Zaloguj się, aby obserwować  
Budo

Morrowind - pytania, przemyślenia - temat ogólny

14067 postów w tym temacie

Dnia 14.03.2007 o 11:44, SzarQ napisał:

> > wpisz w google, ja już nie bardzo pamiętam. Ale poszukaj też na stronie nVidi...

> sciagnolem top ale mi niedziala ten program


Tu powinieneś znaleźć informację o zmianie taktowania przez nvtweak:

=========================================
http://www.tweaks.pl/czytaj,podkrecanie_karty_graficznej,91.html
=========================================

ale mi ten program nawet sie niewlancza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ludzie drodzy ludzie znow mam problem na poczatku gry u dwemerow tam jest taka woda i most (na koncu jaskini) czy da sie tam wejsc???
a i jeszcze jedna sprawa jak wracam do tego ziomka co mi zrobil juz ten klucz dla dwemerow wysyla mnie na jakas wyprawe i list polecajacy do ziomka ktory idzie na ta wyprawa gdzie go znajde???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2007 o 20:36, nekromanta7 napisał:

ludzie drodzy ludzie znow mam problem na poczatku gry u dwemerow tam jest taka woda i most
(na koncu jaskini) czy da sie tam wejsc???

Użyj np. mikstury lewitacji. (dostępna np. w Balmorze w sklepie z miksturami).

Dnia 17.03.2007 o 20:36, nekromanta7 napisał:

a i jeszcze jedna sprawa jak wracam do tego ziomka co mi zrobil juz ten klucz dla dwemerow
wysyla mnie na jakas wyprawe i list polecajacy do ziomka ktory idzie na ta wyprawa gdzie go
znajde???

O jakie zadanie Ci chodzi, przecież każde zadanie od Caiusa polega na odnalezieniu jakiejś osoby. Napisz z kim masz się spotkać to ci odpowiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to że ten co mu trzeba było przynieść dwemerową układankę daje mu list polecający do innego badacza dwemerowych ruin i pyta gdzie go znaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak chodzi Ci o zadanie, o którym pisze Nagaroth to tego popielnego informatora znajdziesz w Ald''Ruhn w Szynku Ald Skar, znajduje się on na dolnym piętrze tej gospody. Najlepiej wykorzystać umiejętność retoryka by podnieść trochę jego nastawienie wobec naszej osoby to będzie chętny do pomocy inaczej będziesz mu musiał kupić jakiś prezent - książkę "Hymn Popielnych Ziem".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2007 o 20:52, Nagaroth napisał:

Chodzi o to że ten co mu trzeba było przynieść dwemerową układankę daje mu list polecający
do innego badacza dwemerowych ruin i pyta gdzie go znaleźć.



tak tak tak!!!! i gdzie on jest??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2007 o 20:50, Vormulac napisał:

> ludzie drodzy ludzie znow mam problem na poczatku gry u dwemerow tam jest taka woda i
most
> (na koncu jaskini) czy da sie tam wejsc???
Użyj np. mikstury lewitacji. (dostępna np. w Balmorze w sklepie z miksturami).
> a i jeszcze jedna sprawa jak wracam do tego ziomka co mi zrobil juz ten klucz dla dwemerow

> wysyla mnie na jakas wyprawe i list polecajacy do ziomka ktory idzie na ta wyprawa gdzie
go
> znajde???
O jakie zadanie Ci chodzi, przecież każde zadanie od Caiusa polega na odnalezieniu jakiejś
osoby. Napisz z kim masz się spotkać to ci odpowiem.



a powiesz mi co tam znajde??? co jest tam ciekawego? waznego i gdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!!
myslałem, że nigdy tu juz nie zawitam. po tym jak ukończyłem morrka. Prawie ukonczyłem, gdyż miałem formatowanie dysku.... i tata który to robił źle nagrał seavy... i.. no wiecie juz co było dalej pewnie a ja sie zaraz popłacze...;(.
ok. troszkę byłem w załobie, po czym postanowiłem:
Gram od nowa. będę jeszcze leprzy...(ostatnio to osiągnołem tylko 27 level) . i takoż się stanie.

masm jednak do was pare pytań.
oto one:

Gdzie jeszcze mogę znaleźć jakąś fajną polska stronke gdzie są fajne mody? (oprucz Adamantowej wieży)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.03.2007 o 22:32, cedricek napisał:

Gdzie jeszcze mogę znaleźć jakąś fajną polska stronke gdzie są fajne mody? (oprucz Adamantowej
wieży)


Oprócz... jak już ;]
A co do samego pytania, to wątpię żebyś gdzieś znalazł coś czego nie ma na AW... tam jest chyba wszystko co wyszło do morro po polsku i nie tylko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2007 o 18:05, Emilijka napisał:

Gdzie można znaleźć jaskinie Urshilaku? Wskazówka płd-wsch nie pomogła :( moze macie jakieś
screeny?

Trudno jest zauważyć wejście, bo oddalając się od obozu Popielnych masz wejście do jaskiń za sobę, w najlepszym razie z boku. Poszukaj w postach wcześniejszych - Epiphany zamieściła mapkę. I zaopatrz się w coś do latania, bez tego nie uzyskasz paru wartościowych przedmiotów. Nie zapomnij też przeszukać zwłok upiora/ducha, wyglądają jak kupka popiołu a właśnie przy zabitym duchu jest łuk, którego szukasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2007 o 18:17, cedricek napisał:

czy ktoś, z was wie moze gdzie mogę znaleźć Mod ,,Better Bodies" ?? na AW go nie widze!


Jest na AW, musisz dobrze poszukać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2007 o 18:05, Emilijka napisał:

Gdzie można znaleźć jaskinie Urshilaku? Wskazówka płd-wsch nie pomogła :( moze macie jakieś
screeny?

Kiedyś była chyba zamieszczana mapka, ale że nie mogłem jej znaleźć zamieszczę swoją ;)

20070318203227

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2007 o 21:07, nekromanta7 napisał:

tak tak tak!!!! i gdzie on jest??


Mam wrażenie, że nie chodzi Ci o Hassoura Zainsubaniego [o którym pisze Vormulac], ale o Seniliasa Cadiususa, który aktualnie przebywa w Nchuleftingth [dostajemy do niego list polecający od Hasphata].
Jeśli jesteś członkiem Gildii Magów - albo planujesz zostać w przyszłości - możesz [choć nie musisz] się wstrzymać z szukaniem tych ruin, bo będzie z nimi związany quest [zleceniodawca zaznaczy ruiny na Twojej mapie]. Same ruiny znajdują się na terenie Molag Amur, na północ od Góry Kand, albo na pn.-wschód od Suran, jeśli wolisz. Z tego, co pamiętam, nic ciekawego tam chyba nie ma , choć oczywiście to kwestia upodobań ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2007 o 18:40, Harvenar napisał:

> czy ktoś, z was wie moze gdzie mogę znaleźć Mod ,,Better Bodies" ?? na AW go nie widze!


Jest na AW, musisz dobrze poszukać.



Ale jak jestem na AW, to gdy kliknę na pobieranie włącza mi się błąd... czy możesz mi dać dokładny link do działającego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować