Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Metro 2033 w "złocie"

22 postów w tym temacie

Oglądając nowy trailer aż mnie ciary przeszły jak kiedyś przy F.E.A.R.Zresztą nie ma co się dziwić skoro na końcu pisze "F.E.A.R. The Future".I mam nadzieję że w tej kwestii dotrzymają słowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wolę się wstrzymać z premierą wersji PC. Jeszcze się okaże, że to będzie jakiś źle zoptymalizowany bubel z kosmicznymi wymaganiami sprzętowymi :P. Poczeka się na pierwsze recenzje i wtedy się zobaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Śmieszą mnie dwie rzeczy. Pierwsza to reakcja ludzi na wymagania, a druga to same w sobie wymagania sprzętowe, które nam graczom zostały przedstawione. Zacznijmy od tego, że tak wygórowane wymagania są dla DX11 + tryb 3D. Natomiast inne są po prostu wyolbrzymione i nie ma się co nimi przejmować. Nie dosyć, że akcja gry toczy się w ciemnych, zamkniętych pomieszczeniach to jeszcze ma wymagania większe od Crysisa, który o niebo lepiej prezentował się od tej gry. Nie wnikam w warstwę fabularną etc bo gra może być naprawdę dobra, natomiast moja rada to przestać świrować z wymogami, w 90% przypadkach zdarza się tak, że są one mocno wyśrubowane pod ilość FPSów oscylującą w okolicach 70, a jak każdy wie przy 35 już można bez problemu grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak tylko znajdę kasę, to i ta gra znajdzie się w mojej kolekcji, bo zbyt bardzo kocham takie klimaty, żeby móc ominąć taki soczysty tytuł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gierka zamówiona bo klimaty "Stalkero podobne" bardzo lubię.
Co do wymagań to i tak mam zamiar zaraz po premierze 480 nabyć bo mój 8800GTS już nie wyrabia, także "no harm done":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czasami mnie mdli jak czytam teksty typu: "Wow! Nowy S.T.A.L.K.E.R!", "Fani S.T.A.L.K.E.R-a będą zadowoleni" itd itd
Ludzie nie graliście a już mówicie że Metro dogania klimatem mistrza. Myślicie że jakieś tam tunele zaspokoją pragnienie prawdziwego fana Czarnobylskiego obszaru? Kolejną rzeczą są skrypty. Stalker je miał? No właśnie. Po zapowiedziach, trailerach widać że to będzie zupełnie nowa gra która praktycznie nic nie ma wspólnego z hitem Game World.
Tym co porównują Metro do Boga klimatu S.T.A.L.K.E.R-a polecam najpierw dobrze zagrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od dawna się interesuję tą grą i wreszcie ujrzy ona światło dzienne. Horrory nie są moim ulubionym gatunkiem, ale gry z elementami horroru są jak najbardziej mile widziane. Nie mogę się doczekać recki w CDA i oceny tej gry, bo głównie na tej podstawie decyduję o kupnie. Może dopóki Metro nie stanieje to go nie nabędę, bo mam jeszcze parę tańszych gier do zaliczenia, ale w kolejce najpewniej zostanie uwzględnione. Filmik zapowiada, że to będzie gra z klimatem, oby tak było w praktyce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A aj uwielbiam Stalkery ale nie wiem czy metro bedzie jakos powiązane , może to byc całkiem inna gra , inny klimat. 10 godzin gry to bardzo krótko , tylko an jeden wieczór i czym sie zachwycać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować