Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Treyarch zapewnia - Black Ops z dedykowanymi serwerami

17 postów w tym temacie

jak u mnie to jest +1 do kupna CoD: BO.

zostało jeszcze 99... Acti se zapracowało a teraz rozdaje hajs innym studiom i zamiast dobrych codów będziemy mieli sieczki co pół roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2010 o 17:53, Damianuss1 napisał:

Ciekawy jestem czy też będą płatne dodatki.


Jest to bardziej niż pewne. Pytanie tylko co w nich znajdziemy? Od Treyarch możemy oczekiwać troszkę więcej niż od takiego IW. Nowe mapki do multi, zombie mode i coopa? Tego bym sobie i innym graczom życzył (oczywiście w bardziej ''przystępnej'' cenie albo za free co byłoby szokiem po tym co zrobił Acti z MW2 i nadal robi! )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2010 o 19:30, Nervous napisał:

Jest to bardziej niż pewne.

Mnie tam osobiście wszystko jedno, ale wiem jedno. Nie dam złamanego za żadne płatne DLC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O wow...

Są dedyki, bo tej części nie robi IW i ponieważ to nie jest MW 3.
Będzie zapowiedź nowego warfaila, to pokażą wała a nie dedyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Swoją drogą, to wyobrażacie sobie, aby zaledwie 5-7 lat temu newsem było to, że pecetowa gra będzie miała dedykowane serwery? O temporas o mores..."

oj Zaitsev coś chyba nie bardzo. 2003 i 2005 to już nie bardzo czas gdy dedyki były rzadkością. Raczej były standardem używanym przez każdego poważnego developera. Coś koło 1999 zaczęło się to robić regułą z tego co pamiętam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2010 o 21:58, Arachnos napisał:

"Swoją drogą, to wyobrażacie sobie, aby zaledwie 5-7 lat temu newsem było to, że pecetowa
gra będzie miała dedykowane serwery? O temporas o mores..."


oj Zaitsev coś chyba nie bardzo. 2003 i 2005 to już nie bardzo czas gdy dedyki były rzadkością.
Raczej były standardem używanym przez każdego poważnego developera. Coś koło 1999 zaczęło
się to robić regułą z tego co pamiętam.

wydaje mi się, że chodziło mu o to że teraz dedyki to wielka zaleta gry, którą twórcy się chwalą (tzn. od premiery MW2;p), a te 5-7 lat temu tak nie było.:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież Zaitsev napisał, że te 5-7 lat temu dedykowane serwery to było coś normalnego o czym nikt nie pisał newsa, bo po co, a teraz obecność dedykowanych serwerów nie jest już taka oczywista jak kiedyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować