Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Activision wierzy w Call of Duty: Black Ops

14 postów w tym temacie

Zaraz zaraz. To oni w końcu wróżą sukces swojemu nowemu CoDowi czy nie? O ile mnie pamięć nie mylis, to całkiem niedawno acti psioczył na swoją nową odsłonęich FPSa.
MAchinka reklamowa ruszyłal;
"Black Ops to naprawdę najlepsza rzecz, jaką kiedykolwiek stworzyliśmy"
W zasadzie to nie spodizewałem się niczego innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie powiem, że nie czekam na Black Ops, bo było by to kłamstwem, ale z drugiej strony takie zagrywki jak płatne kilka mapek, które uświadczyć można w MW2 to przegięcie. Nie dam się robić na lewo i prawo, skutecznie mnie to zniechęciło do gry w MW2 i zasadniczo całkiem już odstawiłem w kąt tą część gry. Ciekawy jestem jak będzie z Black Ops, na starcie zapowiada się nieźle, są dedyki, jest historia w moich ulubionych realiach. Co do komentarzy Activision to całkowicie leję na to co mówią i nie chcę komentować ich wypowiedzi. Interesuje mnie tylko gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

6-8 godzin? Ja przy pierwszym podejściu do MW2 miałem na liczniku niecałe 4,5 godziny:/

Co do Black Ops to: dedyki + zombie = duuuużo zabawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żadna gra z serii CoD nie dawała więcej niż 5-8 godzin rozgrywki :) Niemniej jeśli w BO pozostawią ten sam silnik graficzny, nie zmienią - chociaż trochę - mechanizmu rozgrywki, nie wprowadzą jakiś nowości, to ja podziękuję. Nie będę kolejny raz kupował mission pack''a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2010 o 09:26, sirufok1987 napisał:

6-8 godzin? Ja przy pierwszym podejściu do MW2 miałem na liczniku niecałe 4,5 godziny:/


Pewnie grałeś na najwyższym poziomie trudności... :/ albo masz takiego mega skila że nie musiałeś żadnej akcji powtarzać :) mi przejście MW2 zajęło prawie 10 godzin i jestem w pełni usatysfakcjonowany tym wynikiem.

Jedyne czego mi brakowało to tryb Nazi Zombie :( Operacje specjalne były spoko ale nie dawały tyle emocji co trzeba :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2010 o 09:38, arborek napisał:

Pewnie grałeś na najwyższym poziomie trudności... :/


Pierwszy raz zawsze gram na średnim poziomie (nie pamiętam jak się nazywał).

Dnia 28.05.2010 o 09:38, arborek napisał:

albo masz takiego mega skila


Mega skilla też nie mam, bo nie siedzę codziennie przy FPS-ach, a po sieci gram tylko w Fear-a.

Dnia 28.05.2010 o 09:38, arborek napisał:

że nie musiałeś żadnej akcji powtarzać :)


Jedną misję powtarzałem dużo razy, jak dochodziło się do takiego domku i tam trzeba było się bronić, i zaraz po tym jak trzeba było uciekać z górki chyba do helikoptera.

Dnia 28.05.2010 o 09:38, arborek napisał:

mi przejście MW2 zajęło prawie 10 godzin i jestem
w pełni usatysfakcjonowany tym wynikiem.


Przecież nie powiedziałem, że ja swoim wynikiem usatysfakcjonowany nie jestem. Również jestem z niego zadowolony, bo na więcej wcale nie liczyłem.

Dnia 28.05.2010 o 09:38, arborek napisał:

Jedyne czego mi brakowało to tryb Nazi Zombie :( Operacje specjalne były spoko ale nie
dawały tyle emocji co trzeba :(


Właśnie dobrze, że były te operacje specjalne, tak to przykuły mnie jeszcze do gry na sporo więcej niż kampania żeby je zaliczyć (a i tak wszystkich na maxa nie udało mi się zrobić).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje że singiel tej gry starczy na dużo dłużej niż MW którego nie kupiłem że względu na zbyt krótki ( a cena gry droga) . Jeśli bedzie tak samo krótka jak MW to się niestety nie skuszę.

Jedynie wierze że gra bedzie świetna ale jak już pisałem mam z jedynym obawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Mam nadzieje że singiel tej gry starczy na dużo dłużej niż MW którego nie kupiłem że względu na zbyt krótki ( a cena gry droga) . Jeśli bedzie tak samo krótka jak MW to się niestety nie skuszę.

Jedynie wierze że gra bedzie świetna ale jak już pisałem mam z jedynym obawę.


ja również mam taką nadzieję, bo nie chce zagrać dwa lub trzy dni i odstawić singla.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Każdy twórca gry mówi przed jej premierą, że gra będzie hitem i tak samo Activision.Nie ma pewności co do każdej gry przed premierą!Mogą jeszcze coś spieprzyć.Grą nie jestem zbytnio zainteresowany, ale jeśli będzie takim hitem i jego słowa się sprawdzą to na pewno kupię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Luudzie... i zaś z tym singlem... Jakoś w BF Bad Company 2 nikomu nie przeszkadzał krótki singiel..:( co-op i dedyki napewno wydłużą ten czas o dłuuuugo.
P.S Jeśli gracie tylko w grach w singla... to pozdro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2010 o 23:53, pawelodiabelo napisał:

Luudzie... i zaś z tym singlem... Jakoś w BF Bad Company 2 nikomu nie przeszkadzał krótki

Czyli znaczy to, że jest na tyle kul, że idzie przebaczyć. Poza tym BF ma dużo ciekawsze multi.

Dnia 29.05.2010 o 23:53, pawelodiabelo napisał:

singiel..:( co-op i dedyki napewno wydłużą ten czas o dłuuuugo.
P.S Jeśli gracie tylko w grach w singla... to pozdro...


Multi w fpsach, które wyglada jak to w codach nudzi na śmierć, no może poza zombieakami, więc się nie dziw. A poza tm jakbym chciał kupować grę dla samego multi to już wolę ściągnąć darmowego FFPSa. Będziemy narzekać na krótkiego singla, bo oczekujemy PEŁNEGO produktu. Nie mam ochoty płacić tlye kasy za półprodukt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować