Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Najlepsze gry roku 2009 - zdaniem redakcji i czytelników gram.pl

53 postów w tym temacie

Dnia 12.02.2010 o 20:30, heros123456789 napisał:

niezły hardkorr z tego MW2 najlepsza strzelanina i największe rozczarowanie...;p


Dokładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2010 o 20:35, Rizzan napisał:

W największych rozczarowaniach brakuje mi najnowszego NFSa.


Dlaczego, mi się podobał, w porównaniu z poprzednimi częściami jest o niebo lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest ta ankieta, w której nie dali większości gier, które powinny się w niej znaleźć co nie? Założę się, że MW2 nie wygrał jako najlepsza gra na PC tylko dlatego, że go nie było na liście...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brakuje mi trochę tego Shi(f)t''a w Failach roku, w ogóle nie wiem czy Avatara można zaliczyć jako grę do failu roku.. przecież to było oczywiste, że ta gra będzie słaba..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nieźle, ale współczuję xboxowcom, którzy nie mieli żadnego ciekawego esclusive''a skoro najlepszą grą na x-kloca jest AC II. Biedni ci xboxowcy. Tak, to była ironia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Haha MW2 jako najlepsza strzelanina i najwieksze rozczarowanie. Z dragon Age jako najlepsza gra na PC sie nie zgadzam, DIRT 2 i Uncharted na swoich miejscach:) W Assassins Creed 2 nie gralem i nie zamierzam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na stronie 12 [czyli ostatniej] jest napisane "Najlepsza gra sportowa w roku 2009", zamiast tego napisu chyba powinno być "Największe rozczarowanie w roku 2009" :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Empire total war najlepsza strategia ? To w ogole jest juz grywalne ? DoW jest szybka gra taktyczna wiec strategia to troche na wyrost, ale KB dopiero 3cie ?

Najlepsza strzelanina - nowy cod to tylko odgrzane mw1 + beznadziejny, denny steam - za to borderlands to cos nowego i z duza iloscia dodatkowego contentu wartego swojej ceny - nie rozumiem wyborow graczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mi się podobał E:TW i uważam, że zasłużył na swoje miejsce. To teraz czekamy na ankietę gier 2010.. Fail roku C&C 4.. A mi też brakuje NFS''a SHIT w failach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ojoj, ale Xbox dostał w zeszłym roku po pupci :P Najlepsza trójka gier wg Gramu to same multiplatformy :] Nic dziwnego zatem, że Alan Wake na PC nie wyjdzie.

W kategorii strzelanin (rozumiem przez to FPSy) nie ma u mnie zaskoczenia, choć zamiast MW2 dał bym Killzone 2 na 3cim miejscu, a L4D2 na pierwszym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować