Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pierwsze obrazki z Assasin`s Creed: Brotherhood

19 postów w tym temacie

Zdaje się, że te obrazki widziałem już jakiś czas temu. Nie licząc tego z koniem. Co tu dużo mówić, po prostu nowa część w tych samych czasach co AC2 i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2010 o 12:59, Pecyn napisał:

AC miało być trylogią. Bardzo nie podoba mi się to co robi Ubi. :-/


Kasa rządzi, nie słowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nom nie wiem AC zaczyna mi smierdzieć kasą i nie rubstwem Ubisoftu. Coś za szybko wychodzi 3 część a mam nadzieje że jej nie popsuje ze względu na kase. Mam też nadzieje ze polonizacja będzie lepsza, marzy mi sie dubbing jak w pierwszej częsci. Szkoda ze to Ubisoft wydaje w Polsce chociaż tego oddziału nie ma buha. Oni zawsze coś popsują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie dawno była premiera 2 cześci a już wymyślili coś na co naciagają graczy. W tym roku bedzie premier tylu ciekawych tytułów i że naprawdę nie wiadmomo co wybrac , a jak wiadomo na wszytsko nie starczy kasya chciało by się prawie wszystko posiadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Szkoda że robią kontynuację, a nie trzecią część.

no to dobrze, że kontynuacja bo wtedy w gre fajnie jest sobie pograć, i jeszcze w przyszłym roku będzie ACIII.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2010 o 17:28, karolekx23x napisał:

Ciekawe jaka cena bedzie tej gry i wymagania ?


Na europejskich i amerykańskich stronach w opcjach pre-order cena wynosi 50 € i 60 $, czyli tyle, ile kosztuje nowa gra. Podejrzewam, że w Polsce AC:B wyjdzie w cenach 130 zł (PC) i 230 zł (Xbox 360 i PS3). Wymagania, co do "pieca" nie powinny dużo różnić się od tych z AC2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2010 o 19:42, sule napisał:

> Ciekawe jaka cena bedzie tej gry i wymagania ?

Na europejskich i amerykańskich stronach w opcjach pre-order cena wynosi 50 € i
60 $, czyli tyle, ile kosztuje nowa gra. Podejrzewam, że w Polsce AC:B wyjdzie w cenach
130 zł (PC) i 230 zł (Xbox 360 i PS3). Wymagania, co do "pieca" nie powinny dużo różnić
się od tych z AC2.


Dzieki , wiadomo czego można się spodziewać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu wy tak marudzicie. Dla mnie bynajmniej nie ma znaczenia, czy oni to robią dkla kasy czy nie- i tak kupię bo jest to najlepsza gra w jaką kiedykolwiek grałem ! Więc tak samo myślę o wydawaniu kolejnych części- dla mnie im więcej tym lepiej (na razie, bo jak zanczą się bardzo powtarzać, to oczywiście, że będzie to trochę nużące xd) Takie jest moje zdanie ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować