Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 23.01.2013 o 01:57, hammerfall87 napisał:

moge to zrobić za 50 zl ale niżej nieda rady :P


Pomęczę się raczej. :P Tylko poważnie, chyba jutro przejdę się i kupię tę melisę o ile nie mam jakiejś w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2013 o 21:19, Outlander-pro napisał:

Jak się czytać nie umie, to potem jeszcze się pisze takie pierdoły /.../ Zajmij się sobą i swoją nędzną grą, może kiedyś coś ci wyjdzie.
Pogódź się z tym forumowy nubie. Nikt cię nie będzie traktować poważnie, żółć cię zalewa i tyle.
Brawo, wygrałeś nagrodę Złotego Buraka! Pochwal się mamie! Albo psychologowi! Skoro próbujemy się tu jakoś dowartościować, bo jest się życiowym nieudacznikiem ...

Degrad -1 za brak szacunku dla rozmówców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2013 o 21:34, MasMatix napisał:

Ty naprawdę masz jakieś problemy psychiczne i próbujesz się dowartościować w LoLu i na tym forum... Czytając tego żałośnie śmiesznego posta zastanawiałem się dlaczego takim ludziom dają dostęp do internetu. Zamiast ciskać się jak jakieś 5 - letnie dziecko, umów się na jakąś wizytę u psychologa,
I kto tu jest nieudacznikiem? Dzieckiem

Degrad -1 za brak szacunku dla rozmówcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podaj im adres, wyślą do Ciebie panów z CBA. A na serio, Riot po prostu zamierza wejść na kolejny poziom, jeżeli chodzi o nagradzanie za wkład w rozwój społeczności League of Legends.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2013 o 09:08, Ecko09 napisał:

http://imgur.com/ZeiRfwv

Dostałem takie coś na maila, co to mnie tu Riot wysyła? :o


Na reddicie widziałem chyba w poniedziałek jak ludzie wrzucali podobne wiadomości. Tylko powiedz mi co to za nazwa summonera? ;] Bo dla swojego Ecko to chyba w życiu nagrody by ci nie dali ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2013 o 10:42, sirufok napisał:

>


Screena wziąłem z reddita, bo za dużo zachodu z robieniem samemu xD Podobnie jak ty jestem niezmiernie zaskoczony otrzymaniem ów maila ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2013 o 10:47, Ecko09 napisał:

> >

Screena wziąłem z reddita, bo za dużo zachodu z robieniem samemu xD Podobnie jak ty jestem
niezmiernie zaskoczony otrzymaniem ów maila ;]


To za podanie się przy pierwszej wieży nagradzają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2013 o 10:53, Ciekawski94 napisał:

> > >
>
>


Może ty na tym swoim śmiesznym elo tak robisz, ale to nie znaczy, ze każdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2013 o 11:28, Ecko09 napisał:

Może ty na tym swoim śmiesznym elo tak robisz, ale to nie znaczy, ze każdy.


Masz słabą pamięć ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2013 o 13:46, sinir napisał:

Na czym ma polegać ner...rework Dariusa? Bo myślę czy aby go nie kupić.

I jeszcze - Olafem vs Ire maxować Q czy E?


Raczej polecał bym E bo robi naprawdę kosmiczny dmg na małym cooldown tyle, że zabiera Ci życie więc polecam jakiś sustain mieć, bo life steal z W raczej nie wystarczy. Maksowanie Q może dać niezły harass oraz szybkie pushowanie ale za to z many wypstrykasz się raz dwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2013 o 02:05, sinir napisał:

Pomęczę się raczej. :P Tylko poważnie, chyba jutro przejdę się i kupię tę melisę o ile
nie mam jakiejś w domu.


Ja bym Ci pomógł za darmo, ale 1400 elo to dla mnie straszeni wysoka góra.xD

Btw, Alistar w tej nowej dżungli się jeszcze do czegoś nadaje? Ganki miał zawsze świetne, ale clear jeszcze przed zmianami był słaby.:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2013 o 15:33, Buhahahahaha napisał:

Dodaj mnie do znajomych, IGN: Aielm, zwykle gram w godzinach pozniejszych (21-23).

K.

@Nephren-Ka
Że jesteś za nisko czy zbyt wysoko? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2013 o 16:41, sinir napisał:

Że jesteś za nisko czy zbyt wysoko? :>


W ogólnie nie jestem nigdzie.xD Chomikuję sobie 2 wygrane rankedy(na 2 zagrane) w tym sezonie(solo). W poprzednim też wielu nie zgrałem(~50? nie pamiętam nawet) i bez szału raczej(chociaż mnie samemu się dobrze grało przeważnie), nawet udało mi się poniżej 1k spaść(cała seria gier Lux na midzie, gdzie średnio miałem coś koło 6-3-10, a win ratio 37%).:D
Poza tym pełno jest w tym trybie tzw. ''generałów'', którzy perfekcyjnie grają i wiedzą znakomicie jak każdy inny ma grać. A spróbuj zrobić coś nie po ich myśli(a zginąć to już w ogóle), to flame jak stąd do Kansas. Pewnie, na normalach też tak jest, ale rzadziej. I nie szkoda mi wtedy skorzystać z ignored.

Przykład normala z dzisiaj, w którym to supportowałem sobie Alistarem(jedna z moich ulubionych postaci) gościa ''ze złotą ramką''. Jako jedyny okazał się normalny z drużyny - dwóch innych się pokłóciło o topa(i był double), a mid cały czas za swoją wieżą stał(a i tak ginął). A pan ad carry farmił sobie spokojnie, zabijał to co mu wrzucałem, nie krzyczał jak w wirze walki kill poszedł na moje konto, nie krzyczał jak midowi zapomniało się napisać ss. A potem dwa razy wybiliśmy przeciwników pod dragonem i ładnie się poddali.xD

20130123173935

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować