Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Demo Kane & Lynch 2: Dog Days tylko na Xboxa 360

16 postów w tym temacie

Ależ mnie wkurza ta walka właścicieli konsol o ekskluzywność zarówno pełnych jak i wersji demo gier na ich konsolę. Oddzielanie nas, graczy od siebie spowodowało powstanie cholernego fanboystwa, które ciągle użera się która konsola jest lepsza. Dlaczego na wszystkich konsolach(i pececie)nie może być tak samo? Dlaczego jak zwykle pieniądze spowodowały tysiące sprzeczek i kłótni na głupi temat? Rozumiem, że trzeba walczyć o klienta, i dzięki temu ostatnia polityka Sony mi się spodobała("tytuły wychodzą na wszystkie platformy, ale nasza wersja będzie najlepsza" - jak Portal 2 czy nowy MoH na PS3.)Żeby nie było, że sam jestem fanboy Sony, bo nie mam tej konsoli(gram na pececie). Ja chcę tylko połączenia nas wszystkich, graczy w jeden, wielki człon, a nie trzy odłamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra wygląda na prawdę świetnie, przypadł mi klimat i samo wykonanie (słabe filmiki z YT). Szkoda ze demo będzie na wyłączność, nie widzę w takich działaniach sensu. Gry? Ok, muszą, aby klient wiedział jaką konsole wybrać, ale po co nie udostępniać cholernych dem dla jednych, a drugim je dawać. Wiadomo jest masa ludzi którzy są niezdecydowani, a tu nie dostają nawet możliwości sprawdzenia "czy warto".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2010 o 01:04, Kirabaxior napisał:

Ależ mnie wkurza ta walka właścicieli konsol o ekskluzywność zarówno pełnych jak i wersji
demo gier na ich konsolę. Oddzielanie nas, graczy od siebie spowodowało powstanie cholernego
fanboystwa, które ciągle użera się która konsola jest lepsza. Dlaczego na wszystkich
konsolach(i pececie)nie może być tak samo?


A niech się żrą :) Twórcy wolą produkować gry wyłącznie na konsole, ponieważ nie ma na nich aż tak dużego piractwa. Tak w ogóle to pomiędzy PC, a konsolami są na tyle duże różnice, że nie może być tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tsss, ale pojechali. Po prostu robią z siebie idiotów. Wersja demonstracyjna tylko na jedną konsolę? A strzelajcie sobie w stopy wy nadęte, napuszone na kasę pawiany... I tak nie kupię tej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2010 o 09:42, WeziWoo napisał:

A niech się żrą :) Twórcy wolą produkować gry wyłącznie na konsole, ponieważ nie ma na
nich aż tak dużego piractwa.


Co to ma do tego newsa? Przecież sama gra będzie na obu konsolach i PC, tylko z demem kombinują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2010 o 02:19, Brawoman napisał:

masz pieca to kup sobie do tego konsole i nie ma problemu,bedziesz mial wybor
a propo tego gameplaya to jakis ulom chyba gral w to

Mamo!Patrz jaki wieśniak!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niby spełniam wszystkie warunki, ale nie chce mi się tak bawić tylko po to, żeby zobaczyć demo.
Praktyki takie uważam za idiotyczne (demo powinno być dla wszystkich), dlatego nie zobaczą mojego "requesta".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować