Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Ubisoft wyda Assassin`s Creed II: Complete Edition

16 postów w tym temacie

Adam Bednarek

Jeżeli nie kupiliście jeszcze Assassin's Creed II w wersji na Playstation 3 albo Xbox 360, a planujecie to zrobić, to lepiej wstrzymajcie się z zakupem. Ubisoft już w czerwcu zapakuje dwójkę wraz ze wszystkimi możliwymi dodatkami do jednego pudełka i wyda zestaw Complete Edition.

Przeczytaj cały tekst "Ubisoft wyda Assassin's Creed II: Complete Edition" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na pc wydawać tego nie muszą ponieważ na PC odrazu były te dodatki. napewo było Battle of Forli i Bonfire of the Vanities, nie wiem jak z dodatkowymi lokacjami, mi sie wydajeże też były.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Super! Akurat planowałem zakup ale ceny mnie odstraszały. Na pewno poczekam. Mam nadzieję że będzie w pl za 165zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Łe, miałem nadzieję, że dadzą jeszcze jedynkę. Tak czy owak, niedługo kupuję PS3 także AC jest jedną z gierek should-have

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2010 o 19:38, Luki1442 napisał:

Na pc wydawać tego nie muszą ponieważ na PC odrazu były te dodatki. napewo było Battle
of Forli i Bonfire of the Vanities, nie wiem jak z dodatkowymi lokacjami, mi sie wydajeże
też były.


Oba dodatki są w wersji na PC, ale tych trzech lokacji nie ma, tylko w dlc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

te trzy lokacje byly rozdawane na pc w zwiazku z problemami powodowanymi DRM''em, ale trzeba bylo kupic gre przed 8 marca bodajze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Warte śmiechu, ale można było się tego spodziewać. Niech wydadzą jeszcze jedno DLC, trwające 20 minut, a potem kolejną wersje kompletną pt. "Super Complete Edition".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2010 o 20:00, wrobel253 napisał:

Oba dodatki są w wersji na PC, ale tych trzech lokacji nie ma, tylko w dlc.

Są w EK. Dwa pierwsze w białej, trzecia tylko w czarnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to chyba ukłon ( łaska) w strone Polakow ktorzy na X360 nie mogli kupic DLC z misjami a lokacje byly dawane do kazdej edycji czy to bialej czy czarnej ( wersja X360, nie wiem jak w przypadku ps3 bylo)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetnie. Dokąd dowiedziałem się, że dodatki nie będą działały z polską wersją gry wstrzymałem się z zakupem i zacząłem czekać na wydanie ala GOTY no i doczekałem się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować