Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Rok 2011 bez nowego Assassin`s Creeda

11 postów w tym temacie

Nie podoba mi się to co UBI robi. Najpierw Ac 2lata póżniej ACII i tera za pół roku ACB tylko czemu robią tak odzielnie mogli li zrobić ACB W ACII bo ACB to zakończenie ACII.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie zrobili to o czym myślałem. Mam dość już Ezio w Assassin''s Creed, czas na coś nowego. Mam nadzieję, że powróci nasz stary bohater z I cześci Altair. Życzmy sobie tego wszyscy. =^-^=

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2010 o 16:35, vegost napisał:

Nareszcie zrobili to o czym myślałem. Mam dość już Ezio w Assassin''s Creed, czas na
coś nowego. Mam nadzieję, że powróci nasz stary bohater z I cześci Altair. Życzmy sobie
tego wszyscy. =^-^=


Zapamiętaj nie mów za wszystkich. Bo z tych wszystkich są tacy, którzy mają odmienne zdanie.

Dobra Ezio czasami wkurzał ale w porównaniu z przynudzającym Altairem był jak dla mnie lepszy. I tak lepiej żeby był nowy bohater i koniec kropka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja także o WIELE BARDZIEJ wolę Ezio. Jest dla mnie o niebo lepszy od Altaira. Myślę, że może dla tego, że O Altairze za wiele z AC1 się nie dowiadujemy, a o Ezio wiemy bardzo dużo j jak dla mnie to jego historia jest bardzo ciekawa. Natomiast jeżeli chodzi o tę przerwę ... Jeżeli chopdzi o mnie to AC jest najlepszą grą w jaką grałem i myślę, że nie miałbym dość, ale może żeczywiści taka przerwa jest pozytywna xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież to tylko coś a''la dodatek - niepełna kontynuacja - więc czemu tak długo?
Z drugiej strony to nawet lepiej - otrzymamy bardziej dopracowany produkt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki temu zdążą jeszcze ulepszyć tryb multi dzięki opiniom graczy o AC:Bh. Po za tym moim zdaniem przekładają to do 2012 żeby wydać grę przed, albo nawet 21. 12. 2012, który, jak większość graczy AC wie jest datą wypuszczenia satelity Abstergo. Chwyt reklamowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować