Domek

Forumowa Mafia

60875 postów w tym temacie

Dnia 06.06.2010 o 15:28, Caelethi napisał:

Dobra, powtórzę się. Jaki miałbym interes w zabijaniu Phełki? Jego argumentów nie zdążyłem
obalić, bo mnie nie było wtedy w domu, aczkolwiek był w tamtym czasie przy komputerze,
to zrobiłbym to bez większych trudności. Gdybym był mafią i zamordowałbym go wczoraj,
to mógłbym przypuszczać, że dzisiaj będę miał większą szansę na śmierć, niż na przeżycie.
Uważasz mnie za głupiego? Tak to brzmi ;P

Przeczytaj nagłówek - ja piszę o dzisiejszym mordzie. Zobaczymy jak to będzie.

Dnia 06.06.2010 o 15:28, Caelethi napisał:

Chyba najlepszy wybór, jakiego można dziś dokonać. Imperium Cię za to doceni ;)

Jak nie Yarr to windows, Ty lub spider. Chyba nawet w tej kolejności.

@windows
IMO to nie było kłamstwo, tylko nieogarnianie. Mafiozo sobie na takie kłamstwo nie mógłby pozwolić, chyba że naprawdę spider ssie. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2010 o 15:59, windows00 napisał:

> Faktycznie zmienił głos o minutę wcześniej, jednak później się ustosunkował do mojego

> apelu a za tym poszedł kolejna zmiana.
Nie zapomniałeś o czymś?
1)
"
> Wiadomo już że Fiarot był niewinny i ile starał się zrobić dla tej edycji. To ja
go uratowałem
> gdy był remis z Shudo.
Że co proszę?!
"
Skomentuj to proszę


Nie potrafię tego odczytać? Nie wiem jaki jest sens tego pytania i jak to interpretowac

Dnia 06.06.2010 o 15:59, windows00 napisał:

2) Cały Twój komentarz na wytknięcie kłamstwa, to słowo "Faktycznie" i odwrócenie znów
podejrzenia na Blackbirda?


Yyyy, znow nie wiem o co chodzi

Dnia 06.06.2010 o 15:59, windows00 napisał:

Zyskać jego sympatię i "poszczuć" (wybacz Fiarot) go na innych - po przeżyciu zwrócił
uwagę na mnie i dema...


Nie musialem tego robic, gdyz Fiarot juz wczesniej mnie uniewinnil w swoich oczach.

Dnia 06.06.2010 o 15:59, windows00 napisał:

Czemu więc optował za remisem, który może zepsuć jego plan i zabić Fiarota od razu?


Temu ze obaj i tak byli mieszkancami i zupelnie nic na tym nie tracil.

*********************
potrzebuje pomocy. Kto pamieta skrot klawiszowy na odwrocenie liter Z i Y i polskich znakow z Shift-em
**********************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2010 o 16:07, PsyhoSpider napisał:

Nie potrafię tego odczytać? Nie wiem jaki jest sens tego pytania i jak to interpretowac

Wytłumacz mi dlaczego uważasz, że "uratowałeś Fiarota"?

Dnia 06.06.2010 o 16:07, PsyhoSpider napisał:

Yyyy, znow nie wiem o co chodzi

Skłamałeś, że Blackbird zmienił głos po Twoim poście (choć było na odwrót!).
I Twój jedyny komentarz, gdy to wytknąłem to "Faktycznie"...

Dnia 06.06.2010 o 16:07, PsyhoSpider napisał:

Nie musialem tego robic, gdyz Fiarot juz wczesniej mnie uniewinnil w swoich oczach.

Jednak jest to jakiś powód, dla którego miałbyś go ratować. Chciałeś, żeby jakiś podał, to podałem.

Dnia 06.06.2010 o 16:07, PsyhoSpider napisał:

*********************
potrzebuje pomocy. Kto pamieta skrot klawiszowy na odwrocenie liter Z i Y i polskich
znakow z Shift-em

CTRL+SHIFT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2010 o 16:01, windows00 napisał:

Uratować, to Fiarota uratował Shudo! Nie spider.

Jeśli to ironia, to ciężko ją wyczuć.

Nie masz na to dowodu?

Pomińmy już tą kwestię, wszak zgodni jesteśmy co do jednego: to nie Spider uratował Fiarota. Koniec kropka.

Dnia 06.06.2010 o 16:01, windows00 napisał:

Jeśli uratowaniem nazywasz wyprowadzenie z remisu na stan 2:1 dla Shudo przy 6 głosach
jeszcze do oddania, to... brak mi słów.

Wyjaśniłem kwestię remisu, co jednak nie dotyczyło ów domniemanego uratowania Fiarota (bo na tamtym etapie głosu nie oddało jeszcze sporo osób).

Dnia 06.06.2010 o 16:01, windows00 napisał:

A to, że byliście (z Fiarotem) w grupie, wśród której imo był zdrajca nie jest Twoim zdaniem dobrą przesłanką?

W jakiej znowu grupie? W tej edycji byłem już w tylu ''grupach'', że przestałem się już w tym orientować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2010 o 16:07, demerenfarsz napisał:

Przeczytaj nagłówek - ja piszę o dzisiejszym mordzie. Zobaczymy jak to będzie.

Wybacz, nie doczytałem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2010 o 16:11, Caelethi napisał:

> Uratować, to Fiarota uratował Shudo! Nie spider.
Jeśli to ironia, to ciężko ją wyczuć.

To nie ironia.
Rozumiem Twój wkład, lecz nawet z nim, był tylko remis. To Shudo go przełamał, poświęcając się.

Dnia 06.06.2010 o 16:11, Caelethi napisał:

W jakiej znowu grupie? W tej edycji byłem już w tylu ''grupach'', że przestałem się już
w tym orientować.

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=59&pid=50112
W tej analizie odrzuciłem 3 graczy, zostało trzech podejrzanych, Fiarot, dem i Ty. Po linczu Fiarota zostałeś w tej grupie z demem. Tę grupę miałem na myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2010 o 16:10, windows00 napisał:

Wytłumacz mi dlaczego uważasz, że "uratowałeś Fiarota"?


Jako jedyny zwróciłe się poprzez napisanie na forum aby wszyscy przemyśleli swoją decyzję gdyż zginie Fiarot którego uważam za niewinnego. Jakoś nikt inny tego nie uczynił.

Dnia 06.06.2010 o 16:10, windows00 napisał:

Skłamałeś, że Blackbird zmienił głos po Twoim poście (choć było na odwrót!).
I Twój jedyny komentarz, gdy to wytknąłem to "Faktycznie"...


My bad. Może to wina dzisiejszego odsunięcia Pheleli na dalszy plan, a może sklerozy.
Jednak konkluzja zostaje ta sama.


Pamiętasz to, czemu tam skłamałeś? Tylko mafia kłamie!!! Muszę to jeszcze przemyśleć czy nie jesteś w mafii w końcu tylko mafia na tym może zyskać wprowadzając w błąd innych.

Win, bardzo wygodny jesteś. Jeszcze wczoraj pisałeś "Z tego wynika, że odrzucam Blackbirda, PsyhoSpidera i Phelele.". Phełka zginął a ty już mnie atakujesz. To co napisałem wcześniej, jak chorągiewka na wietrze.

Dnia 06.06.2010 o 16:10, windows00 napisał:

Jednak jest to jakiś powód, dla którego miałbyś go ratować. Chciałeś, żeby jakiś podał,
to podałem.


Jednak bardzo kiepski, który dowodzi że ja na tym nic zyskać nie mogłem a mafia owszem.

Dnia 06.06.2010 o 16:10, windows00 napisał:

> *********************
CTRL+SHIFT

Dzięki

Dnia 06.06.2010 o 16:10, windows00 napisał:

> **********************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2010 o 16:21, PsyhoSpider napisał:

Jako jedyny zwróciłe się poprzez napisanie na forum aby wszyscy przemyśleli swoją decyzję
gdyż zginie Fiarot którego uważam za niewinnego. Jakoś nikt inny tego nie uczynił.

W takim razie mamy inne definicje ratowania...

Dnia 06.06.2010 o 16:21, PsyhoSpider napisał:

Pamiętasz to, czemu tam skłamałeś? Tylko mafia kłamie!!! Muszę to jeszcze przemyśleć
czy nie jesteś w mafii w końcu tylko mafia na tym może zyskać wprowadzając w błąd innych.

Tak, bo "Faktycznie" jest takim samym wytłumaczeniem jak moje. Plus to - to co ja napisałem nie było szkodliwe, bo tok rozumowania był ten sam (jest w czołówce podejrzewanych, więc jego lincz jest do przyjęcia), natomiast Twoje słowa podważają wiarygodność Blackbirda i mogą spowodować jego śmierć.

Dnia 06.06.2010 o 16:21, PsyhoSpider napisał:

Win, bardzo wygodny jesteś. Jeszcze wczoraj pisałeś "Z tego wynika, że odrzucam Blackbirda,
PsyhoSpidera i Phelele.". Phełka zginął a ty już mnie atakujesz. To co napisałem wcześniej,
jak chorągiewka na wietrze.

Twoje spostrzeżenia, Twoja sprawa. Jeśli nie dajesz wiary mojemu argumentowaniu.

Dnia 06.06.2010 o 16:21, PsyhoSpider napisał:

Jednak bardzo kiepski, który dowodzi że ja na tym nic zyskać nie mogłem a mafia owszem.

Czy kiepski to kwestia oceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2010 o 16:16, windows00 napisał:

Rozumiem Twój wkład, lecz nawet z nim, był tylko remis. To Shudo go przełamał, poświęcając
się.

Z tej perspektywy to rzeczywiście ratunek Fiarota jest zasługą Shudo.

Dnia 06.06.2010 o 16:16, windows00 napisał:

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=59&pid=50112
W tej analizie odrzuciłem 3 graczy, zostało trzech podejrzanych, Fiarot, dem i Ty. Po
linczu Fiarota zostałeś w tej grupie z demem. Tę grupę miałem na myśli.

Trzeba było tak od razu :P

@Spider

Dnia 06.06.2010 o 16:16, windows00 napisał:

Jako jedyny zwróciłe się poprzez napisanie na forum aby wszyscy przemyśleli swoją decyzję gdyż zginie Fiarot > którego uważam za niewinnego. Jakoś nikt inny tego nie uczynił.

A ja? Pff.

*****************************************************
Dobra, ja już nie mam na chwilę obecną zbyt wiele do powiedzenia, więc mykam stąd.
Wracam do domu najwcześniej o 20.30, ale zagłosuję w razie czego już teraz. Jest to wstępny lincz, najprawdopodobniej jednak tak już zostanie.

Lincz => Blackbird aka Yarr


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2010 o 16:32, windows00 napisał:

Twoje spostrzeżenia, Twoja sprawa.


Win wiem że chcesz oddać na mnie głos niezależnie od tego co napiszę. Nie krępuj się. Ty się pomylić możesz, ja mogę tylko skłamać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2010 o 16:45, PsyhoSpider napisał:

Win wiem że chcesz oddać na mnie głos niezależnie od tego co napiszę. Nie krępuj się.
Ty się pomylić możesz, ja mogę tylko skłamać.

Ja wiem, że się pomyliłem, natomiast nie wiem jak jest z Tobą - rzeczywiście się pomyliłeś czy skłamałeś, a teraz grasz cynicznie.
Naprawdę nie widzisz różnicy w ciężarze gatunkowym tych dwóch spraw czy nie chcesz tego dostrzec (bo to tak wygodne)?
Gdyby u Ciebie była to błahostka, to pewnie bym jej nie zauważył, ale te słowa mogą zaważyć na dzisiejszym linczu. To nie szczegół niezmieniający ogólnej idei, lecz poważne oskarżenie!
W tej sprawie nie powinno dojść do pomyłki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2010 o 15:39, Caelethi napisał:

Dobra, nie wnikam co miałeś na myśli. Po prostu ta koncepcja z parami nie ma sensu w
moim odczuciu i ja się do tego stosować nie zamierzam.

Dem nic nie napisał (czy to przeoczył, czy uznał za nieistotne - nieważne). Dlaczego nie chcę by zlinczowany został Blackbird? Ponieważ - uwaga spider! będę mieszał! - sądzę, że może on być katanim. Zastanawiałeś się dlaczego Cię zbył, choć go zaatakowałeś? Przyjmując, że jest katanim - mógł znać Twoją rolę.Również jego zachowanie w odniesieniu do spidera może być oznaką bycia katanim - jeśli wyeliminował jakąś grupę i zostały mu powiedzmy dwie osoby - może nie ujawniając się, poprzez dyskusję doprowadzić do linczu na nich i w końcu odkryć zdrajcę. Spytasz pewnie - dlaczego więc nie ujawnił się, skoro nim jest. I tu można znaleźć odpowiedź - jeżeli teraz by to ogłosił, bez podania zdrajcy - nie jest wiarygodny. Z racji późnego etapu gry to raz, a dwa - tego, że jest bohaterem linczu.
To są moje przypuszczenia i pewnie znajdzie się ktoś, kto je podważy, ale tak mi to wygląda i dlatego nie chcę, by dziś w linczu padł Blackbird.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2010 o 20:19, windows00 napisał:

Dem nic nie napisał (czy to przeoczył, czy uznał za nieistotne - nieważne). Dlaczego
nie chcę by zlinczowany został Blackbird? Ponieważ - uwaga spider! będę mieszał!
- sądzę, że może on być katanim. Zastanawiałeś się dlaczego Cię zbył, choć go zaatakowałeś?
Przyjmując, że jest katanim - mógł znać Twoją rolę.Również jego zachowanie w odniesieniu
do spidera może być oznaką bycia katanim - jeśli wyeliminował jakąś grupę i zostały mu
powiedzmy dwie osoby - może nie ujawniając się, poprzez dyskusję doprowadzić do linczu
na nich i w końcu odkryć zdrajcę. Spytasz pewnie - dlaczego więc nie ujawnił się, skoro
nim jest. I tu można znaleźć odpowiedź - jeżeli teraz by to ogłosił, bez podania zdrajcy
- nie jest wiarygodny. Z racji późnego etapu gry to raz, a dwa - tego, że jest bohaterem
linczu.
To są moje przypuszczenia i pewnie znajdzie się ktoś, kto je podważy, ale tak mi to wygląda
i dlatego nie chcę, by dziś w linczu padł Blackbird.

On robi wszystko, żebyśmy tak myśleli. Niech powie na koniec kto jest niby niewinny (przynajmniej dwie osoby żyjące), my go zlinczujemy i będziemy mieli spokój w finałowym dniu. IMO szansa, że Yarr jest katanim to jakieś 5%, przecież choćby ostatni mord był tak klarowny, że katani powinien go przewidzieć. Yarr zbywa Caela od wczoraj, ciekawym jestem kogo miałby sprawdzić wcześniej, a kogo z nas - dzisiaj. Nie widzę takiej osoby. Jeśli Yarr rzeczywiście byłby katanim, a potem zostałby zlinczowany, to znaczy że w mordzie musiałby polec właśnie Cael.

W ogóle cała ta teoria jest mocno nagięta, Yarr pisał że chciał zginąć poprzedniego dnia, jaki katani chciałby to zrobić?! Po za tym chyba by już o tym powiedział, w ostatnim dniu jego kataniowaniu nikt by nie uwierzył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ekhm. The answer is <fanfary>: no.

Oblicz procentowa szanse na nie sprawdzenie Fiarota przez tyle linczów. Każdy w miarę obeznany w FM sprawdziłby go raczej w pierwszej kolejności, bo to niebezpieczny mafiozo lub nieoceniony mieszkaniec. Blackbird zlinczował Fiarota, więc przez wzgląd na ten fakt moim zdaniem to niemożliwe, by Yarr był katanim.

Zbył mnie, gdyż nie miał nic w tej kwestii to powiedzenia. Uznał, że moja teoria jest zbyt abstrakcyjna, by ktokolwiek w ogóle był w stanie w nią uwierzyć, więc zlekceważył moje słowa. Tu się daleko nie mylił - prawie nikt nie uznał tej tezy za prawdopodobną.

Mieszasz, oj mieszasz ;D Zrozum, że sam kopiesz mieszkańcom (czyli możliwe, że sobie też) grób. Jeśli oszczędzimy dziś Yarra, to jutro przeczyta twojego posta, wybuchnie śmiechem i ujawni się jako nieprawdziwy katani. Przedstawi w miarę wiarygodną teorię i dokończy żywot niewinnych mieszkańców.

Na tym powinniśmy zakończyć tą hipotezę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2010 o 22:53, windows00 napisał:

Lincz -> Caelethi
Bo przecież muszę zagłosować na spiderka ;>>>>>>


Cwaniaczek :P Zaraz chwila prawdy i kiedy Yarr okaże się niewinnym, zwalisz całą winę na Spidera, że Ci kataniego ubił ;D Chociaż jeśli Blackbird okaże się mieszkańcem, to Ty też już pewnie nie będziesz żył (Spider czai się za rogiem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2010 o 23:00, Caelethi napisał:

Cwaniaczek :P Zaraz chwila prawdy i kiedy Yarr okaże się niewinnym, zwalisz całą winę
na Spidera, że Ci kataniego ubił ;D

Nie powiem, bo nie wiem czy on katanim w istocie był. To były moje przypuszczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko żartowałem. Na wszelki wypadek, gdyby Yarr okazał się niewinny... Spróbuję w nocy coś porządnego napisać nt. potencjalnego winnego i zagłosuję od razu, gdyż od jutra nie będę miał prawdopodobnie styczności ani z żadnym komputerem, ani tym bardziej Internetem.

Mimo wszystko jestem dobrej myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1.
2. Cael >> Yarr
3. Dem >> Yarr
4.
5.
6.
7.
8. spider88 >> Yarr
9.
10. windows >> Cael
11. Yarr >> spider
12.

W linczu ginie Yarr.
Yarr był niewinny.
O zgrozo!

A w mordzie ginie Cael.
Cael też był niewinny.
O zgrozo!

Aktualna lista graczy:

1.
2.
3. Dem
4.
5.
6.
7.
8. spider88
9.
10. windows
11.
12.

Panowie!
Ostatni dzień!
Let there be flamewar!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się