Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowe Call of Duty w rękach Raven Software?

13 postów w tym temacie

Jeżeli za nowe CoD będzie odpowiedzialne Raven Software, to mam lekkie obawy nad dalszym ciągiem serii. Wolfenstein był IMO bardzo przeciętną grą, bez polotu i strasznie niedopracowaną. Gdybym był w Activision z pewnością nie ryzykowałbym i wybrałbym inne studio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja tam Ravena lubię - z dwoma ostatnimi częściami Dark Forces poradził sobie bardzo dobrze, a choć Jedi Academy było tylko niezłe, to mam wrażenie, że jest to FPS/siekanka z najbardziej zróżnicowanymi misjami w tym gatunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

szczerze pisząc, może lepiej będzie żeby Raven nie ruszał MW, bo może wyjść jeszcze gorzej, Wolfenstein nie zachwycił...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2010 o 10:46, karolekx23x napisał:

No może z gra być nie ciekawiej i nie będzie taki Call of Duty jaki był wcześniej.

Najwyższy czas na to :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaraz się okaże że każda firma należąca do ActivBlizz robi jakąś część Call of Duty i będzie powstawać dwie części w ciągu roku... brak słów... mimo to wydaje mi się że Raven nie robi nowego CoDa bo są zajęci swoją nową produkcją Singularity ale mogę się mylić bo Activision jest do wszystkiego zdolne byle więcej mamony... tak więc jestem za wersją nr II czyli że mogą między czasie skubać coś przy nowych mapkach do multi ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Jeżeli za nowe CoD będzie odpowiedzialne Raven Software, to mam lekkie obawy nad dalszym ciągiem serii. Wolfenstein był IMO bardzo przeciętną grą, bez polotu i strasznie niedopracowaną. Gdybym był w Activision z pewnością nie ryzykowałbym i wybrałbym inne studio.


"lekkie obawy" ja bym powiedział "duże", przecież ten Wolfenstein moim zdaniem to jedna wielka tragedia, więc jak te studio chce zrobić nowego CoD''a? To raczej jakiś absurd.:)!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2010 o 10:16, PJ_MW napisał:

to mam lekkie obawy

Ja miałbym większe przy IW... Wolfik był o niebo lepszy od MW2 więc nie ma co sie obawiać, ze coś spieprzą. Bo IW juz to tak zrobiło, że mocniej się nie da. Swoją drogą MW2 powinien być w księdze rekordów Guinessa za najbardziej schrzanioną grę z jakiejś całkiem dobrej serii. Podkreślam całkiem. Czyli lepiej niż średnio, ale gorzej niż dobrze.

Nie zostaje nic innego jak życzyć powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować