Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Call of Duty: Black Ops w przedsprzedaży w sklepie gram.pl

16 postów w tym temacie

gram.pl

Call of Duty, czyli bestsellerowa seria pierwszoosobowych gier akcji, jesienią powróci wraz z nową odsłoną, która otrzymała podtytuł Black Ops. Sklep gram.pl oferuje już możliwość zamówienia przedpremierowego dzieła studia Treyarch.

Przeczytaj cały tekst "Call of Duty: Black Ops w przedsprzedaży w sklepie gram.pl" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co tak poźno, już wszyscy złożyli gdzie indziej ;p

Spoiler

(taki żarcik)

Zobaczymy, może gdzieś będzie taniej albo dadzą jakieś bonusy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2010 o 16:02, Muradin_07 napisał:

No to i tak taniej niż w przypadku MW2... Kupić to pewnie kupię... ;D


Bredzisz, wszystkie części Call of Duty były po 120 zł na PC. Wiem bo sam kupiłem MW2 czy World of War w empiku po własnie takiej cenie. Napewno też kupie i Black Opsa ale w empiku bo szkoda kasy za przesyłke : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2010 o 16:16, vegost napisał:

Bredzisz, wszystkie części Call of Duty były po 120 zł na PC. Wiem bo sam kupiłem MW2
czy World of War w empiku po własnie takiej cenie. Napewno też kupie i Black Opsa ale
w empiku bo szkoda kasy za przesyłke : )

Wszystkie części od WaW miały cenę 140 teoretyczną, 120 praktyczną, ale do CoD 4 było to 100/80.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2010 o 17:02, bezlerg napisał:

119,90zł za 4-5 godzinne single? NO WAY!


Z przyszłości jesteś, przeszedłeś grę i wiesz ile czasu to zajmuje? Kolejny mądrala przewidujący przyszłość, albo mamy dowód na podróże w czasie.
Nie ma co oczekiwać wielogodzinnego single''a ale ten z WaW miał z 7-8 h (?). Plus multi.
To nie MW 2 i nie IW to robi a Treyrach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować