Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Jakimi grami na E3 jesteśmy zainteresowani - wyniki sondy!

25 postów w tym temacie

gram.pl

Jakimi grami, które zostaną zaprezentowane podczas E3 są zainteresowani Czytelnicy gramu? To pytanie zadaliśmy w połowie maja - teraz, tuż przed targami E3 prezentujemy wyniki naszych sond. Znamy również zwycięzców naszego konkursu, związanego z sondą PC.

Przeczytaj cały tekst "Jakimi grami na E3 jesteśmy zainteresowani - wyniki sondy!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Crisis na pierwszym dla mnie jest nieporozumieniem ale to większość miłośników grafika a fabuła i klimat do lamusa. Ja tam głosowałem na MoH bo to jest produkcja która może być najciekawsza a po nim Arcania (nie gothic !!!!! ) i jeszcze F1 od Codemasters.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak myślałem... Dużo osób zarzeka się, że gry nie kupi, że jest do bani (Crysis 2), bo tam jest tylko grafika, zero fabuły i ogólnie nuda. A tu proszę, sonda mówi co innego;)
Ja osobiście również czekam na C2 + parę innych gierek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na crysis 2 i gears of war 3 sam głosowałem. Jednak to drugie jest przeze mnie o wiele bardziej wyczekiwane ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Crysis ? <facepalm> Ja jak chcę "realistycznej" grafy to wychodzę na dwór. Raczej gry z taką skomplikowaną fabułą jak crysis mnie nie kręcą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować