Zaloguj się, aby obserwować  
Longer

Wiedźmin 2 - temat ogólny

15059 postów w tym temacie

Dnia 31.05.2010 o 17:42, SongoX napisał:

Miejmy nadzieję, że fabuła będzie lepsza, choć to będzie trudne, ponieważ fabuła w pierwszej
części gry była na podstawie świetnej książki Sapkowskiego.

Na podstawie jakiej książki? Sapkowski podobno tylko pomagał przy jej tworzeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.05.2010 o 17:42, SongoX napisał:

Miejmy nadzieję, że fabuła będzie lepsza, choć to będzie trudne, ponieważ fabuła w pierwszej
części gry była na podstawie świetnej książki Sapkowskiego. Liczę na wyobraźnie i doświadczenie,
które zdobyli przy pierwszej części. Premiera jest planowana chyba na 2011 rok. Więcej
nie nie mogę Ci powiedzieć, bo nie wiem :P


Fabuła jedynki nie była na podstawie książki. Wiele z niej posiadała jednak opowiadała wymyśloną historię, a raczej przygodę po zakończeniu ostatniego tomu. Fabuły raczej nie spieprzą, w końcu to ma być RPG gdzie fabuła jest najważniejsza...oby była wciągająca i nie wymyślili nie wiadomo czego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2010 o 18:33, Madoc napisał:


> Miejmy nadzieję, że fabuła będzie lepsza, choć to będzie trudne, ponieważ fabuła
w pierwszej
> części gry była na podstawie świetnej książki Sapkowskiego.
Na podstawie jakiej książki? Sapkowski podobno tylko pomagał przy jej tworzeniu.


Prawda, gra Wiedźmin nie jest na podstawie żadnej z książek Sapkowskiego, jej akcja osadzona jest 2 lata po ostatniej części Sagi. Andrzej Sapkowski pomagał, doradzał i wyjaśniał REDom podczas tworzenia gry. Teraz zresztą też pewnie to robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Andrzej Sapkowski pomagał, doradzał i wyjaśniał

Dnia 31.05.2010 o 18:35, Nagaroth napisał:

REDom podczas tworzenia gry. Teraz zresztą też pewnie to robi.


Czy ja wiem, nic do Sapkowskiego nie mam a jego książki uwielbiam jednak sprawia wrażenie totalnego buca, który wszystko wie najlepiej...Zresztą przed premierą pierwszej części był z nim tutaj obszerny wywiad na gramie gdzie mogliśmy zadawać mu pytania. Z tego co dobrze pamiętam to zbytnio nie interesował się interaktywnym Wiedźminem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sam książki nie czytałem, a kumpel czytał i mówił mi, że sporo jest z niej, więc albo coś ja źle zrozumiałem, albo on mi nie dokładnie opowiedział. Chyba sam muszę skusić się na przeczytanie książek o Geraldzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.05.2010 o 18:42, SongoX napisał:

Sorry, o Geralcie :P

;) Często czytam u niektórych to przejęzyczenie ;p

Fabuła jedynki nie jest na podstawie żadnej z książek. Po prostu spotykamy osoby czy miejsca z nich i to wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2010 o 18:44, Longer napisał:

Fabuła jedynki nie jest na podstawie żadnej z książek. Po prostu spotykamy osoby czy
miejsca z nich i to wszystko.


Gdyby nie te kilka postów to nadal żyłbym w fałszywym przekonaniu. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2010 o 12:38, donard napisał:

W sumie nic ciekawego się nie dowiedziałem, ale kilka nowych ujęć się znalazło, np scena z Triss ;)
Ogólnie chwalą ile mogą, i dobrze zresztą. Jednak jeśli gra nie okaże się takim hitem jak zapowiadają to nie wiem co im zrobię;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Głos oddany na Wiedźmina 2, jak i na Bulletstorm i Deus Ex : HR...Trochę dziwi w zestawieniu taki tytuł jak Mass Effect 3 czy Dragon Age 2 o których nie dowiedzieliśmy się nic no ale nic się nie zrobi. Targi zapowiadały się świetnie a wyszło dość przeciętnie. Cieszy, że Wiedźmin cieszył się zainteresowaniem jak i gra studia People can Fly jednak za najlepszą grą targów uważam Bulletstorm i Rayman : Origins, nie mogę doczekać się tych 3 gier...

Co do samej dwójki to widać, że podoba się również na zachodzie co na pewno będzie miało wpływ na sprzedaż tytułu jak i o samej jakości gry skoro taki IGN typuje jako jedna z najlepszych gier targów. Jednak w gatunku RPG obecnie nie ma jakiś wielkich i ciekawych tytułów, oprócz nowego Fallouta praktycznie brak konkurencji, Two Worlds 2 nie liczę bo jakoś nie wierzę w ten tytuł. Oby było warto czekać na Geralta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2010 o 11:43, Czempion9 napisał:

http://e3.gamespot.com/video/6266532/ - wywiad

http://tvgry.pl/?ID=1064

Cieszcie i radujcie się :P Nowe filmiki.Prawi to samo co wcześniej, ale jakiś postęp
jest :D

ŻEgnica? ;o ciekawi mnie po co zrobili bezsensowny efekt wyszarpywania miecza po odcięciu macki? Uciął, miecz przeszedł dziękuje, nie trzeba się z nim szarpać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować