Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Ubisoft opowiada o Rzymie w Assassin`s Creed: Brotherhood

11 postów w tym temacie

>Byle tylko było dużo misji skradankowych bez walki na miecze z hordą wrogów i kupuję to ;]

ja myślę przeciwnie, lepiej chyba z chordą niż skradać się. I jeszcze ganiać dobrych bossów po kanalizacji z taką super akcją w tle.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też mam nadzieję na więcej skradania niż otwartej walki. W końcu na tym ma polegać zajęcie asasyna. Przed wyjściem AC2 miałem nadzieje, że jedyne co będzie miał Ezio to ukryte ostrze i ewentualnie pistolet. Otwarta walka powinna występować jak najrzadziej. Tymczasem nasz asasyn ma miecz, nóż, opcjonalnie zbroje z metalu lub młot kawalerii, parę granatów dymnych i dużo noży do rzucania....a i jeszcze lekarstwa. No i oczywiście uzbrojony nie gorzej niż żołnierz w Afganistanie skacze sobie po tych dachach jakby nigdy nic. Mnie jakoś to nie przekonuje.
Moim zdaniem, jeżeli już dojdzie do otwartej walki, jedyną opcją na zdobycie broni powinno być odebranie jej przeciwnikowi. Podobał mi się w dwójce rzut piachem w przeciwnika, który miał na celu jego oślepienie. Według mnie twórcy powinni iść w tym kierunku, podczas walki starać się w dużym stopniu wykorzystać otoczenie. Np. jakiś rzut butelką w głowę przeciwnika ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bla bla bla chcieliśmy więcej zarobić na tym samym. Ogólnie to fajnie, że wychodzi, nowe miasto itd, ale wolałbym już kolejną i zarazem ostatnią część gry, a nie jakieś akcje pomiędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować