Domek

Forumowa Mafia

60875 postów w tym temacie

Dnia 21.06.2010 o 22:57, Blackbird napisał:

> Z chęcią zagrałbym z obojgiem, ale najchętniej dałbym szansę TYHE na rewanż. :)


No, to by była niewąska edycja :D Walgierz krząta się po forum cdp, mogę go zagadać na
gg i spytać, jeśli MG chce?

Oczywiście, że chce.

Możecie popytać weteranów o chęć uczestnictwa w tej edycji, nie ma problemu.

A i dzisiaj pojawię się raczej wieczorem, Internet mi od wczoraj nie działa w moim pokoju (router sux).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2010 o 00:17, Lampek napisał:

Dawaj na ring!! tzn. dawaj do gry! :) Stary, jak dawno nie grałem z Tobą :)

Wzajemnie. :)

Czas mam, chęci też, tylko z internetem problem, bo mi prędkość ograniczyli, więc miałbym trochę problemów z wczytywaniem forum. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2010 o 13:44, gloody napisał:

Noooo come on, niech się ktoś zgłosi! Zawsze problem z tą jedną ostatnią osobą ;]


Napisałem do walgierza na GG i powiedziałem, że czekamy na TYHE i na niego :) Zobaczymy co napisze jak wróci z pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam cichutką nadzieje że rozpoczniemy edycje jutro. Mam nadzieje że nie wcześniej ponieważ jutro od rana do nocki jestem w Koninie. Jakby co to aktualny GM ma moje namiary więc poproszę słać rolę na emilka. Odbiorę jak wrócę.

W związku że staruszkowie powracają może będzie jakieś ożywienie w temacie, a nie jak w ostatniej edycji trzy posty na dzień. (nadal zniesmaczony ex-GM).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2010 o 19:37, Blackbird napisał:

Walgierzowie są zalatani i niestety nie zagrają.


Co rozumiesz przez Walgierzowie? Czyżby Walgierz się w realu spiknął z Tyhe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2010 o 21:33, Shudo napisał:

Co rozumiesz przez Walgierzowie? Czyżby Walgierz się w realu spiknął z Tyhe?


Zdaje się, że już dosyć dawno temu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2010 o 22:50, Blackbird napisał:

> Co rozumiesz przez Walgierzowie? Czyżby Walgierz się w realu spiknął z Tyhe?

Zdaje się, że już dosyć dawno temu :)


Mnie tutaj dawno nie było i nie wiedziałem. No to tylko Państwu Walgierzą pogratulować i oczekiwać na małe Walgierzątka, które już niedługo zaglądną na ten wątek i zaczną wymiatać jak staruszkowie jako młoda mafia. Świerza krew potrzebna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

~ Sprawy organizacyjne ~

Mój komputer porwał renomowany informatyk. Wychodzi na to, że wykorzenienie tego paskudztwa z systemu będzie dla niego nie lada wyzwaniem :P Nic to, postaram się wygospodarować czas w odpowiednich godzinach w celu w miarę dobrego prowadzenia gry.

-.-''

-.-''

Dobra, spróbuję poszukać jeszcze kilku chętnych do edycji, bo planowałem coś nieco większego ponad podstawową ''parszywą trzynastkę''. Jeśli ktoś będzie niedysponowany w najbliższych dniach lub też jakieś wyjazdy uniemożliwią imć graczowi kontynuowanie zabawy, to prosiłbym o uprzednie powiadomienie mnie o tym via forum.

W poprzedni weekend nie wyszło, tak więc postaram się rozpocząć 25 czerwca, tj. w najbliższy piątek. Powinno to niektórym sprzyjać, choć obawiam się, że większości jednak nie bardzo. Przy liczbie 13-15 graczy czas trwania edycji będzie oscylował koło tygodnia. Happy (dla kogo będzie happy, dla tego będzie) end przewidywany jest na początek lipca, z tego co widzę to góra 03.07.

Dlaczego wolałbym mieć na podorędziu 15 uczestników? Przez wzgląd na poprzednią edycję. Kilku graczy zrezygnowało, kilku nie podołało czasowo (m.in. ja), dlatego lepiej mieć w zapasie przynajmniej ekstra dwóch zawodników. To ma swoje plusy i minusy, ale..., oraz..., a przede wszystkim... Należy również zwrócić uwagę na fakt, iż... Przedstawione argumenty przemawiają za skorzystaniem z tej opcji, o ile skompletujemy taką liczbę chętnych.

To by było na tyle. A i byłbym wdzięczny za sprowadzenie do wątku kilku zainteresowanych grą forumowiczów. Ułatwilibyście mi życie znacząco, w szczególności, że mam ograniczony dostęp do Internetu (na chwilę obecną).

Pozdrawiam,
Cael.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli o mnie chodzi to zapisałem się z pragnieniem szybkiego rozpoczęcia rozgrywki. 1 lipca wyjeżdżam, więc jeśli edycja rozpocznie się w takim momencie, że jej zakończenie wypadnie po tym terminie to będę zmuszony wypisać się z listy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ja uprzedzę, że prawdopodobnie w niedzielę nie będę miał zbyt dużo czasu na siedzenie na forum. Ale wieczorkiem powinienem być, więc to aż tak wielki problem chyba nie będzie, zwłaszcza że to ma być jeden z pierwszych dni gry. :)
Co do zebrania większej ilości graczy i rozpoczęcia w piątek - nie mam nic przeciwko. Wyjeżdżam 6 lipca, a do tego czasu edycja się skończy, więc jest ok. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2010 o 00:30, gloody napisał:

Jeśli o mnie chodzi to zapisałem się z pragnieniem szybkiego rozpoczęcia rozgrywki. 1
lipca wyjeżdżam, więc jeśli edycja rozpocznie się w takim momencie, że jej zakończenie
wypadnie po tym terminie to będę zmuszony wypisać się z listy.


Ja niestety też w dalszych terminach nie będę miał czasu. Wakacje, pensjonat, wakacje, praca, wakacje. Obawiam się, że będę miał problem ze znalezieniem czasu na grę później.
Mówiąc inaczej - dla mnie im wcześniej, tym lepiej, najchętniej już dzisiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napiszę na GG do kilku osób. Możecie w innych wątkach poszukać chętnych. Chciałbym jutro zacząć, by się gracze nie zaczęli wykruszać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taki skład beze mnie? O nie... Nie ma opcji :D

MG - Caelethi

1. ariwederczi
2. Yarr
3. Shudo
4. Avalon67
5. Lampmeister
6. Kalenos
7. Gumiś.
8. Furr
9. VBone
10. gloody
11. matiz123
12. Ninja_Seba (Reborn :P)

Tylko co by tak do 3 czy 4 skończyć bo 9 mam mieć obronę i trzeba się przygotować jeszcze :P (Nie czytać tego jako do 3 czy 4 mnie zlinczować/zabić/dowolnie wybrane inne ;)) Jakby to niektórzy powiedzieli "Tanio skóry nie sprzedam" ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to się z Sebą udało (zadowoleni wszyscy z kolejnego starego wyjadacza? :D Bo ja bardzo).

LifaR kazał przekazać, że również pojawi się w tej edycji, najpewniej dzisiaj jeszcze da znać, czy będzie grał pod swoim nickiem, czy innym. Ma pewne problemy z forum.

W każdym razie, lista obecnie wygląda tak:

MG - Caelethi

1. ariwederczi
2. Yarr
3. Shudo
4. Avalon67
5. Lampmeister
6. Kalenos
7. Gumiś.
8. Furr
9. VBone
10. gloody
11. matiz123
12. Ninja_Seba (Reborn :P)
13. <miejsce dla LifaRa>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. ariwederczi
2. Yarr
3. Shudo
4. Avalon67
5. Lampmeister
6. Kalenos
7. Gumiś.
8. Furr
9. VBone
10. gloody
11. matiz123
12. Ninja_Seba (Reborn :P)
13. <miejsce dla LifaRa>
14. Keroth

Zawsze mnie ktoś z Was znajdzie i wezwie ;-). Nawet jak się zaszyje pod ziemią i udaje, że nie żyję :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się