujesz w KAŻDEJ grze (20 deadów jako Sion? No jak dla mnie to jest intentional feeding zasługujący na bana). Twoje match history to też parodia, tam jest jedna jedyna gra w której masz dodatnie staty i 9 w których feedujesz.

Ja spadłem o 50 elo w przeciągu 2 dni do 1500 i winię tylko siebie. Grałem do chrzanu, nie zasługiwałem na wyższe elo. Że miałem warzywa w teamie które counterpickują samych siebie? Zdarza się. Ale samemu NIE grałem lepiej, nie będę żądać od innych żeby grali skuteczniej jak ja najwyraźniej też nie potrafię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie smaczne. Tak to było trudne, poza tym 3D miało być ich żartem a ten art jest profesjonalnie zriobiony więc liczyłem jednak że prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować