Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Niezła sprzedaż pierwszego Kane & Lynch

10 postów w tym temacie

Gra ma klimat to "coś", grałem u kolegi, zachęcony pobiegłem do EMPiK''u i musze uprzedzić wszystkich że Cenega wydała wadliwą seriee tej gry w wersji klyski, wymieniałem 3 razy za 4 zabrałem peniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja również kupiłem swoją kopię niedługo po premierze i mi się bardzo podobało. Mimo kilku wkurzających elementów i niewielu innowacji, gra miała świetny klimat i grało się w nią naprawdę dobrze. Coś czuję, że przed premierą dwójki jeszcze ją sobie odświeżę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co,świetna gra dziwi mnie że zebrała tak słabe oceny bo w 2007 była to jedna z lepszych gier.Pamiętacie zjazd na linie po z dachu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2010 o 11:20, Revanchist napisał:

Dzięki za uprzedzenie, bo myślałem nad zakupem (ale w sumie zastanawiała mnie przeciętna
grafika i tylko strzelanie :P).


Ja mam wersję z pomarańczowej kolekcji kasyki i działa bez problemów ;) Warto, zwłaszcza za klimat pierwszych misji (który niestety później gdzieś ucieka).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro sprzedaż wypadła całkiem nieźle, to dlaczego kompletnie zignorowano dalszy los gry po wydaniu (głównie wersji PC)? Brak wsparcia dla bardzo wielu kart graficznych? Nierozwiązany. Nowe mapy do trybu sieciowego? Tylko na konsole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować