Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Uwe Boll robi kolejnego BloodRayne`a

25 postów w tym temacie

Kolejny nice shit. Uwe Boll był imo. najgorszym reżyserem w historii.Ale to już inna sprawa.Cokolwiek zrobi,cokolwiek zarobi to i tak NIGDY nie pójdę na ten film.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Obraz nie wejdzie na ekrany kin - trafi bezpośrednio do sklepów na płytach DVD."

@Bartex69
No.. nie. Nigdy na ten film nie pójdziesz. Zgadza się. Ja za to go nigdy nie zamierzam obejrzeć. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeeezz... Postanowiłem kiedyś obejrzeć kilka filmów Uwe Bolla żeby samemu się przekonać czy faktycznie jest tak źle. I jak? Ano nie jest źle.... Jest wręcz tragicznie.
Gorzej zmarnować czasu niż oglądając te filmy chyba nie mogłem.
Dziwię się wciąż skąd ten człowiek bierze budżet na swoje filmy. Czy są jeszcze na świecie ludzie którzy wierzą, że nakręci on coś co da się oglądać bez ataku torsji?
I w jaki sposób potrafi przekonać on bądź co bądź wcale niezłych aktorów jak Ben Kingsley, Michael Madsen czy Christian Slater do grania w jego.... "dziełach"? Pozostanie to dla mnie tajemnicą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedyny film Bowla który mi się "podobał" (czytaj nie wyłączyłem w połowie) to Postal :) No ale skoro kolesia to bawi to niech kręci sobie filmy.... może komuś to się podoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Człowiek to lubi to niech robi, musi jakoś zarobić na chleb. Komuś na pewno te filmy się podobają. Osobiście BloodRaine (nie wiem którego) wyłączyłem po 15 minutach filmu. I to był pierwszy i ostatni film tego reżysera jaki obejrzałem. A tego oglądać zamiaru nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jego filmy jak nic innego poprawiają humor :3 Kiedy myślisz, że gorzej już być nie może on przechodzi samego siebie xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2010 o 10:28, hammerfall87 napisał:

Podziwiam jego upór :)


Jak to mówił mój świętej pamięci znajomy: "robi to z uporem maniaka" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jego filmy zaczynają być klasą samą dla siebie - każdy chce zobaczyć chociaż raz, aby doświadczyć tego, jak bardzo są słabe. :)

Z drugiej strony - trzymając ''''poziom'''' może zostać klasykiem za jakieś 20 lat, trochę jak horrory kategorii B sprzed 30 i zapisać się na kartach historii kiczu. Jak na niego to i tak wielkie osiągnięcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja kocham Dungeon Siege''a - genialne połączenie chińskich filmów z lat 80'' z europejskim kinem fantasy z przełomu lat 80'' i 90''. No i fajna obsada, typu Burt Reynolds jako król :DDD Przyznam, że na tym filmie się mocno uśmiałem i o wiele milej go wspominam niż takiego Avatar''a :P

Brawa poza tym dla Uwe za upór - robi filmy po swojemu i ma wszystko w czterech literach ;]

I żeby nie było ot - potrzebny byłby naprawdę dobry scenarzysta, żeby z Bloodrayne'a zrobić dobry film warty zapamiętania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2010 o 10:32, ShinAd napisał:

Jego filmy zaczynają być klasą samą dla siebie - każdy chce zobaczyć chociaż raz, aby
doświadczyć tego, jak bardzo są słabe. :)


Popieram :D jak ja oglądam jego filmy to zawsze się zastanawiam jak bardzo je spieprzył :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2010 o 11:11, sewik23 napisał:

Jedyny jego dobry film to Postal, bawi do łez. A reszta to chłam.


Kiedy ja oglądałem Postala to u mnie był facepalm za facepalmen, że się tak wyrażę o_O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Facet zadziwia mnie uporem i konsekwencją ;) A tak poważnie, jego filmy nie są wg mnie aż takie złe. Widać, że nowsze produkcje (jak Postal, Dungeon Siege, Seed, Far Cry czy Tunnel Rats) są lepsze niż wczesna twórczość Bolla. Zwłaszcza Postal - niepoprawny politycznie (świetna sekwencja otwierająca film), pełen czarnego humoru i często wręcz nonsensowny - jest perełką na tle innych filmów Niemca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować