Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Kompania Graczy - nowe dziecko Cenegi - sukces czy porażka? [m]

8694 postów w tym temacie

Dnia 16.11.2012 o 12:16, karolekx23x napisał:

Jak zarejestrowac na kompani graczy gre Batman Arkham City w wersji premium games? kod
aktywacyjny ejst zbyt długi a innego kodu nie widze?

Wyslij maila z dowodem zakupu na adres kompania_graczy@cenega.com.
Tak się rejestruje gry konsolowe, wktórych nie ma kodów rejestracyjnych więc powinno zadziałać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2012 o 14:08, knopfler napisał:

> Jak zarejestrowac na kompani graczy gre Batman Arkham City w wersji premium games?
kod
> aktywacyjny ejst zbyt długi a innego kodu nie widze?
Wyslij maila z dowodem zakupu na adres kompania_graczy@cenega.com.
Tak się rejestruje gry konsolowe, wktórych nie ma kodów rejestracyjnych więc powinno
zadziałać.


To jest wersja na PC, a z tyłu aby jest kod aktywacyjny i nie pasuje w opienka rejestracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2012 o 09:24, karolekx23x napisał:

To jest wersja na PC, a z tyłu aby jest kod aktywacyjny i nie pasuje w opienka rejestracji.

Wiem jaka to jest wersja. Z mojego posta to wynika z resztą. Zrób tak jak powiedziałem, to dostaniesz punkty, a jak nie to odpowiedza ci jak zarejestrować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Minął tydz. odkąd wysłałem maila ze screenshotem w sprawie Punktomigracji i póki co cisza, a więc szczerze wątpię, że otrzymam kod. A byłaby ogromna szkoda, bo doszłoby mi ponad 1k pktów.

Czytając regulamin widzę, że 1. mogą odmówić podesłania kodu bez podania przyczyny 2. przy zrzucie ekranu nie można manipulować. Cóż, prawdopodobnie sam jestem sobie winien nieznajomości zasad, bo nieco przyciąłem screen, ale z drugiej strony prosili jedynie o nick i ilość punktów. "Dół", który nachodził na listę gier odciąłem, ale poza tym niczego ze screenem nie robiłem. Poza tym to może być chybiona teza, ale wydaje mi się, że osoby z inną, mniejszą rozdzielczością miałyby screen o tej wielkości niczego przy nim nie robiąc, stąd nie do końca rozumiem, na jakiej podstawie mieliby stwierdzić bullshit. Wysyłać jeszcze raz, tym razem z treścią wiadomości i wytłumaczeniem? Może ich jakoś "udobrucham"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja obciąłem karty przeglądarki na górze oraz pasek Windowsa na dole i punkty dostałem, więc nie wiem jak to do końca z tą manipulacją. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2012 o 12:16, karolekx23x napisał:

Jak zarejestrowac na kompani graczy gre Batman Arkham City w wersji premium
games? kod aktywacyjny ejst zbyt długi a innego kodu nie widze?

Pierwszy długi człon kodu wpisujesz w pierwszym polu do wpisywania, koleje człony będą przeskakiwać automatycznie podzaswisywania (nie trzeba wpisywaznaku "-"). Jak to nie pomoże napisz na kompania_graczy@cenega.com. Dołącz skan kodu w mailu. Pozdrawiam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@paraGaladh
@Kraju
Wyślijcie ten sam mail z załącznikiem ponownie. W moim przypadku zadziałało. Pewnie pominęli Wasze wnioski w gąszczu innych maili. Cóż, to się zdarza. :) Życzę powodzenia. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz wysłałem ~1 tydzień temu, nic się nie działo, więc po przeczytaniu tego co tu piszecie wysłałem drugi raz to samo i dzisiaj dostałem kod, punkty już są na koncie. Screen był przycięty, więc to nie problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję ;D Szkoda tylko, że z tego co widzę to coraz mniej partnerów ma ten program Cenegi. W zasadzie teraz można za te punkty kupić zniżkę na gry, a przecież wcześniej była też choćby np. prenumerata CDA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też nareszcie doczekałem się kodu z punktami z "Punktomigracji". Wiele ich nie dostałem bo 50 (w CDProgramie zostało mi ich 48), ale zawsze coś. A już myślałem, że Cenega o mnie zapomniała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować