Domek

Forumowa Mafia

60875 postów w tym temacie

Dnia 28.04.2007 o 20:27, .Darnok napisał:

Nie no, ja piszę ogólnikowo, poza tym to przecież tylko i wyłącznie reakcja obronna. Ciekawe,
że ta reakcja miała miejsce jeszcze zanim oddałeś głos na mnie.

No i w końcu napisałeś coś konkretnego , chociaż jeśli chodzi o zarzuty . Odeprę to w w jeden sposób .Zaiste masz ułożoną intrygę i rozpisaną w każdym szczególe .Coraz bardziej utwierdzasz mnie w tym że to Ty stoisz za wrabianiem mnie i Sonica .Załapałeś wiatr w żagle i próbujesz wszystkie zagrywki mafii wyciągnąć .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A teraz kilka słów ode mnie :

Sonic --> Porwała mnie po prostu Twoja analiza, jest niesamowita i porywająca. Jak już wskazało wiele osób, człowiekiem, który ma najbardziej mętne analizy jesteś Ty . Więc gratuluję Ci przewrotności. Głosuje się tylko przed linczami gwoli ścisłości. Jedyna rzecz, z którą się zgadzam, że deih nie pasuje mi do roli zdrajcy. Ty też nie, bo jako mafia musiałbyś mieć partnera a ten nie pozwoliłby Ci takich dyrdymałów pisać...
A swoja drogą już n razy prosiłem, żeby nie osądzać po tym o której godzinie człowiek zaczyna pisać bo niektórzy mają pracę, nie tylko leżą dupą do góry...
Spider - - > Pragnęzauważyć, że nie podawałem swoich podejrzeń jako ostatni, czasem tylko wpisywałem słowa Lincz po których następowało imię mojego wcześniejszego kandydata. Uważałem , że usunięcie Ashakela będzie sensowniejsze a teraz mamy tylko kłopot z nim ;/ Oczywiscie nie usprawiedliwiam Liqida, ale już jak to omówiłem z Fiarotem - byli bardziej podejrzani na ten moment. Swoją drogą, teraz moimi kandydatami na mordercę są mtobi i Spider. Pierwszy niepokoi mnie od samego początku, drugi od dwóch dni sprawia, że nie mogę spać spokojnie. Wydaje mi się, że to para mafiozów i jeszcze zdecyduję na kogo powędruje mój dzisiejszy głos.
Darnok - > Nie sądzę , żeby teoria o ilości zamordowanych niewinnych posuwała nas dużo dalej. Faktem jest, że w wyniku "nagonki" padli już Liqid , Lifar, skyler już w trochę innej sytuacji . Ja bardziej bym sie zastanowił nad kolejnością podpinających siępod głosy bo wtedy to nabierze barw, sam zresztą zaraz posprawdzam jak to było.

Jeśli czytaliście mój wczorajszy wywód na temat taktyki mafii to zapewne zauważacie, że się trochę zmieniła...moim zdaniem Fiarot zaczął za bardzo przeszkadzać zdrajcom. Pytanie, któremu z nich. Równie dobrze to może być ściągnięcie podejrzeń na mnie, Darnoka i mtobiego. W tej sytuacji drugim pozostaje dla mnie Spider. To potwierdza też moją teorię o dwóch zdrajcach mtobim i spiderze. Muszę mieć jeszcze trochę czasu bo bez analizy wcześniejszych głosów nic dzisiaj nie zdziałamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2007 o 20:34, spider88 napisał:

(...)
No i w końcu napisałeś coś konkretnego , chociaż jeśli chodzi o zarzuty . (...)


Wcześniej niby tego nie napisałem, czy specjalnie nie chciałeś tego przeczytać?

Prawdę powiedziawszy chętniej zagłosowałbym na Ciebie, ale jeśli Deih nie zmieni swojej decyzji, to nie będę miał wyjścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm... przeleciałem większość postów obu panów, wyżej przeze mnie wspomnianych (zresztą w przypadku mtobiego nie było tego zbyt dużo ...) i upewniłem sie w paru przypuszczeniach. Mtobi jest niby z nami ale chyba tylko duchem. Jego wypowiedzi można streścić jednym zdaniem niemal. Ciągle pisze, że ktoś jest dla niego podejrzany, pisze dlaczego, mówi, że wiecej spostrzeżeń jutro ale wcale tak nie jest. Nigdy nie dopisuje tego "więcej". Niby zaczepia spidera, oskarża go o przymilanie się zbytnie do innych ale wystarczy zerknąć na sytuację po kłótni spidera ze skylerem. Skyler moim zdaniem dosyć trafnie wyłapywał błędy logiczne w wypowiedziach i chciał dobrze, pokłócił się ze spiderem i gdy tylko powstało podejrzenie, że może paść spider mtobi dodaje głos na skylera, twierdząc ,że uważał podejrzenia skylera za niedorzeczne. Pragnę przypomnieć , że SKYLER NIKOGO NIE ZACHĘCAŁ GORĄCO DO POPARCIA SWOICH IDEI TYLKO NAM JE PRZEDSTAWIAŁ. Cała sytuacja z linczowaniem Liqida była i tak dosyć podejrzana (zmienianie głosów). Dlatego uważam, że tych dwóch panów powinno się z naszej społeczności usunąć.

Lincz --> mtobi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo przepraszam za psucie edycjii. Nawaliły się na mnie różne sprawy jak lawina za co serdecznie wszystkich przperaszam. Ale mimo wszystko postaram się jeszcze pograć. Teraz moje spostrzeżenia.

Upiordliwy -> proszę o wysunięcie w stosunku do mnie konkretnych argumentów poza małomównością, którą wyjaśniłęm przed chwilą. Nie podobasz mi się. Już od początku głosowałeś na mnie prawie bez rzadnych podstaw. Na pewno było parę osob które odzywalo się mniej ode mnie a jednak akurat mjie musialeś się czepic. Mój głos leci dzisiaj prawdopodobnie do ciebie do ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2007 o 20:42, upiordliwy napisał:

A teraz kilka słów ode mnie :

Sonic --> Porwała mnie po prostu Twoja analiza, jest niesamowita i porywająca.

Och dziękuje ;)
Jak już wskazało

Dnia 28.04.2007 o 20:42, upiordliwy napisał:

wiele osób, człowiekiem, który ma najbardziej mętne analizy jesteś Ty .>

Miło mi. Streszczam moje analizy do minimum :D

Dnia 28.04.2007 o 20:42, upiordliwy napisał:

Jeśli czytaliście mój wczorajszy wywód na temat taktyki mafii to zapewne zauważacie, że się
trochę zmieniła...moim zdaniem Fiarot zaczął za bardzo przeszkadzać zdrajcom. Pytanie, któremu
z nich. Równie dobrze to może być ściągnięcie podejrzeń na mnie, Darnoka i mtobiego. W tej
sytuacji drugim pozostaje dla mnie Spider. To potwierdza też moją teorię o dwóch zdrajcach
mtobim i spiderze.


Ja myśle że mafia od dłuższego czasu miała deiha na oku, tylko działała według systemu najpierw szaleńcy, którzy są dobrymi graczami, potem Ci od lepszych analiz odemnie.
Myśle że mafia nie zabiła Fiarota przed darem z jakiegoś konkretnego powodu - nie wiem jakiego.

Chcieć to móc - jeszcze krótsza analiza!
Chociaż to raczej spostrzeżenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tolk odwrócił się do mtobiego - ależ moje spostrzeżenia mają poparcie, wystarczy , że będziesz mnie słuchał uważnie (czyt. mojego posta powyżej) . Jedyną rzeczą, która przyszła mi jeszcze do głowy, a której zapomniałem dodać we wcześniejszym wywodzie jest ten mój pech do ludzi, którzy zyskują powszechne alibi. Mam tu na myśli deiha, Ci którzy znaja moje poczynania dłużej wiedzą dlaczego boje sie, że pod sam koniec znowu okaże się, że oskarża mnie osoba uważana przez cały czas za niewinną i wygra jako morderca. Ale postaram się być dobrej myśli i sądzę, że mam rację co do tego, że mtobi i Spider są razem zdrajcami. po prostu reszta nie pasuje mi do rysopisu zdrajcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Muszę chyba troszkę odpocząć .Dla jednych zostałem wujkiem , drugi jeździ po zamkach i myśli o mnie a trzeci spać przez moją osobę nie może .I znów z tych osób które się udzielają odstaje Darnok .Jakoś nie przeszkodziłem mu w kibicowaniu i pewnie w dodatku śpi spokojnie .

Teraz troszkę bardziej poważnie .Na dzień dzisiejszy obstawiam mafię Darnok-Upiordliwy .Zastanawiałem się czy to napisać ale w końcu to tylko gra więc ok . Jeśli dziś ja padnę na placu pozostają Sonic ,mtobi i Deih ( przy założeniu że dobrze typuję) . Sonic jest początkujący więc łatwy do "urobienia" ( bez urazy ) , mtobi raczej bardziej nieobecny niż obecny ( po raz pierwszy widzę aby tak daleko zaszła osoba która nic nie pisze ) i Deih który jest w tej rozgrywce mało wyrazisty .Raczej mafia trzyma się wiec mocno i ciężko będzie tą rozgrywkę wygrać ale mam nadzieję że dziś przedłużymy swoje szanse inaczej nici z wygranej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zwracam honor, nasze posty były dodane w prawie tym sdamym czasie.

a wogóle o jakim podejrzeniu że może paść Spider ty mówisz ? Spider nie był zagrożony wywiązała się kłótnia pomiędzy nim a Skylerem. Miałem głosować na kogoś z tych dwóch panów a według mnie spider się wybronił gdyż uznałem argumenty skylera za, powtorzę, niedorzeczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem jeszcze uzasadnić wybór mafii .Ci panowie nieźle się uzupełniając unikając konfrontacji i nie wchodzą sobie w drogę .To na typ etapie troszkę dziwne , tym bardziej że każdy z nich ma swoje typy które jednak dość mocno zachodzą na siebie .Unikają jednak głębszej wymiany argumentów , może dlatego aby nie napisać za dużo , przynajmniej na forum .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

-No przyjacielu (teraz pewnie padną posądzenia o koneksje;), cóż mogę powiedzieć. Gdybym nie sądził, że jesteś mafią to rzekłbym, że skoro chcesz przedłużyć nasze szanse to powinieneś ukatrupić mtobiego albo ...no właśnie... spidera. Tak jak już powiedziałeś Sonic jest skarbem mafii w tej edycji i sądzę, że Fiarot by się tu zgodził, bo
a) miesza jak cholera
b) jest niestabilny ;)
c) jest jako nowicjusz łatwy do urobienia dla mafii - w wypadku jeśli jesteś mafią to dla Ciebie ;p
Jego wykluczam z kilku wcześniej a także i teraz podanych powodów.
Pzostaje mi mtobi, którego uniewinniasz a który jest moim zdaniem winny.
I deih, dla mnie człowiek zagadka. Mam tylko nadzieję, że nie powtórzy sie mój osobisty horror bo wtedy naprawdę zraziłbym się do mafii.
Darnoka zaś podejrzewasz o koneksje ze mną. Nestety o żadnych mi niewiadomo. Ale Ty pewnie wiesz lepiej wujaszku ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skyler zebrał wtedy 3 głosy, spider 2 o ile się nie mylę. Więc moim zdaniem szanse były wyrównane. A moim zdaniem to skyler myślał podczas naszego pobytu na plaży sensowniej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2007 o 21:19, spider88 napisał:

(...) uzupełniając unikając konfrontacji
i nie wchodzą sobie w drogę .


Pokaż mi zatem Twoją wymianę zdań z mtobim.
Nie przypominam sobie również jakiejś wielkiej kłótni między Tobą a Sonicem - z tego co pamiętam, to wymieniliście bezpośrednio tylko jeden post, na samym początku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

- Nie usłyszałem Twojej wypowiedzi , dodając swoje 3 grosze ( czyt. nie odświeżyłem) więc odpowiem Ci dlaczego nie wymieniam poglądów z Darnokiem. Miałem ostatnio okazje przyjrzeć się zachowaniom Darnoka podczas podróży (czyt. wcześniejsza edycja w której graliśmy razem) i wiem na co go stać. Nie bardzo porusza mnie jego dyskusja z deihem, dla mnie obaj są niewinni. Więc co powinienem zrobić ? Szukać na nich na siłę argumentów?
Jedyną rzeczą, która zwróciła moją uwagę była nerwowa dyskusja z Tobą. Ale i w Twoich słowach dało się wyczuć emocje. Więc jak dla mnie nie różnicie się pod tym względem. Więcej przemawia na Twoją niekorzyśćniż na jego. Nie robię więc z igły wideł tylko opieram swoje wnioski na innych podejrzeniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2007 o 21:26, .Darnok napisał:

Pokaż mi zatem Twoją wymianę zdań z mtobim.


Mtobiego praktycznie nie ma więc ciężko z nim rozmawiać .To on wybiera (jeśli już jest) na kogo posty odpisuje .

Dnia 28.04.2007 o 21:26, .Darnok napisał:

Nie przypominam sobie również jakiejś wielkiej kłótni między Tobą a Sonicem - z tego co pamiętam,
to wymieniliście bezpośrednio tylko jeden post, na samym początku.

Wiesz ciężko z nim rozmawiać poza fabularnie ( znów bez urazy ) bo nie ma doświadczenia a na tym etapie to nic nie da .Z pozostałych praktycznie z każdym rozmawiam i go sonduję a Tobie tego po prostu brak .

Upiordliwy - Nie rozumiem dlaczego mój wybór miałby paść akurat na mtobiego .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozmowa rozgorzała na dobre w ostatniej godzinie przed końcem głosowania ;). Ja już mam swoje typy i wydaje mi się , że sprawa jest w miarę prosta. Dzisiaj zagłosuję na mtobi''ego. Według mnie upiordliwy jest jego wspólnikiem. Właśnie dlatego zagłosował na mtobi''ego abyśmy myśleli , że nie są parą. Chyba im się to nie uda ;]. A jeśli upiordliwy okaże się niewinny to do linczu w następnych dniach powinien pójść Sonic. To tyle...

*********************

lincz------> mtobi

*********************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2007 o 21:31, spider88 napisał:

(...).Z pozostałych praktycznie z każdym rozmawiam i go sonduję a Tobie
tego po prostu brak .


Zastanawiające, że zamieniłeś zdanie z upiordliwym dopiero dzisiejszego wieczora.
Tak samo nie przypominam sobie, żebyś pisał coś do mnie zanim wskazałem Ciebie jako jednego z podejrzanych.
To ma być to sondowanie? Ciekawe, ciekawe.

Zebym tylko nie zapomniał:

####
Lincz -> mtobi
####

Zaznaczę jednak kolejny raz, iż na obecną chwilę szczerze mówiąc bardziej jestem przekonany o Twojej winie, jednakże decydują względy osobiste - walczę bezpośrednio o swoje cztery litery.
A jak się okaże, że mafia to upiordliwy i deih... jasna cholera, nawet boję się o tym myśleć ;P Ale cóż, ryzyko to istota tej gry ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Franklin nie wrócił już do grupy. Pozostał na wydmie, niedaleko przekaźnika. Piasek dawno już zawładnął jego umysłem. Dawno już przestał liczyć, ilu ich zostało...

Skyler. Zginął wczoraj...a właściwie został zamordowany. Nikt się nie tłumaczył, wiadomo było, że większość go podejrzewała. Wiadome było również, że poderżnięte kawałkiem blachy gardło nie jest wcale typowym schorzeniem. Nawet w świecie plaży.

...inaczej ma się sprawa z Fiarotem. Nie odnaleźli jego ciała, choć w każdym przypadku robili to tylko po to, by przekonać się, czy nadal jest jednym z podejrzanych... o pochówku nikt nie myślał. Z każdym dniem coraz częściej pojawiała się jedna, i ta sama myśl...

Zginę tu. I zagram w siatkówkę.

I jeden dźwięk nieustannie, natrętnie wręcz krążył po ich głowach.

Help...help me Rhonda...

Darnok, Deih, mtobi, Sonic, Spider, upiordliwy, Ashakel...

...Ashakel.

- Chyba mam dość... nie wytrzymuję. - rzekł smutno, gdy spoglądał w dal. Ulubione zajęcie pozostałych przy życiu osób. Nikt mu nie odpowiedział.
- ... - Ash westchnął. Nie chciał poddać się pustyni. Nie chciał również zginąć, jak reszta. Ciało Lif Ara powoli tonęło w morzu piasku. Świeże truchła Skylera i Fabiana leżały na razie nienaruszone. Tak się tylko wszystkim wydawało. Nikt nie zwracał większej uwagi na kolejne ciała, rozkładające sie narządy.

Ashakel wziął ze sobą jedną butelkę i polał ręce wodą. Zostawił jednak jej znakomitą część. Nie było w jego naturze szkodzenie ludziom. Nawet tym, skazanym na śmierć. Przeszedł kilka kroków wzdłuż głównego pokładu transportowca i wszedł do komory silnikowej. Włożył dłoń w skrzynię wysokiego napięcia, czym zatrzymał akcję serca. Upadł bez tchu na podłogę, przy okazji rozbijając głowę o jedną z durażelaznych poręczy.

1.
2.
3. Darnok
4. Deih
5.
6.
7.
8.
9. mtobi
10.
11.
12. Sonic1575
13. Spider
14. upiordliwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się