Zaloguj się, aby obserwować  
Citkowsky

Batman: Arkham City

1512 postów w tym temacie

A ja przy okazji "nagonki" na Cenegę w teamcie o Darksiders II na GOLu zapytałem się o DLC do Batmana.

Faktycznie maczali w tym palce: "Dlc batmana w Europie ma mieć premierę we wrześniu i wtedy wydawca da możliwość zakupu DLC dla nas".

Czyli na zimę będzie się dało kupić na Winter Sale :) (oby)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2012 o 06:06, Heartbreaker napisał:

Faktycznie maczali w tym palce: "Dlc batmana w Europie ma mieć premierę we wrześniu i
wtedy wydawca da możliwość zakupu DLC dla nas".


Łaskawcy.

Musimy czekać 3 miesiące, bo mieszkamy w tym kraju, a nie innym. Już nawet nie chodzi o spolszczenie, bo Harley jest już spolszczona. :| I właśnie dlatego na Cenegę trwa nagonka.

Wybaczyłbym tylko, jakby na Steamie można było kupić całe DLC, a nie tylko kod do żałosnego GfWL. Ale to tylko pobożne życzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2012 o 06:06, Heartbreaker napisał:

Faktycznie maczali w tym palce: "Dlc batmana w Europie ma mieć premierę we wrześniu i
wtedy wydawca da możliwość zakupu DLC dla nas".


Eeee? Mowa o Harley Quinn''s Revenge? Bo moje konto GFWL od lat mam zarejestrowane na Wielką Brytanię czy Irlandię nie pamiętam i to DLC już jakiś czas temu kupiłem w usłudze GFWL. I mam je w kinowej polskiej wersji językowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wojman, mowa o wszystkich DLC do Batmana. Teraz żadnego nie kupisz na polskim Steamie, wcześniej były.

Zniknęły gdzieś tak pod koniec kwietnia, lub w połowie maja (w każdym razie tydzień-dwa po udostępnieniu na Steamie Harley Quinn''s Revenge). Do dziś oczywiście nie wróciły.... a reszta świata miała -66% na nie w tegorocznym Summer Sale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2012 o 14:34, Harrolfo napisał:

Kupiłeś DLC, czy grę w Empiku?


Gra kupiona, dodatek jest do niej dorzucony tylko nie pamiętam jak się go odblokowywało. Strona, która jest podana na kartce już nie istnieje. Xbox.com/RedeemToken.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2012 o 15:05, Ecko09 napisał:

Gra kupiona, dodatek jest do niej dorzucony tylko nie pamiętam jak się go odblokowywało.
Strona, która jest podana na kartce już nie istnieje. Xbox.com/RedeemToken.


Rozumiem, że odistalowałeś grę i zainstalowałeś ją nie dawno. Sprawa jest prosta: na kompie uruchamiasz usługę Games For Windows Live, najlepiej po naciśnięciu przycisku start wpisać "games for" i wybrać. Zaloguj się na konto GFWL i wybierz zakładkę "dodatki". Będzie tam wyświetlona zawartość DLC do gier jakie miałeś w GFWL. Wybierz pakiet z Robinem, a przycisk do ściągnięcia i istalacji już sam chyba znajdziesz. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2012 o 16:19, Ecko09 napisał:

:o Możesz wrzucić screena jak to u ciebie wygląda? Ja mam takie coś.


Dobrze masz. Wybierz zakładkę "pobrane" i powinieneś mieć coś podobnego jak ja.

20120808164432

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2012 o 16:44, Wojman napisał:

> :o Możesz wrzucić screena jak to u ciebie wygląda? Ja mam takie coś.

Dobrze masz. Wybierz zakładkę "pobrane" i powinieneś mieć coś podobnego jak ja.


U mnie jest napis " Wystąpił błąd dotyczący pobierania historii zakupów. Wyloguj się i spróbuj ponownie później" w pobranych. Relogowanie nic nie daje. Teraz mi się przypomniało, że po premierze miałem ten sam napis i dlatego nie mogłem wtedy tego DLC pobrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2012 o 16:48, Ecko09 napisał:

U mnie jest napis " Wystąpił błąd dotyczący pobierania historii zakupów. Wyloguj się
i spróbuj ponownie później" w pobranych. Relogowanie nic nie daje. Teraz mi się przypomniało,
że po premierze miałem ten sam napis i dlatego nie mogłem wtedy tego DLC pobrać.


No to w takim razie <prorok_mode> masz swoje konto GFWL zarejestrowane na Polskę i jak zwykle występują problemy.</prorok_mode> Ja mam konto zarejestrowane na Wielką Brytanię czy tam Irlandię i żadnych problemów nie mam, a co więcej wszystkie DLC do Batman: Arkham City mam w wersji PL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2012 o 17:15, Wojman napisał:

> U mnie jest napis " Wystąpił błąd dotyczący pobierania historii zakupów. Wyloguj
się
> i spróbuj ponownie później" w pobranych. Relogowanie nic nie daje. Teraz mi się
przypomniało,
> że po premierze miałem ten sam napis i dlatego nie mogłem wtedy tego DLC pobrać.


No to w takim razie <prorok_mode> masz swoje konto GFWL zarejestrowane na Polskę
i jak zwykle występują problemy.</prorok_mode> Ja mam konto zarejestrowane na Wielką
Brytanię czy tam Irlandię i żadnych problemów nie mam, a co więcej wszystkie DLC do Batman:
Arkham City mam w wersji PL.


No kiedyś się na Wielką Brytanię rejestrowałem, ale potem przeniosłem na Polskę jak uruchomili u nas. Więc jak rozumiem z DLC nici. tego najnowszego DLC z harley więc też lepiej nie kupować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2012 o 17:36, Ecko09 napisał:

No kiedyś się na Wielką Brytanię rejestrowałem, ale potem przeniosłem na Polskę jak uruchomili
u nas. Więc jak rozumiem z DLC nici. tego najnowszego DLC z harley więc też lepiej nie
kupować?

Możesz jeszcze gifta za przedmioty w tfie kupić (1 klucz to 2Eu, ale na allegro można taniej je kupić).
http://www.tf2outpost.com/search/21885397

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować