Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Kane & Lynch 2: Dog Days z datą premiery

10 postów w tym temacie

Dnia 18.03.2010 o 19:18, Tom_pl napisał:

Jedynka bardzo mi sie podobała, dwójeczka na 100% będzie CooL :)


Mnie też pierwsza część przyszyła na jakiś czas do kompa. I mam nadzieję, że dwójka będzie tak dobra jak jest zapowiadana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedynka była świetna! Zwłaszcza przechodząc po raz pierwszy z kumplem w co-op''a na jednym kompie (podłączone pady). Przechodząc grę samemu omijamy takie smaczki jak (oczywiście prócz samej współpracy, np. gdy kolega w jednej z misji osłania twój tyłek snajperką, a ty dobijasz targu z chinolami etc.=) sytuacja gdy twój kumpel grający Lynchem (psajko gaj) urządza rzeź bogu winnych przypadkowych przechodniów
i chwila kiedy zdajesz sobie sprawę, że na jego części ekranu owe niewiniątka to grupa dobrze uzbrojonych policjantów :D Ot taki przykład jak pokazany jest niekontrolowany wybuch szału. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2010 o 20:25, sirufok1987 napisał:

> Jedynka bardzo mi sie podobała, dwójeczka na 100% będzie CooL :)

Mnie też pierwsza część przyszyła na jakiś czas do kompa. I mam nadzieję, że dwójka będzie
tak dobra jak jest zapowiadana:)


Musi być ;) Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

o z tego co widać to gra nie będzie aż taka dla dzieci poniżej 18-stki, ale i tak pewnie większość i tak zagra, a na gre pozostaje mi tylko czekać...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedynka była wg mnie świetna, ale okropnie krótka i dawała maksymalny niedosyt. Bardzo ciekawa fabuła i ogólnie zróżnicowanie lokacji, czego nie spotyka się często w strzelaninach, przypadły mi do gustu. Patrząc na letnią datę mam takie złe przeczucie, że premierę przesuną. Ale może to dobrze wyjdzie grze? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh,chyba pierwsza gra która mnie zainteresowała ostatnimi czasy,z zapowiedzi twórców wynika że dostaniemy coś lepszego od jedynki i to mi wystarczy,bo "Dead Men" pozostawiło po sobie całkiem niezły niedosyt i jakoś w ogóle nie zachwycało pod względem gameplaya(fabuła była świetna,imo lepsza nawet niż w świętym Wiedźminie-hehehe,personal herezja społeczna:D).O ile twórcy nie będą chcieli wprowadzać jakiejś rewolucji na siłę i nie zostaną na poziomie HL2 jak wiele dzisiejszych FPS''ów,będzie dobrze.
Ciekawe czy zostawią napad na bank z multi jedynki.Zawsze miałem chęć w to zagrać ale nigdy nie było chętnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zwiastun wygląda świetnie. Już widać, że ta gra będzie miała dobry klimat. Jak dla mnie pozycja obowiązkowa, czekam na nią od skończenia Dead Mena. Tak ciekawej fabuły w takim gatunku ze świecą szukać. Szkoda tylko, że data taka ;/. Nawet taki świetny tytuł nikogo nie pocieszy gdy cztery dni później rozpoczyna się rok szkolny.

"Na marginesie"- te reklamy w środku artykułu są strasznie irytujące... Mało do tej pory ich było?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Muszę najpierw kupić sobie Dead Man bo bardzo chciałem w nią zagrać, ale pani w Empiku mi zablokowała drogę... Dobrze że wychodzi w sierpniu, kupię i to i dwójkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować