Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Masa szczegółów dotyczących Call of Duty: Black Ops

17 postów w tym temacie

Już chciałbym zagrać w nowego CoDa. Mam nadzieje, że faktycznie poprawią multi, bo to w WaW było bardzo "ciężkostrawne".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2010 o 13:59, Kaucz napisał:

Publiczna beta multiplayer - o tak poproszę, wtedy ocenie czy warto ale i tak nowy MOH
wygra z CODem : )


Szczerze, jak COD:BO będzie tak dobry jak w trailerze i zapowiedziach to moh może się schować :)

P.S Medal of Honor również kupię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"System matchmakingu ma ulec zmianie - będzie on teraz łatwiejszy dla graczy by po prostu mogli oni wskoczyć do gry ze swoimi przyjaciółmi" - czyli nici z dedykowanych serwerów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2010 o 15:22, Assassin93 napisał:

"System matchmakingu ma ulec zmianie - będzie on teraz łatwiejszy dla graczy by po prostu
mogli oni wskoczyć do gry ze swoimi przyjaciółmi" - czyli nici z dedykowanych serwerów?

Tu chodzi o konsole - wcześniej ten sam gość mówił, że będą dedyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2010 o 15:22, Assassin93 napisał:

czyli nici z dedykowanych serwerów?


Będą. Już wcześniej o tym zapewniali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję że zlikwidują rzecz dla której przestałem grać w MW1 ( W WaW nie grałem ). Przypadki. Mapki na MW1 były tak zrobione że przy dużej ilości graczy na "zwykłym" ( nieprofesjonalnym, pod względem graczy ) ginąłeś z każdej strony ( camperzy, żyjący co prawda z 50 sec, ale jak jeden zginie to następny przyjdzie itd. ) i nie liczył się twój skill tylko fart. Mnóstwo granatów itd. Był to tytuł grywalny ale zostawiłem go i obecnie gram w css''a. Nie jestem CS''owcem tylko FPS''owcem, ale starającym się być jak najlepszym ( nie mi oceniać, ale jade ludzi porządnie ;) ) wiec takie "przypadki" to nie dla mnie. Aha, i oczywiście jak mi zaserwują "konwersję" z konsolki a nie tytuł który na PC umożliwia granie na wysokim poziomie i z 100% wykorzystaniem taktyk i skilla to uznam COD''y za martwe ( pod względem nowych części, bo MW(1) i wcześniejsze będę ciepło wspominać ;) ). A dedyki to standardowe minimum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niech wywala te killstreaki ,dopracuja hitboxy i bedzie git :] . No i mam nadzieje ,ze mapy beda wieksze bo te w MW2 sa za male .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawie się zapowiada.Myślę że te zmiany mają szansę trochę odświeżyć i urozmaicić COD-a.Zobaczymy co z tego wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Ciekawie się zapowiada.Myślę że te zmiany mają szansę trochę odświeżyć i urozmaicić COD-a.Zobaczymy co z tego wyjdzie.

ja również tak myślę, tylko tak jak mówią że gra będzie za siebie mówić to ja mam nadzieję że się postarają a nie słowa na wiaterek sobie puszczają.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować