Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Steam zamyka wrota przed grami z DRM-em?

63 postów w tym temacie

*zły śmiech* to było pewne że Ubi w końcu dostanie po łapach, teraz tylko czekać co będzie dalej. jak teraz Ubi nie wycofa tego DRMa to ich "wiara" w zabezpieczenia okaże się zwykłą głupotą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i dobrze, najlepiej by było jakby wywalili ze Steam także WSZYSTKIE gry wymagające dodatkowo aktywacji on-line poza Steam czy GfWL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

i dobrze tak Ubisoftowi. może po takim kroku ze strony Valve pójdzie po rozum do głowy i zrezygnuje z tych dziwnych zabezpieczeń. bo takimi zabezpieczeniami sam Ubisoft zachęca do kupowania pirackich wersji swoich gier aby można było normalnie w nie pograć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2010 o 15:13, Gregario napisał:

i dobrze tak Ubisoftowi. może po takim kroku ze strony Valve pójdzie po rozum do głowy
i zrezygnuje z tych dziwnych zabezpieczeń. bo takimi zabezpieczeniami sam Ubisoft zachęca
do kupowania pirackich wersji swoich gier aby można było normalnie w nie pograć.


Masz rację ja akuratnie kupiłem AC2 ale powiedziałem sobie że zainstaluję i pogram soibie dopiero jak będzie jakiś crack żeby się nie denerwować niepotrzebnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2010 o 15:13, Gregario napisał:

bo takimi zabezpieczeniami sam Ubisoft zachęca
do kupowania pirackich wersji swoich gier


A to ktoś jeszcze KUPUJE piraty? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CVG coś się pokiełbasiło, o tym, że AC2 i SH5 nie będą dostępne w Steam UK wiadomo od jakiegoś czasu. Poza tym, jakoś DRM Ubisoftu nie przeszkadza Gabe''owi i spółce sprzedawać wspomniane gry reszcie świata...

Na marginesie - Steam jest bojkotowany przez inne sklepy "od dystrybucji elektronicznej" jako "DRM wcielone i koń trojański", więc nawet jeśli Valve rzeczywiście zdecydowało się ten krok "w trosce o klientów" - nie pozostaje nic innego jak tylko rzec: "nie ośmieszajcie się, hipokryci".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2010 o 15:17, wladek616 napisał:

> i dobrze tak Ubisoftowi. może po takim kroku ze strony Valve pójdzie po rozum do
głowy
> i zrezygnuje z tych dziwnych zabezpieczeń. bo takimi zabezpieczeniami sam Ubisoft
zachęca
> do kupowania pirackich wersji swoich gier aby można było normalnie w nie pograć.


Masz rację ja akuratnie kupiłem AC2 ale powiedziałem sobie że zainstaluję i pogram soibie
dopiero jak będzie jakiś crack żeby się nie denerwować niepotrzebnie.


Boś głupi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O ile dobrze się orientuje to działającego cracka do AC II jeszcze nie ma. Dzięki temu nie muszę się czuć jak łoś, który kupuje coś, co inni mają za darmo (od tygodnia gram sobie w AC II o czym piraci mogą sobie tylko pomarzyć).
A teraz "pojadę" po STEAMie. Otóż wczoraj kupiłem grę Metro 2033... i dup... nie mogłem jej zainstalować, bo "nie miałą jeszcze premiery". Tymczasem moi kuple grają już na piracie od wtorku. I jak się mam teraz czuć? Jak dla mnie to STEAM suxxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale się afera z tym zabezpieczeniem zrobiła. W sumie słusznie, bo głupie jest. EA zrobiła to samo za co też powinna być potępiona. Do Steama przyczepić się nie mogę, bo ma opcję gry offline.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2010 o 15:45, Enteriusz napisał:

O ile dobrze się orientuje to działającego cracka do AC II jeszcze nie ma. Dzięki temu
nie muszę się czuć jak łoś, który kupuje coś, co inni mają za darmo (od tygodnia gram
sobie w AC II o czym piraci mogą sobie tylko pomarzyć).
A teraz "pojadę" po STEAMie. Otóż wczoraj kupiłem grę Metro 2033... i dup... nie mogłem
jej zainstalować, bo "nie miałą jeszcze premiery". Tymczasem moi kuple grają już na piracie
od wtorku. I jak się mam teraz czuć? Jak dla mnie to STEAM suxxx

dokladnie, valve ze steamem nie jest lepsze, nawet w steamie niektore gry dla single maja problemy z uruchomieniem w trybie offline, czasem serwery steama zamulaja i zanim gra sie odpali to mijaja minuty, ale czekajcie sobie na cracka do ac2, serwery do ac2 mialy przerwy w dzialaniu bo frustraci organizowali ataki na serwery, jak ktos nie wierzy to sobie poszukajcie w necie "Protest against Ubisoft DRM"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Śmieszne. Pionierzy DRM, czyli Valve, ze Steam''em, który jest jednym wielkim DRM narzekają na DRM od Ubi. To tak śmieszne, że aż żałosne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Valve ma u mnie dużego plusa :D Słyszałem plotkę (zaznaczam że to tylko plotka) że Gabe zirytował się tymi zabezpieczeniami jak przez trzy dni nie mógł sobie spokojnie pograć w Assassin''s Creed bo miał problemy z zabezpieczeniami :D

------------------------------------------------------------------------------------- -----------------------------------------------------------
Na marginesie – czy widzicie jak bardzo denerwująca jest reklama waszego profil na Facebooku w środku każdego newsa?
------------------------------------------------------------------------------------- -----------------------------------------------------------

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Popieram UBISOFT. Jeżeli jest nadzieja że to zabezpieczenie wypali, zrozumię każde niedogodności...Wczoraj kolega kolegi rozmawiał ze mną o moim AC II, i mówił że wciąż czeka na cracka, a jeżeli dalej tak będzie to kupi oryginała..., więc jak na razie jest dobrze skoro pirat chce kupić legala. Słuchając waszego lamentu, zaczynam się zastanawiać dlaczego wam to aż tak nie pasuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie najbardziej żałośni są gracze. Nie wszyscy, ale ich przeważająca większość. Dlaczego spora grupa z Was narzeka na te zabezpieczenia, a jednocześnie kupuje tak zabezpieczony produkt? I jeszcze te komentarze w stylu: "kupiłem, ale zainstaluję, jak wyjdzie crack, bo nie chcę się denerwować" - jak to ma nie być żałosne? Chcecie likwidacji tych durnych zabezpieczeń? Przestańcie zasilać kieszenie producenta za tak zabezpieczony produkt! Między innymi z tego właśnie powodu przeszedłem na konsolę. A gdy jej nie posiadałem, a trafiła się gra z takim zabezpieczeniem, to omijałem ją szerokim łukiem. Mimo tego, że bardzo chciałem grać. Nie możecie wytrzymać i z podniecenia kupujecie grę, a potem płaczecie? Walnijcie się w łeb co poniektórzy i przestańcie kwiczeć, jak świnia. Że niby to pokrzywdzeni... A kto za to odpowiada? Wy sami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować