Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sniper: Ghost Warrior i Kane & Lynch 2: Dog Days ze wsparciem Steamworks

17 postów w tym temacie

Dokładnie, nie rozumiem ludzi, którzy w dzisiejszych czasach narzekają na Steam. Ja bardzo lubię tą platformę, umożliwia automatyczne aktualizacje, ma fajny społeczny charakter, a każda gra chodzi bez płyty. Nawet jeśli założymy, że ktoś nie będzie miał dostępu do neta, to przecież istnieje możliwość uruchomienia Steam Offline.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Platforma jest świetna, jednak jeśli kupujesz cyfrowo. Mnie wqrwia na maxa jak kupuje wydanie pudełkowe i muszę rejestrować przez steam. Zwłaszcza jak jest to wersja polska - bo mam steama po ang i wszystko tam po ang. Po drugie nie masz mozliwości sprzedania gry jeśli Ci się nie spodoba... Jeśli wiesz że gra jest warta zakupu to ok, ale np ja zostałem z badziewiarskim supreme commander 2 na cale zycie...No i pudełko z grą też mi jest na nic bo ściągam ze steama żeby mieć ang wersję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2010 o 13:38, Gremo napisał:

Platforma jest świetna, jednak jeśli kupujesz cyfrowo. Mnie wqrwia na maxa jak kupuje
wydanie pudełkowe i muszę rejestrować przez steam. Zwłaszcza jak jest to wersja polska
- bo mam steama po ang i wszystko tam po ang. Po drugie nie masz mozliwości sprzedania
gry jeśli Ci się nie spodoba... Jeśli wiesz że gra jest warta zakupu to ok, ale np ja
zostałem z badziewiarskim supreme commander 2 na cale zycie...No i pudełko z grą też
mi jest na nic bo ściągam ze steama żeby mieć ang wersję...


Zawsze można ustawić steama,żeby był po polsku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2010 o 13:38, Gremo napisał:

Platforma jest świetna, jednak jeśli kupujesz cyfrowo. Mnie wqrwia na maxa jak kupuje
wydanie pudełkowe i muszę rejestrować przez steam. Zwłaszcza jak jest to wersja polska
- bo mam steama po ang i wszystko tam po ang. Po drugie nie masz mozliwości sprzedania
gry jeśli Ci się nie spodoba... Jeśli wiesz że gra jest warta zakupu to ok, ale np ja
zostałem z badziewiarskim supreme commander 2 na cale zycie...No i pudełko z grą też
mi jest na nic bo ściągam ze steama żeby mieć ang wersję...



Wystarczy wejść do Ustawień i zakładka Interfejs i masz języki do wyboru ,w tym polski. Chyba od niedawna urzywasz Steam co. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale ja wolę po ang i w tym jest problem! jak zarejestruję grę po polsku to np całe COD MW 2 będzie mi ściągał od ZERA po polsku, podobnie z AVP... Czyli jakies 10 giga targania przez chwilę nieuwagi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2010 o 13:57, Scorpio100 napisał:

"Chyba od niedawna urzywasz Steam co. :P"

Chyba od niedawna "urzywasz" języka polskiego, co? :D


Heh faktycznie kiedyś chyba nauczę się "urzywać" słownika, a tak człowiek nie patrzy nawet co pisze. :P
A tak na serio mój błąd, masz mnie :D


Gremo

Hmm... Tutaj twoje powody też nie bardzo mnie przekonują, każdą grę jaką masz , a jest wspierana przez Steam możesz grać w kilku językach (standardowo jest to język wydania + angielski), wystarczy to przełączyć w we właściwościach poszczególnych gier w twojej bibliotece gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.06.2010 o 14:16, Angar0pl napisał:

Gremo

Hmm... Tutaj twoje powody też nie bardzo mnie przekonują, każdą grę jaką masz , a jest
wspierana przez Steam możesz grać w kilku językach (standardowo jest to język wydania
+ angielski), wystarczy to przełączyć w we właściwościach poszczególnych gier w twojej
bibliotece gier.


Chodzi o to, że jak włączysz instalator po polsku, to on automatycznie zmieni język, i tak jak w przypadku COD musiałem ją sciągać od nowa... Bo gra po polsku jest po prostu beznadziejnie zrobiona... Czasem wygląda jakby ktoś używał translatora... Może w nowej wersji steam jest inaczej, i można każdą grę w innym języku uruchamiać... Ale niemożliwość sprzedania gry, zwłaszcza gdy dostajesz badziew jest troche nie fair...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo gry się testuje przed zakupieniem. W przeciwnym razie później kończy się z półką pełną Supreme Commanderów 2 czy innych Boringlandsów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak to konkurencja dla GfW:L, przecież te usługi różni wiele, a ma powiązania dość małe. Steam się rozwinął, ale czy chcę by każda gra z nim współpracowała? Nie. Bo ma niestety wady, które dyskwalifikują te zalety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować