Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Treyarch: Rozgrywka w Call of Duty: Black Ops to zupełnie nowe wrażenia

15 postów w tym temacie

I to mi się podoba. Oby te zmiany były naprawdę widoczne. Więcej swobody? Ciekawy jestem co w tej kwestii się zmieni. Większe mapki, większa swoboda działania na różne sposoby? Rzeczywiście tym razem podejście do nowej odsłony jest zupełnie inne, lepsze, nie ma już newsów, z których dowiadujemy się np, że nie będzie tego, ale będzie to jak w przypadku MW2. Z każdą nową wiadomością utwierdzam się w przekonaniu, że tym razem dostaniemy naprawdę dobrego CoDa, którego się będzie chwalić lepiej niż takie MW2. Co do trybu zombie to mi on osobiście w WaW bardzo pasował i z chęcią zobaczyłbym go i Black Ops, ale z drugiej strony jeśli miałoby go nie być to płakać nie będę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trzymajmy kciuki za Treyarch, oby zrobili naprawde niezłą gre. Hmmm co do trybu Zombie hehehe chciałbym żeby powrócił bo poprostu się w nim zakochałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No jakby dali możliwość wykonywania misji na wiele sposobów i do tego otwarty teren działań to było by pysznie... A co do zombiaków to jakby jeszcze raz go zrobili to znowu bym się z kolegami zagrywał kto dłużej wytrzyma... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niech już przestaną wypuszczać te trailery z kampanii (która i tak nie będzie pewnie trwać dłużej niż 10 godzin) bo później nie będzie co oglądać w grze jak wszystko będzie wiadome :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Call of Duty: Black Ops nie będzie kalką Modern Warfare 2"

Racja - będzie kalką World at War. xD

P.S.: Free Kevin! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może być tak jak z MW2- /Patrzcie jaki rozwalający trailer, idę to kupić (taptaptap). Patrz jaka akcja, wprawdzie widzialem to w trailerze ale pewnie dalej bedzie cos czego nie ujawnili... CO?! KONIEC?! Przecież to wszystko już było- na trailerach/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie to w sumie cieszy że nie będzie IWnetu :) to jest podstawa i dedyki zaistnieją. Gra na razie wygląda fajnie, robi je studio które ma głowę na karku i zbytnio nic ich nie ogranicza. Z tego musi być hit ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko Ty Osti:) CoD od Treyarch bez zombiaków byłby jak MW2 od IW bez dedyków.
Jeśli nie będzie tego trybu to chyba raczej gry nie kupię, bo w CoD5 najwięcej czasu spędziłem właśnie tłukąc zombiaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm czy mi się wydaje czy tam widzę silnik a''la Frostbite ? czyli masowa demolka ;] Ciekawe cz będzie zaimplementowane do multi, a jeśli tak to życzę świetlaną przyszłość dla tej części CoD''a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja możliwe że kupie ale jeśli singiel starczy na dłużej niż 10 godzin.Ale mozliwe że bedę musiał wybrać albo Call albo Medal of Honor , kasy na dwie mi nie wystarczy bo mam jeszcze kilka tytułów do kupienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować