Zaloguj się, aby obserwować  
PsyhoSpider

Piękne Kobiety :-D

12704 postów w tym temacie

Dnia 22.04.2008 o 21:58, Zauri napisał:

Bezsprzecznie najladniejsza polska aktorka na ta chwile jest Marta Zmuda-Trzebiatowska


Sympatyczna, ale chyba stary ramol już ze mnie, bo w czym ona gra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2008 o 00:24, Uspatente napisał:

> Bezsprzecznie najladniejsza polska aktorka na ta chwile jest Marta Zmuda-Trzebiatowska


Sympatyczna, ale chyba stary ramol już ze mnie, bo w czym ona gra?


A tandetnych serialach TVNu i ostatnio chyba grała z Adamczykiem w jakiejś komedii ... aktorka z niej marna, ale wygląda nieźle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak w ogóle to pierwsze zdjęcie Trzebiatowskiej przypomniało mi jeszcze jedną taką aktorkę - Marię Niklińską. Grała m. in w "Ja wam pokażę!". Pod względem urody to ma coś z Trzebiatowskiej i Portman IMHO.

20080423151632

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2008 o 21:58, Zauri napisał:

Bezsprzecznie najladniejsza polska aktorka na ta chwile jest Marta Zmuda-Trzebiatowska
:)


Nooo to fakt mimo że byłą pokazywana kilka numerków wczesniej ale to nic :D:D Piękna Pani :p

To dowodzi na to ze my Polacy mamy tez co pokazać :p

Pozdrawiam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2008 o 18:22, Skywalker560 napisał:

Trzy nowe fotki Evangeline Lilly, mam nadzieję, że chociaż jedna się nie powtarza
:P:

hhhmmmnnn :P nie są jakieś bardzo dobre ale złe też nie są to drugie zdięcie jest moim zdaniem najlepsze :P hmn pewnie dam 8/10 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się to pierwsze najbardziej podoba, świetnie wyszła na nim, miałem nadzieję, że się nie powtórzy, ale już było :D. Gdzieś tu było na forum drugie z tej sesji, równie świetne, może nawet lepsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2008 o 19:10, Skywalker560 napisał:

Mi się to pierwsze najbardziej podoba, świetnie wyszła na nim, miałem nadzieję, że się
nie powtórzy, ale już było :D. Gdzieś tu było na forum drugie z tej sesji, równie świetne,
może nawet lepsze?

Wiesz ja tylko powiedziałem że akurat podoba mi sie ta druga ale tak sie lepiej przypatrując to i to trzecie nie jest złe :P tylko jakby jakieś inne tło było to by było lepiej ale jest ok może być :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ładna i w ogóle ciało ma ładne ;] Trochę nie w moim typie ale i tak jest przepiękna...
Podoba mi się ogólnie a nie na poszczególnych fotkach... bo na każdej fotce można wyjść inaczej a wygląd przecież taki sam ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Beata Leńska (Serialowa Edyta z pierwszej miłosci) :D piękna kobitka niczego jej nie brakuje ; P
Zdjęć nie zamieszczam bo w sieci są tylko takie... nienadające sie do publikacji na forum ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2008 o 19:14, Skywalker560 napisał:

A ja powiedziałem, że pierwsza ;). Ta druga również, szczególnie fotka po lewej :D. A
trzecią dałem ot tak :P.

hehehe niby od tak ale nie jest zła naprawdę mi sie podoba :D ale już pierwsze zdięcie już nie znaczy nie że w ogóle mi sie nie podoba ale jakoś no nie wiem jak to powiedzieć więc druga i trzecie jest okej i zdania nie zmienię :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2008 o 20:11, Skywalker560 napisał:

Spoko ;). Jak chcesz więcej Evangeline Lilly to zajrzyj tu:
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=5521&pid=4384
http://forum.gram.pl/for um_post.asp?tid=5521&pid=4451
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=5521&pid=7735

W trzecim linku druga fotka bardzo mi się podoba ;).

Tak przeglądając te wszystkie foty które mi tutaj dałeś to te w trzecim linku były w miarę czyli nawet niezłe :P Ale wiesz zawsze mam coś do tła i tam też mi ono nie podoba ale ogólnie foty są bardzo ładne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lilly ogólnie jest ładna, choć trzeba przyznać, że to oryginalny typ urody, który raczej do gustu masom nie przypada (raczej, bo ten temat pokazuje, że jest inaczej :P). Jak to by określił Williams? "Bardziej efektowna niż piękna"? Hm, no nie wiem, dla mnie jest po prostu bardzo ładna ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2008 o 20:18, Skywalker560 napisał:

Lilly ogólnie jest ładna, choć trzeba przyznać, że to oryginalny typ urody, który raczej
do gustu masom nie przypada (raczej, bo ten temat pokazuje, że jest inaczej :P). Jak
to by określił Williams? "Bardziej efektowna niż piękna"? Hm, no nie wiem, dla mnie jest
po prostu bardzo ładna ;).

hehehe żeby sie jakoś strasznie nie rozpisywać to powiem to w jednym zdaniu :P Po prostu jest ładna i tyle :P
Można tu by było jeszcze wiele argumentów pokazać ale po co ? nie ma sensu :D Więc sie jeszcze raz powtórzę i dam 8/10 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować