Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Battlefield 1943 triumfuje na XBLA

8 postów w tym temacie

Już od jakiegoś czasu wszędzie piszą, że lada chwila, że tuż tuż, a żadnych szczegółów nie ma. Już tak pół roku przeciągają premierę :/ miejmy nadzieję, że będzie warto tyle czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam jestem bardziej pozytywnie nastawiony do B1943 . Ale takie przekładanie, jak dobrze wiemy, nie zawsze dobrze się odbija dla samej gry. Mimo wszystko czekam niecierpliwie na ten tytuł, bo za taką cenę na pewno będzie warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież to niema sensu. Na konsoli to wyszło przed Bad Company 2 i miało rozniecić apetyt na "pełną grę" dodatkowo na PC miało pokazać możliwości Frostbite a teraz? Teraz wydaje mi się że sprzedaż będzie zmniejszona bo ludzie wyszaleją się już w "złej kompanii".

------------------------------------------------------------------------------------- ------------------------
Na marginesie – czy widzicie jak bardzo denerwujące są reklamy w środku każdego newsa?
------------------------------------------------------------------------------------- ------------------------

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2010 o 13:24, Fang napisał:

Przecież to niema sensu. Na konsoli to wyszło przed Bad Company 2 i miało rozniecić apetyt
na "pełną grę" dodatkowo na PC miało pokazać możliwości Frostbite a teraz? Teraz wydaje
mi się że sprzedaż będzie zmniejszona bo ludzie wyszaleją się już w "złej kompanii".


hmmm... gram w BC2 i nie zamierzam na razie pobierac 1943, jesli mi sie znudzi BC2 to z checia kupie 1943 bo to zawsze cos innego, inne bronie, inne mapy

Dnia 30.03.2010 o 13:24, Fang napisał:

-------------------------------------------------------------------------------------
------------------------
Na marginesie – czy widzicie jak bardzo denerwujące są reklamy w środku każdego
newsa?
-------------------------------------------------------------------------------------
------------------------

bardzo ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować