Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Just Cause 2 - wymagania sprzętowe

43 postów w tym temacie

Na starym komie pomarzył był o pograniu , ale XP nie obsługiwany to jest błąd , wielki błąd .
Nawet jest to krok żeby XP szybko zniknął z rynku i na naszych komputerach , bo jesli inni w tym kierunku pójdą to XP bedzie już historią.
Ale jak wiadomo 7 zainstalować na starym komie jest problem , sprzet jest za słaby i drugi krok ulepszać , ciągle ulepszać.
Ale co do wymagań to dość wysokie i chyba zawyżone. Potem się okaże że są o wiele mniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiąże się że za szybki krok i źle się skończy ,sprzedaż na PC może być fatalna.

I teraz nie wiadomo jak bedzie dalej czy tez inne gry nie bedą obsługiwać XP ? Tego najbardziej sie obawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ach jak dobrze mieć xboxa 360.Pewność,jakośc,ko i komfort grania w najlepsze gry w możliwie najlepszej jakości.A potem tylko czytac posty PCtówców w stylu "pójdzie mi na ..." i się śmiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pisze, ze xp jest "unsupported" czyli nie wspierany, a to znaczy moim zdaniem ze nie testowali czy poprawnie gra dziala pod xp, podobnie jak z kartami graficznymi mobile - sa zawsze "unsupported", moze bedzie dzialac na xp, ale nie gwarantuje producent ze dobrze, zreszta zobaczymy, z drugiej strony pisze minimum dx10 wiec na pewno na xp nie pojdzie :P, ale moze jednak bedzie dx9...

nie wyobrazam sobie przesiasc sie tylko na viste/win7, wiele gier chodzi tam 30-40% wolniej niz na xp (np. red fact guerrilla), przynajmniej na 260gtx, obecnie mam 2 systemy viste i xp, xp narazie jest najlepszy do grania bo najczesciej najszybszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2010 o 11:30, pustelnik21 napisał:

w możliwie najlepszej jakości


hahaahahahahahaaha dobre koleś, teraz idź uderz głową w ścianę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jedynie czekać na poprawki i możliwe że nowy system będzie inaczej obsługiwał gry.
Nie wyobrażasz sobie ? ale później będzie tylko Vista lub 7 , powoli trzeba sie przesiadać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już myślałem, że mi nie pójdzie bo zobaczyłem, że wymaga 2 rdzeniowego procesora 3 Ghz a ja mam 2,4... ale zobaczyłem na zalecane i już mi kamień z serca spadł bo ja mam przecież Intel Core 2 Duo. No nic teraz pozostaje tylko wyposażyć się w Windowsa 7...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, no. Mamy gre, ktora nie pojdzie juz na XP''ku. Oczywiscie nie o przyczyny techniczne tu chodzi :P Wiec wiekszosc osob nie bedzie mogla zagrac w Just Cause 2 (wiekszosc nadal siedzi na XP''ku - w tym ja ;])...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Just Cause 2 trafi na pecety i konsole Xbox 360 oraz PlayStation 3. Posiadacze komputerów osobistych nie otrzymają konwersji ze wspomnianych platform Sony i Microsoftu"

To by wyjaśniało czemu takie gigantyczne wymagania. Ale jednocześnie mija się z celem robienie gry na PC, która ma bardzo duże wymagania. To tak jakby wiązać na siebie bata. Najlepszym przykładem Crysis, który się sprzedał w tragicznym nakładzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale jaja!
Nie zauważyłem ze nie na Xp <LOL>
Pewnie straci troszke $ przez to.
Chodz konsolka u mnie juz jest wiec jak powiedzial Kafar niektórym to wisi ;]
A systemu dla jednej gry zmieniac nie będe bo sie "nie pyla" ;D
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak na razie do jednej gry , co będzie jak co druga nowa gra nie będzie obsługiwać XP ?
Oczywiście zmusi tych co grają do zmiany systemu , a oczywiście Microsoft sobie w ten sposób zarobi wielkie pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spojrzałem na wymagania a nie zwróciłem uwagi na to ile będzie zajmować :)

"Just Cause 2 będzie charakteryzował się wysokiej jakości oprawą wizualną i odda do naszej dyspozycji wirtualny świat o powierzchni tysiąca kilometrów kwadratowych."

I "tylko" 10gb ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować