Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Metro 2033 to nie horror

16 postów w tym temacie

Mimo, że gra trochę krótka, zapowiada się świetnie :) no i cieszę się, że to nie jest horror, tylko ma elementy horroru, buduje to klimat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2010 o 16:47, Rexaw napisał:

Screen gdyby nie ta zima trochę taki "Stalkerowski" :)

W końcu w 4A Games są ludzie, którzy stworzyli pierwszego S.T.A.L.K.E.R.''a
>Zamowiłem sobie EK mam nadzieje,

Dnia 05.03.2010 o 16:47, Rexaw napisał:

że warto ;)

Jak Ci się podobał "stalker" to Metro 2033 też chyba Ci się spodoba. Klimat raczej będzie podobny, tylko gra będzie mniej rozbudowana. Optymalizacja może nie być najlepsza, ale nie to jest najważniejsze....
Szkoda, że gry nie kupię ze względu na Steam - ominie mnie świetna gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mi się pierwszy Stalker spodobał, więc na Metro czekam od wielu lat odkąd przeczytałam pierwszą zapowiedź tej gry. Nie przepadam za horrorami, ale gry z dreszczykiem jak najbardziej mi podchodzą. Byle tylko przez pół gry nie robić tego samego. Dobrze, że w Metro będzie czas i na strach, i na akcję, i na fabułę, więc jeśli zbierze on tylko porządne oceny to z pewnością sobie nie odpuszczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

o kurcze pierw myślałem że to jakiś STALKER jak pisze kolega, puźniej że to jakaś strzelanka typu SWAT.:) Ale widać myliłem się, a mam nadzieje że w grze będzie coś więcej niż FPS.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2010 o 16:47, Rexaw napisał:

Screen gdyby nie ta zima trochę taki "Stalkerowski" :) Zamowiłem sobie EK mam nadzieje,
że warto ;)

Dokładnie :) grafika i klimat ten sam język rosyjski :D tylko ze stalker dzieje sie nad ziemia a tu pod :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować