Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

[Plotka] Data premiery Call of Duty 7, Crysis 2, Guitar Hero 6, Fallout: New Vegas i innych

33 postów w tym temacie

Tam jest także Max Payne 3 z datą 15 Maja 2009 (hmm nie przypominam sobie żeby ta gra znajdowała się na półkach sklepowych...), a także tu cytuję "Medal of Honour".
Jednym słowem to jakaś ściema i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawi mnie, czemu wzmiankę o Wiedźminie daliście, jakby przy okazji, na samym końcu. Jak dla mnie (i pewnie dla wielu innych osób) jest to najciekawszy aspekt tego "wycieku" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2010 o 20:10, FenVank napisał:

Ciekawi mnie, czemu wzmiankę o Wiedźminie daliście, jakby przy okazji, na samym końcu.
Jak dla mnie (i pewnie dla wielu innych osób) jest to najciekawszy aspekt tego "wycieku"
;)

Jestem pewna, że gdyby tak było, od razu pojawiłyby się komentarze typu "I znowu pełno Wiedźmina, bleeeee" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bzdury panie. Powrót białego wilka został skasowany jeszcze w tamtym roku, a że premiera Conviction będzie przesunięta na kwiecień było wiadomo dopiero w tym. Masło maślane. Do tego Split»Second podzielone na dwie różne gry, heh.
Bujda. Pogrzebać w Wordzie każdy potrafi, i do jaj wypuścić coś w net aby był fun ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam że to bujda, tyle tytułów w 1 miesiącu to jakby wszystkie korporacje chciałyby się powyżynać :) .
Gutar hero 6 - możliwe tak jak i Crysis lub fallout ale napewno nie wiedźmak i COD......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh to że Cod 7 ma wyjść w tym roku i to na przełomie swiąt to nic nowego, przeciez zawsze tak było ; ) co do innych gier jest zaskoczenie chociażby z wieskiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2010 o 20:21, rammi napisał:

Bzdury panie. Powrót białego wilka został skasowany jeszcze w tamtym roku, a że premiera
Conviction będzie przesunięta na kwiecień było wiadomo dopiero w tym. Masło maślane.
Do tego Split»Second podzielone na dwie różne gry, heh.
Bujda. Pogrzebać w Wordzie każdy potrafi, i do jaj wypuścić coś w net aby był fun ;)

Bzdura bez wątpienia tak. Ale The Witcher: Rise of the White Wolf nie jest skasowany tylko "zamrożony". Ostatnio w wywiadzie twórcy wypowiadali się, że obecnie najważniejszy jest Wiedźmin 2 a dopiero później pomyślą może nad wydaniem wspomnianej gry jako prequel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2010 o 21:35, Pawcio765 napisał:

Skonczyli by już tą modę na sukces zwaną Call of Duty...


Póki mają z tego ogromną kasę to raczej możemy spodziewać się jeszcze wielu odcinków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o CoD''a to tylko nie było Future Warfare (jeżeli już na siłę szukam jakiegoś pomysłu...). Ale jak na razie to plotka więc mam do tego stosunek neutralny (tak jak chyba większość)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować