Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Assassin`s Creed miał trafić także na Playstation 2 i Xboksa

17 postów w tym temacie

Adam Bednarek

Do listy gier, które były w planach i miały być super, dołącza Assassin's Creed w wersji na PlayStation 2 i pierwszego Xboksa. Jonathan Jacques-Belletete z Ubisoftu zdradził, że taki tytuł powstawał, ale ostatecznie firma zdecydowała się go skasować.

Przeczytaj cały tekst "Assassin's Creed miał trafić także na Playstation 2 i Xboksa " na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam PS2 mam i będę mieć jeszcze długi czas. A jak się zepsuje to dam czym prędzej do naprawy, ale na razie trzyma się dzielnie bezawaryjnie :) Ergo, grę bym najpewniej kupił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co się dziwić. PS2 marketingowo wygląda słabo (tak, wiem że wciąż ludzie ją kupują!), bo grę trzeba pisać praktycznie od podstaw. Ja już swoje PS2 pogrzebałem. Smutno, ale takie mamy realia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2010 o 20:46, jedrzejb napisał:

a o PSP każdy zapomniał :(


No przeciez jest na PSP. Nazywa sie Bloodlines i też opowiada troche inna historię od jedynki...właściwie to opowiada co stało się z Altairem po pierwszej części gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze że nie było wersji na PS2 bo normalnie posiadanie konsoli na którą dostępna jest ta gra zaniżyło by mi poziom intelektualny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja miałem kiedyś AC (tak, nie dziw się - chęcią, a nie chencią). Fajna gierka, popykałbym sobie, ale już jej nie mam.

------------------------------------------------------------------------
Tak na marginesie - wkurzają Cię bezsensowne komentarze?
------------------------------------------------------------------------

Wielka to strata dla PS2, a gdyby teraz wydali owe gry, to na pewno sprzedaż starszej siostry "trójki" by się podniosła, a tematy na nowo ożyły. Pewnie myśleli, że wraz z nową generacją wszyscy zapomną o starej, ale jak widać przyjmowanie postępu za pewnik jest błędem logicznym - w praktyce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No bo w sumie to jednak jeszcze wiele osób ma PS2 (w tym ja) i gra w starsze produkcje. Nie wiem czy zadowolił by mnie AC na PS 2, chyba że z powodu sterowania bo na klawiaturze to trzeba było się nagimnastykować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taka tylko mała uwaga: Jak już chcecie spolszczać nazwy to spolszczajcie je w całości, albo w ogóle. Bo "xboks" to dziwny twór, który (przynajmniej mnie, chociaż polonistą nie jestem) razi w oczy. Jak już tak po polsku chcecie to piszcie "iksboks". :-)

A tak w ogóle to jeśli AC na PS2 miał być taki rewelacyjny to dlaczego niby skasowali projekt (wiem co tam jest napisane), przecież gry na PS2 sprzedają się nadal świetnie. I jeśli miałaby być to inna gra to ja już na prawdę tego nie rozumiem. To Ubi nie wie w ogóle co się sprzedaje a co nie... Chociaż im się DRM udał, przynajmniej częściowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hahahahha, jakby wyszła, to gram.pl napisałoby, że po co inwestować w PS2 i XBoxa, skoro to stara generacja i nie daliby żyć Ubisoftowi, to pewne. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie najbardziej wkurzają takie pisane teksty że coś miało wyjść ale nie wyszło bo........ Najbardziej chyba interesuje co będzie , było już w mniejszym stopniu. Gdybanie i te podobne sprawy nie są interesujące jak dla mnie . Nie wiem jak dla Innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2010 o 20:52, SERGYO napisał:

> a o PSP każdy zapomniał :(

No przeciez jest na PSP. Nazywa sie Bloodlines i też opowiada troche inna historię od
jedynki...właściwie to opowiada co stało się z Altairem po pierwszej części gry.



Ale jednak to nie to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować