Zaloguj się, aby obserwować  
maaarrr

Seria Commandos - temat ogólny, pytania, opinie.

190 postów w tym temacie

jaka według waszym zdaniem częsć commandos-ów najbardziej się wam podobała,bo mi najbardzij odpowiadała 2 a wam? piszczie tu swoje spostrzeżenia które mniej lub bardziej podobały się wam w seri commandos. a co sądzicie o nowej części comandos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z commandos 1. Gra działa... za szybko. Przy każdej innej gierce pewnie bym sie cieszył, ale w takim tepie nie da sie nic wymyslec, a tym bardzej zrobic. Moze wie ktos jak ja zwolnic. Prosze o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z Commandos: Behind enemy lines. Co jakiś czas gra wychodzi mi do pulpitu. Tzn. trochę pogram i wychodzi do pulpitu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi 2ka i ostatnia część - Strike Force (szczególnie Multi Player)

P.S. Staraj się nadawać tematom bardziej ścisłe tytuły.
Samo Commandos nie bardzo wyjaśnia sprawę.

;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja pamiętam doskonale ile czasu spędziłem na "jedynce" oraz dodatku. Drugą część też pamiętam ale byłem już troche bardziej "doświadczony" i "obeznany" w temacie. A więc można powiedzieć że podobały mi się trzy pierwsze gry (nie części!) z serii Commandos. W Commandos 3 nie grałem ale nadrobiłem to ze Strike Force, która moim zdaniem jest dobrą grą, i udaną zmianą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Commandos 3 nie grałem

Dnia 27.05.2006 o 15:54, Markus89 napisał:

ale nadrobiłem to ze Strike Force, która moim zdaniem jest dobrą grą, i udaną zmianą.

A ja uważam, że Commandos Strike Force to profanacja tej świetnej gry :) Z gry taktycznej, przy której trzeba myśleć zrobiłs sie FPS, który niczym nie przypomina tego co było kiedys. Mam nadzieje iz kolejna czesc przywróci serii Commandos jest chwalebne imie. Co do serii najlepsze jest 2 czesc :
-najwieksza ilosc commandosów
-duża wieksza liczba skrytek (w 3ce były tylko skrzynki w 2ce meble, stoliki itp )
-lepsze mapy
-wieksze mapy
-misje bonusowe
-muzyka (szczegónie z misji : Bridge over the river Kwai i Saving Private Smith - arcydzieło :D )
-regulowany stopien trudnosci (polecam gre na very hard )
-wieksze wyposazenie (czemu w 3ce nie ma butelek, złodziej nie ma myszy - spike`a )
Podsumowujac dwójka to najlepsza czesc serii, gorasza jest od czesci trzecie tylko pod wzgledem grafiki (i to nie bardzo)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mi Commandos BEL, choć to moze być przez to że to jest jedna z pierwszych gier w które grałem na swojm PC, no więc sentyment.. Pamietam szczególnie filmiki, no i kilka misj.. eh to była graa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2006 o 17:25, juzio07 napisał:

Mam problem z commandos 1. Gra działa... za szybko. Przy każdej innej gierce pewnie bym sie
cieszył, ale w takim tepie nie da sie nic wymyslec, a tym bardzej zrobic. Moze wie ktos jak
ja zwolnic. Prosze o pomoc.

Patrz tutaj, pierwszy post http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=5672&tpage=148
ktoś tam podawał też inne rozwiązania m.in. dsbox

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2006 o 07:52, Sq-Ter napisał:

mi osobiscie najbardziej przypadla do gustu "jedynka" w 3 czesc nie gralem a 2 jakaś taka niemrawa
była;)

e tam niemrawa....mi sie podobala barzdo i jedynka tez ,w dwojce wszystko bardziej dopracowane ale wiadomo ze formula juz powtorzona z 1 wiec nie powala tak barzdo .ale ta muzyka grafa piekna ja kocham te gry:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem najlepszą częscią gry było Commandos 2. Dużo bonusowych misji, ciekawe lokacje,zróżnicowane zadania, świetna muzyka, i jedyna część w której można było nękać kogoś innego niż Niemców:)

Commandos3 to w sumie za dobra część nie była. Podoabły mi sie tylko misje w Stalingradzie, później w Berlnie, no i Lądowanie w Normandii. Ale w grze nic specjalnego nie było. I w dodatku wyrzucono paru podwładnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorry za dodatkowy post,ale o części 4 nie będe się wypowiadać. Ni to gra taktyczna,ni to porządny shooter. Spodziewałem się ulepszonewgo Brothers in Arms, a tu każdą misję można spokojnie przejść na chama( rozwal wszystkich po drodze z okrzykiem na ustach) Wolę pograć w Bia lub w Call of Duty2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować