Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Call of Duty: Black Ops - dedyki, beta MP, gadżety dla graczy

5 postów w tym temacie

Ja i tak będę pewnie grał na konsoli, więc osobiście obchodzi mnie tylko i wyłącznoe jakość produktu. Mam nadzieję, że Treyarch mnie nie zawiedzie ("piątka bardzo mi się podobała), bo czekam na naprawdę porządną część Call of duty. No i oczywiście musi być tryb podobny do Nazi Zombies, który strasznie mnie wciągnął...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I to ja rozumiem, normalne dedyki, a nie to konsolowe badziewie. Beta multi przed premierą (jak w przypadku WaW), będzie to będziemy się cieszyć. Sprzęt mało mnie interesuje, wolę sprawdzone marki. Szykuje się kolejna bardzo dobra część CoD, ciekawy jestem czy tak samo jak w przypadku WaW światło dzienne ujrzy też edycja kolekcjonerska nowego CoDa. Czekamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2010 o 14:31, Renzov napisał:

Ja i tak będę pewnie grał na konsoli, więc osobiście obchodzi mnie tylko i wyłącznoe
jakość produktu. Mam nadzieję, że Treyarch mnie nie zawiedzie ("piątka bardzo mi się
podobała), bo czekam na naprawdę porządną część Call of duty. No i oczywiście musi być
tryb podobny do Nazi Zombies, który strasznie mnie wciągnął...;)


Nazi Zombies rządą.

Dnia 02.06.2010 o 14:31, Renzov napisał:

I to ja rozumiem, normalne dedyki, a nie to konsolowe badziewie.


Na konsolach jest dobrze rozwiązane muti. Ech te całe dedyki to dla połowy pc piractwo tylko po hamachi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

IMO to dobrze, że powrócą dedykowane serwery, a jeżeli twórcy zdecydują się na udostępnienie bety multiplayera to z chęcią w nią zagram :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować