Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zombie powrócą w Call of Duty: Black Ops?

22 postów w tym temacie

:D tryb zombie + co-op na 4 osoby na podzielonym ekranie i mają moje pieniądze :) inaczej to różnie może być:) taki tryb znacznie przedłuża życie gry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2010 o 08:47, kaczamanov napisał:

Tylko nie zombie :/ To ma byc gra wojenna a nie sci-fi. Jak ktos chce zombiaki to jest
wystarczajaco duzo tytulow...


Jak ktoś nie chce grać w tryb zombie, to nie musi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś łaskawie wyjaśnić skąd płynie przyjemność podczas zestrzeliwania hord głupich zombie-botów? 0.o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A skąd płynie przyjemność wybijania hord głupich niemców-botów? Głupich botów-talibów? Lub wyżynania w pień głupich orków-botów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie wiem ale kocham wycinać sobie przejście przez hordę żywych trupów. L4D2 jeszcze tak fajnie odpada z nich skóra. Cud miód i orzeszki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja tam nie wiem dlaczego nie którzy oburzają się z tego powodu ;/. Raz, że nikt im nie każe w to grać, a dwa to taki tryb przyciąga uwagę innych graczy... tych graczy, którzy uwielbiają survivale. Jest to plus dla tych co pokochali NaziZombie i nie widzę, żadnego minusu dla tych, którzy sądzą, że jest zbędny, gdyż tak jak wspomniałem nikt nie każe grać. A nuż może być fajnie? :P
Ja tam lubię tą siekę, bo uważam, że to właśnie w survivalu największe znaczenie ma Coop i współpraca. Oczywiście jest wiele innych gier, ale je już mam i się w nie nagrałem! :D Chce NaziZombie 2.0 wciąż w zamkniętych pomieszczeniach i z lajtowym edytorem bym mógł sobie z necisza zassać nowe mapki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja widze minus taki ze zabiera miejsce innym trybom rozgrywki, albo czas ktory mogliby tworcy poswecic na dopracowanie standardowej gry. Jak powiedzialem jest mnostwo inncyh gier z zombie. Niech robia gre o zombie albo bez zombie.
Pewnie ze jak juz jest taki tryb w grze, to nie ma co plakac ale po porstu wolalbym zeby cos innego dali do gry zamiast tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2010 o 09:12, Phobeus napisał:

Może mi ktoś łaskawie wyjaśnić skąd płynie przyjemność podczas zestrzeliwania hord głupich
zombie-botów? 0.o


Wydaje mi się, że właśnie z zestrzeliwania hord głupich zombie-botów^^

Ja osobiście jestem za, żeby znów ten tryb był dostępny w CoD od Treyarch, bo dał mi masę dodatkowej zabawy po przejściu kampanii. Pamiętam ciągłe pojedynki z bratem: kto szybciej, kto więcej, kto lepiej...:)
Jeśli do CoD:BO znów zawitają zombiaki to kupuję na pewno:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2010 o 10:29, kaczamanov napisał:

Ja widze minus taki ze zabiera miejsce innym trybom rozgrywki, albo czas ktory mogliby
tworcy poswecic na dopracowanie standardowej gry. Jak powiedzialem jest mnostwo inncyh
gier z zombie. Niech robia gre o zombie albo bez zombie.
Pewnie ze jak juz jest taki tryb w grze, to nie ma co plakac ale po porstu wolalbym zeby
cos innego dali do gry zamiast tego.

popieram :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować