Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

15 godzin z Ezio w Assassin’s Creed: Brotherhood

13 postów w tym temacie

Nie mogę się doczekać aby poznać dalsze losy Ezio :>. Oby premiera wersji PC wypadła na równi z konsolowymi premierami, o nic więcej nie wnoszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@karolekx23x
15 godzin to nie jest źle ale nie ufam już Ubi i tytuł będę śledzić z boku.Chyba że zmienia politykę z tym DRM.
Dlatego najlepiej mieć jeszcze konsolę.
@Damianuss1
Nie mogę się doczekać aby poznać dalsze losy Ezio :>. Oby premiera wersji PC wypadła na równi z konsolowymi premierami, o nic więcej nie wnoszę.
Nie licz na to ;).
@Pepsi
Wliczając zadania poboczne spędziłem przy tej grze kilkanaście nie takich krótkich wieczorów.
To Twoje wieczory kończą się chyba na dobranocce.

Ja przy Assassin''s Creed 2 i 1 bawiłem się bardzo dobrze, więc mam nadzieję, że i ta część (chociaż nie lubię "tego" nazywać osobną częścią) będzie bardzo dobra. Wczorajszy trailer bardzo mi się spodobał, bo wiadomo, że będą nowe, ciekawe bronie. Na dodatek jeszcze to sterowanie swoją "drużyną" i już więcej nie potrzebuję. Z niecierpliwością czekam na nową odsłonę Asassassin''s Creed.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Renzov, to, że sporo graczy uznaje "wieczór" za czas od powrotu ze szkoły/pracy do pójścia spać (czyli na oko 17-24) nie znaczy, że Pepsi też tyle siedział.

Dajcie już spokój Ubisoftowi. AC 1 było świetne, AC 2 genialne (przechodzę już drugi albo trzeci raz), Conviction IMO też (przechodzę trzeci raz i szukam ludzi do co-opa), Settlers VII chyba najlepsza z ich dotychczasowych gier (chociaż technicznie to oni ją tylko wydali, ale przecież zły Ubi to zły DRM, więc jak można ich ganić, to można i chwalić), bawię się przy niej jak nigdy.
A co do Brotherhood - mam przyjemne przeczucie, że multiplayer będzie tak samo miłą niespodzianką jak w Pandora Tomorrow - Ubi stworzyło wtedy multi, jakiego nigdzie indziej do dzisiaj nie można znaleźć (poza kontynuacjami PT, oczywiście), które do tego jest naprawdę genialne. Oby powtórzyli ten wyczyn z AC:B, ja im ufam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Renzov ---> moje wieczory zaczynają się dopiero po dobranocce. przecież trzeba ją najpierw obejrzeć! a tak poważnie, to średnio 1,5-2 godzinki spędzałem przy AC II, co by nie męczyć materiału.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>(...) średnio 1,5-2 godzinki spędzałem przy AC II, co by nie męczyć materiału.

ja troszkę więcej. ;p;p Co do gry to już doczekać się nie mogę, ale tyle samo miał godzin grania AC2.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2010 o 10:02, Khasim napisał:

Renzov, to, że sporo graczy uznaje "wieczór" za czas od powrotu ze szkoły/pracy do pójścia
spać (czyli na oko 17-24) nie znaczy, że Pepsi też tyle siedział.

Dajcie już spokój Ubisoftowi. AC 1 było świetne, AC 2 genialne (przechodzę już drugi
albo trzeci raz), Conviction IMO też (przechodzę trzeci raz i szukam ludzi do co-opa),
Settlers VII chyba najlepsza z ich dotychczasowych gier (chociaż technicznie to oni ją
tylko wydali, ale przecież zły Ubi to zły DRM, więc jak można ich ganić, to można i chwalić),
bawię się przy niej jak nigdy.
A co do Brotherhood - mam przyjemne przeczucie, że multiplayer będzie tak samo miłą niespodzianką
jak w Pandora Tomorrow - Ubi stworzyło wtedy multi, jakiego nigdzie indziej do dzisiaj
nie można znaleźć (poza kontynuacjami PT, oczywiście), które do tego jest naprawdę genialne.
Oby powtórzyli ten wyczyn z AC:B, ja im ufam.


Dokładnie tak. DRM był kontrowersyjny ale na początku, a teraz to już chyba tylko niedobitki się nim jeszcze tak bardzo przejmują. A ostatnie ich gry są minimum udane, a o samym AC2 powiedziałbym nawet, że jest świetne, więc na sprzedaż na pewno nie narzekają i zabezpieczeń raczej się nie pozbędą.
Co do Brotherhood-a to bardzo ciekawi mnie jak będzie wyglądało multi, bo to chyba największa zagadka tej gry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

DRM nie jest taki zły, wolę to od tego SecuRom, który odrzuca po 15 razy oryginalną płytę, a po tym 15 razie nie chce mi się z nim siłować i wyłączam kompa, na początku, gdy mieli problemy z tym zabezpieczeniem było trudno, ale teraz jest git, nawet dzięki tym problemom dostałem możliwość pogrania w poziomy z edycji kolekcjonerskiej, więc wyszło mi to na dobre:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedno jest pewne: po przeczytaniu tego newsa zdecydowałem że nowego Assassina kupię na PS3 w dniu premiery ;) Tak jak to zrobiłem z AC2 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja jakoś nie jestem zadowolony z tego kierowania drużyną - elementy strategiczne w grach akcji rzadko się sprawdzały. Albo psuły grę, albo się ich nie używało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2010 o 13:52, ibisz napisał:

A ja jakoś nie jestem zadowolony z tego kierowania drużyną - elementy strategiczne w
grach akcji rzadko się sprawdzały. Albo psuły grę, albo się ich nie używało.

A Gears of War? Albo stary Freedom Fighters? Tam sterowanie drużyną jest, i bardzo się przydaje. Może nie jest to tak bardzo rozbudowany system rozkazów jak w SWAT4, albo Operation FlashPoint, jest bardzo uproszczony(3/4 komendy), ale spełnia swoje zadanie, więc jakby coś takiego było w AC, moim zdaniem gra zyskałaby na atrakcyjności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja szczerze powiem, że gdy po raz pierwszy zagrałem w AC to gra jakoś nie specjalnie przypadła mi do gustu... Ale jakiś czas temu postanowiłem ją dokończyć i uważam, że wypada średnio. Z początku myślałem, że 2 część będzie podobna, ale jak zobaczyłem screeny i dowiedziałem się, że dzieje się w XV wieku to mnie zaciekawiło. Zagrałem i uważam, że gra jest fantastyczna! Oferuje ogrom możliwości nie to co pierwsza część, w której nie było nocy(!) i nie można było zaatakować przeciwnika normalną bronią od tyłu. Teraz powoli kończę główny wątek i mam zamiar ukończyć grę na 100% :P I czekam na dodatek.

A i może ten tryb MP będzie ciekawy ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować