Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Assassin`s Creed II tylko w DirectX 9

19 postów w tym temacie

Ciekawe, ciekawe przyznaję ale co zrobić twórców nie tak łatwo przekonać do zmiany zdania. Mimo wszystko rozumiem ich argumenty szczególnie ten o późniejszym wydaniu gry na PC jeśli zaczęliby implementować nowe biblioteki z DX 10 i11.

Tak na marginesie to bohater nazywa sie: Ezio Auditore DA Firenze, a nie DE. Raz że DE to francuski nie włoski, a dwa nawet na pudełku wersji konsolowej jest napisane DA Firenze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi tam wszystko jedno. Ważne aby był dobrze zoptymalizowany i cieszył oko piękną grafiką. Po tak długim czasie nie chciałbym dostać jakiejś maniany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to czyli jak ja kupiłem sobie win7 a miałem trzy dni temu winXP(obecnie zainstalowany mam win7) i mam karte GeForce 9800GT to pujdzie mi ACII czy bedę musiał zainstalować sobie XP?.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

żałosne... dostajemy port z konsoli, 3msc pozniej i do tego z duzymi technicznymi ograniczeniami. Nie zdziwilbym sie gdyby np ustwienia grafiki ograniczaly sie tylko do mozliwosci zaminy rozdzielczosci tak jak to bylo np w SW FU. Gdyby to nie byl AC to chyba bym ich olal za takie podejscie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Assassin’s Creed II na PC jest konwersją z konsoli Xbox 360 i korzysta z tego samego silnika renderowania, co wersja na platformę Microsoftu" - no to nara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mimo iż nie jestem zwolennikiem PC, to ta platforma powinna także dostać dopracowaną grę i nie przenoszoną z X360. A najczęściej porty z konsol na PC są kiepskiej jakości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie wytłumaczenie jest proste - NVIDIA nadal nie ma karty zgodnej z DX10.1 oraz DX11, a ATI ma całą gamę swoich produktów. Jakby ta gra wyglądała z logiem NVIDII i opcją DX11 czy DX10.1 podczas gdy na żadnym GeForce tego nie zobaczymy? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie, posiadacza poczciwego xpka, to żadna różnica. Będę miał przynajmniej tą świadomość, że gram na najwyższych możliwych ustawieniach graficznych bez ograniczenia systemem operacyjnym. Jedynie słowa Davida mówiące o konwersji z konsoli są trochę niepokojące. To tak jakby przygotowywali nas na słaby port...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na przykładzie Crysis śmiem twierdzić, że DX10 jest przereklamowany i nie godny nowej naczelnej cyferkki w oznaczeniu wersji :) Być może się mylę, jeśli tak to poprawcie mnie i podajcie przynajmniej jedną grę, która w DX10 faktycznie wygląda jak gra z innej epoki porównując do innych "na czasie".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2010 o 15:58, kiczka116 napisał:

to czyli jak ja kupiłem sobie win7 a miałem trzy dni temu winXP(obecnie zainstalowany
mam win7) i mam karte GeForce 9800GT to pujdzie mi ACII czy bedę musiał zainstalować
sobie XP?.:)


Gdyby tak było, to żeby grać w poczciwego Baldur''s Gate musiałbyś szukać po śmietnikach starych części komputerowych i płyty z Windows 98 :) Wszystkie wersje DX są wstecz kompatybilne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie fajnie, byle tak dalej - Mass Effect 2 bez DX10, Assassins Creed 2 bez DX10. Cofamy się coraz bardziej, a przecież pierwszy ''''Assassyn'''' wspierał DX10...i też był konwersją z Xbox360... Bzdury, oczywiście chodzi o $ i reklamę dla nvidii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Buheeh kolejna spaczona gra przez panów z Ubisoftu. Wybaczcie ale nie dam 100 zł za żałosną konwersje z konsol. Widać nie zależy im na graczach to też robią kupke i wydają ze duże pieniązki żałosne. Przesunięta premiara niczego nie tłumaczy że robią 3 miesiące wiecej konwersje która będzie praktycznie miała taką samą brzydką grafika jak była wczesniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1.Moze mi ktos wyjasnic dlaczego gra na PC ma byc pisana od podstaw?
2 Niektórzy piszą tak jak by MUSIELI zagrać w każda grę i by spełniała ona ich wszelkie zachcianki.
3. Mnie się wydaje ze gry sa po to by granie w nie sprawiało przyjemność i na pewno nie skreślam danej pozycji tylko dlatego ze jest portem z konsoli albo nie ma DX10.
4 Jeżeli chodzi o grafikę AC2 na prawdę nie ma się czego wstydzić.
5.A ze to podobna wersja co na X30 to przynajmniej będziemy mieli pewność ze gra będzie działa płynnie nawet na "normalnym" PieCu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować