Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowe Call of Duty jednak w Wietnamie?

7 postów w tym temacie

Już ja grałem w Treyarchowe CoD 3 - i mi chyba do końca życia wystarczy ich gier.

Choć fakt faktem, gra miała swoje momenty. YOU GERMAN SZWINIA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No mam nadzieję że jeżeli okaże się to prawdą to dostaniemy dobrze odwzorowany klimat tamtych lat... Coś na kształt Shellshock''a jedynki i to w FPS''ie to byłoby to dobre... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze się nikomu nie znudziły te wszelkie "szczelanki" osadzone w czasach WWII czy w Wietnamie? Co roku to samo - kampania na pięć godzin zabawy, jakieś multi, a po paru miesiącach (jeśli nie dniach) zapowiedź kolejnej odsłony. To już jest prawie jak sportówka. Doskonale zdaję sobie sprawę z tego, że chodzi o zarobek, ale czy naprawdę nie lepiej by było pograć w jedną, lecz porządną i długą grę raz na parę lat, aniżeli w kolejne sequele na parę godzin za pełną cenę co parę miesięcy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Studio wzniesie serię Call of Duty na nowy poziom"- jeszcze bardziej casualowy?

A tak serio to mam nadzieję, że Treyarch nie schrzani tej gry. Piątka mi się nawet podobała, więc teraz mam pewne wymagania. Mimo wszysko trzymam kciuki. Niech powstanie jak najlepsza produkcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oby wyszło im przedstawienie tej wojny w Wietnamie. Jest to dla mnie jedna z najbardziej interesujących wojen. Liczę też, że standardowo multi będzie dobre :). Czekam cierpliwie na jakieś konkrety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>No mam nadzieję że jeżeli okaże się to prawdą to dostaniemy dobrze odwzorowany klimat tamtych lat... Coś na kształt Shellshock''a jedynki i to w FPS''ie to byłoby to dobre... :D

racja, było by fajnie.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować