Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Rusza pre-order gry Mount & Blade: Warband

17 postów w tym temacie

Ja oczekam na recenzje. Kupiłem M&B i OiM, ale zabawa w sieci to co innego. Mam nadzieję, że będzie to dobra gra, bo Mount and Blade przez internet... Hmm... Zapowiada się ciekawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niby dodatek, a cena jak za pełnoprawną grę. Trochę się wydawcom w główkach poprzestawiało.
A z drugiej strony - skoro jest on samodzielnie działający, to co w tym z dodatku? Przecież Mount and Blade to gra sandboksowa z otwartym światem - jak to będzie wyglądać w tym dodatku? Jakieś ograniczenia czy zupełnie inne tereny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi M''n''B się znudziło ;/ niby system walki super ,ale robić te same zadania w kółko to trochę monotonne się robi :( mogli by jakiś lepszy engine wprowadzić robiąc kolejną część a nie w mody się bawią....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja grałem w Mount&Blade i jakoś szybko się mi znudziło , wiec Ogniem i Mieczem już nie kupowałem bo jak pierwsza cześć mi się nie spodobała to nie sądze że nastepne gry bedą lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"tryb rozgrywki wieloosobowej za pośrednictwem Internetu dla maksymalnie 64 graczy na kilku różnych mapach w wariantach Deathmatch, Team Deathmatch, Capture the Flag, Conquest, Battle and Siege;" - mam naprawdę złe przeczucia co do tego... 64 graczy? Oni chyba zmienili zupełnie wszystko w tym dodatku bo jak świat M&B może pomieścić 64 graczy naraz? I do tego te chory tryby jak capture the flag... wtf?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2010 o 17:06, PinKee napisał:

Niby dodatek, a cena jak za pełnoprawną grę.


Gdzieś Ty był przez ostatni rok? Teraz pełnoprawna gra kosztuje jakieś 130-140 zł, dodatek za 70-90 to normalka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byłem przez długi okres beta testerem trybu multi w Warbandzie i powiem szczecze, że tryb multi robi wrażenie... i faktycznie pomieści 64 osoby, dochodzą oczywiście do tego mody i np już zamiast średniowiecza mamy możliwość przenieść się do czasów muszkietów czy I wojny światowej i w ten sposób grać na mapkach,... społeczność jest ogromna i mody będą wychodzi do multi praktycznie każdego dnia...polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A graficznie ja nie mogę co za skok do przodu ! Mam rozumieć iż nie mieli dostępu do silnika gry? Bo poza nowymi teksturami, bump mappingiem i bloomem(czemu nie hdr? O_o) nic szczególnego w poprawie grafiki nie widze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ekhm!
Nie chciałbym was obrażać , ale
to jest coś jak m&b 2.
Tak samo jak jest gta:vc i gta :sa , obydwa z takim samym numerkiem(brakiem numerka) a w sa inna grafika.
Pozatym w dodatkach nie wprowadza się tylu zmian ;/
Myśle , że w tą gre z w.w postów grały 2 osoby ;/
Dobrze , że nie czytam innych komentarzy na tym forum bo bym miał "heart attack"
Mam nadzieje , że dostawa tej gry nie będzie na poziomie postów .
Chyba że was jakiś konkurencyjn serwis opłaca ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poprostu trochę dzieci niewiedzą o co chodzi i komentują poprostu task jak hydraulik mówił o kominach :D
Tak wogóle ja już zamówiłem pre order 3 albo 4 kwietnia bedzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować