Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Metro 2033 – relacja z prezentacji

35 postów w tym temacie

Ta gra tak się zapowiada ciekawie , żadna gra w tym roku nie zrobiła mi smaku , muszę ją miec i koniec. Sadze że może to byc nawet gra roku , coś jeszcze lepszego od Stalkera , gdzie jestem fanem tej gry.
Nie mogę się doczekać tylko andal mam te wątpliwości , że gra da mi zabawy na 10 godzin , jak wcześniej nas poinformowali.Tylko żeby była dopracowana i nie miała tyle bugów co Stalker.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Reffanov, stary jeśli chcesz rady
to jeśli miałbym wybierać między Bad Company 2 a Metro 2033 to wybrałbym Metro.
Grałem w Betę BC2 i powiem szczerze nie jestem zachwycony.
A jeśli chodzi o Metro to bez grania w nie jestem pewny, że będzie świetne.
Tyle tylko, że Metro to single, a Bad Company 2 głównie multi.
Przemyśl to kolego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyż by szykowała nam się najbardziej klimatyczna gra roku?Po tym co napisał Myszasty to emocji będzie bez liku.Od wydania F.E.A.R-a brakuje mi gry z mrocznym i gęstym klimatem.Z niecierpliwością czekam do osiemnastego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie potrafił kiedyś przestraszyć nawet "Zegarmistrz".
Ciekaw jestem po tym artykule, ile razy dostanę zawału podczas tej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gierka zapowiada się coraz lepiej , mieć jeszcze fajnie to przeczytać książkę . Metro 2033 zalicza się u mnie do najbardziej wyczekiwanych gier 2010 roku.
Żadna gra tak nie robi na mnie wrażenia jak metro 2033 , napaliłem się . Lubię takie klimaty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ta gra będzie "korzystać" z Games for Windows Live tak, jak DIRT 2, to ja dziękuję.. nie mam zamiaru kupować wybrakowanego produktu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Muszę przyznać, ze do dziś gra mnie zupełnie nie interesowała z racji tego, że raczej nie kupuję FPS''ów, ale pochlebne zapowiedzi i nadzieję oczekujących na tą grę graczy mnie zaintrygowały. Czekam na recenzje ze strony graczy jak i profesjonalistów z niecierpliwością, a nuż się skuszę. Poza tym, zakochałem się świetnie podłożonej muzyce z filmiku na 3 stronie relacji - cud, miód i orzeszki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2010 o 23:34, leszeq napisał:

Oby w polskiej wersji byl lektor jak w Stalkerze! :D


Muszę Cię zasmucić, bo polska wersja gry będzie z oryginalnymi rosyjskimi dźwiękami i tylko polskimi napisami- czyli kinówka.
Ale to i tak dobrze, bo rosyjskie dialogi będą pasować lepiej niż angielskie w tej grze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zazdroszczę Myszastemu - najpierw FF XIII, teraz Metro2033. To chyba gry na które mam obecnie największy hype ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja ubolewam tylko nad tym że nie dostane gry w full hd na Ps3 :( ale po za tym to niech was !narobiliście mi jeszcze większego smaka!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z początku miałem "obejść" Metro szerokim łukiem, ale po zapoznaniu się z tekstem i filmikiem przerobie "obejść" na " muszę zagrać". Klimat genialny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak usłyszałem że to będzie drugi S.T.A.L.K.E.R to się zdziwiłem bo która gra dorówna klimatowi Czarnobylskiego obszaru?
Przeczytałem kilka zapowiedzi i się okazało że mogę się zawieś. Gra będzie WYREŻYSEROWANA a to nas stalkerów zaboli bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy będzie można kupować nową broń i pancerze, czy tylko będziemy automatycznie wyposażeni na każdą misję. Gra zapowoada się dobrze, klimacik taki jak lubię czyli ciemno brudno i zardzewiale ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować