Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Unia Europejska wypowiada wojnę kartelom

10 postów w tym temacie

Dnia 19.05.2010 o 23:06, Morgul napisał:

znowu lekow nie wziales?


sorry stary, ale podpisujac traktat zgodzilismy sie respektowac dyrektywy - unia powie, ma byc i tyle. bedzie jak za czasow zsrr, tylko bez jawnych sluzb specialnych. Kolega wyzej ma racje: ein Volk ("europejczyk), ein Reich (UE), ein Euro (wspolna waluta, ktora znaczy coraz mniej po akcji z grecja) - zamordyzm (internet na cenzuowanym) i gospodarka centralnie sterowana welcome! Pozostalo odliczac do updaku tego socjalistycznego molocha.

oczywiscie nie w kazdej decyzji musimy sie zgadzac z UE - ale to kwestia czasu, dla mnie to kolejny rozbior, bo oddalismy czesc wladzy w obce rece

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2010 o 23:06, Morgul napisał:

znowu lekow nie wziales?

Sam wielu aspektów uczestnictwa w Unii po prostu nie toleruję, ale widać krótką masz pamięć. Przed tym, jak kupowałem swojego pentaka 3 w ciągu trzech miesięcy ceny RAM skoczyły w górę tak, że w zasadzie stanowiły nawet do 40% ceny komputera. Musiałem ciąć koszty we wszystkim co się dało, bo za głupie 128 MB, które w lutym 2000 kosztowały 120 zł musiałem dać w lipcu bagatela 700 zł. Skurczył mi się dysk, zamiast Leadtek GF 2 GTS DDR miałem tandetnego GF2 MX z SDRAM. Mało tego, jeśli chciałeś kupić samą pamięć, to sklepy odmawiały, ponieważ podaż była tak niska, że nie mieliby sprzętu do budowy zestawów, a na zestawy czekało się dwa tygodnie. Tak, ta kara jest w 100% należna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2010 o 23:44, EmperorKaligula napisał:

sorry stary, ale podpisujac traktat zgodzilismy sie respektowac dyrektywy - unia powie,
ma byc i tyle. bedzie jak za czasow zsrr, tylko bez jawnych sluzb specialnych. Kolega
wyzej ma racje: ein Volk ("europejczyk), ein Reich (UE), ein Euro (wspolna waluta, ktora
znaczy coraz mniej po akcji z grecja) - zamordyzm (internet na cenzuowanym) i gospodarka
centralnie sterowana welcome! Pozostalo odliczac do updaku tego socjalistycznego molocha.

oczywiscie nie w kazdej decyzji musimy sie zgadzac z UE - ale to kwestia czasu, dla mnie
to kolejny rozbior, bo oddalismy czesc wladzy w obce rece


chce tylko przypomnieć że my też jesteśmy w tej złej unii która ma nam coś mówić.
a w ogóle to nie jest miejsce na wylewanie swoich żali na temat obecnej sytuacji politycznej kraju.
podsumowując:
go cry to your mama!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2010 o 13:08, rajdo napisał:

chce tylko przypomnieć że my też jesteśmy w tej złej unii która ma nam coś mówić.
a w ogóle to nie jest miejsce na wylewanie swoich żali na temat obecnej sytuacji politycznej
kraju.
podsumowując:


kolega wyzej byl nieswiadomy zapedow totalitarnych ue, to mu je krotko wylozlem. "To nie jest miejsce na wylewanie swoich zali odnosnie tego co komentuje."

Dnia 20.05.2010 o 13:08, rajdo napisał:

go cry to your mama!


wole do Twojej ^^ (tak, jestem jeszcze bardziej chamski niz Ty)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2010 o 13:18, EmperorKaligula napisał:

> go cry to your mama!

wole do Twojej ^^ (tak, jestem jeszcze bardziej chamski niz Ty)


+1
trochę w stylu "chyba Ty", ale podoba mi się :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować