Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Two Worlds - Czyżby polski pogromca Gothica 3 i Obliviona?

3043 postów w tym temacie

Dnia 10.06.2008 o 16:23, Kirabax napisał:

Niee po prost w mojej wersji (KŚG) multi nie ma. Multi powinno byc chyba od razu...


Ja też mam z KŚG i również nie mam multi, a słyszałem że jest całkiem niezłe, więc warto chyba zagrać. Może wersja z KŚG jest ograniczona i wycięto multi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2008 o 16:38, Kraju92 napisał:

> Niee po prost w mojej wersji (KŚG) multi nie ma. Multi powinno byc chyba od razu...


Ja też mam z KŚG i również nie mam multi, a słyszałem że jest całkiem niezłe, więc warto
chyba zagrać. Może wersja z KŚG jest ograniczona i wycięto multi.


No było mówione, że w wersji w KŚG wycięto multi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ucieli po to, by gra mniej zajmowala. Co do samej gry to polecam wszystkim. Wlasnie ja skonczylem, i czuje wyrazny niedosyt. Chetnie bym wrocil do niej, jednak nie wiem co mam w niej dalej robic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2008 o 16:40, Kirabax napisał:

Ucieli po to, by gra mniej zajmowala. Co do samej gry to polecam wszystkim. Wlasnie ja
skonczylem, i czuje wyrazny niedosyt. Chetnie bym wrocil do niej, jednak nie wiem co
mam w niej dalej robic...


Cóż, gra ma 2 zakończenia, a robić możesz w niej cokolwiek chcesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2008 o 16:40, Kirabax napisał:

Ucieli po to, by gra mniej zajmowala. Co do samej gry to polecam wszystkim. Wlasnie ja
skonczylem, i czuje wyrazny niedosyt. Chetnie bym wrocil do niej, jednak nie wiem co
mam w niej dalej robic...


A wielka szkoda że ucięli, ale to musieli mieć zgodę producenta, widocznie się na takie coś zgodził. Co by nie było, dodatek samodzielny na pewno kupię. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chetnie bym wrocil do niej

No to już niedługo może będziesz miał okazję.Zapowiadany najpierw jako dodatek , a teraz jako kolejna część "The Temptation" , ma się ukazać , o ile nie załapie opóźnienia , we wrześniu.Akurat po wakacjach będzie można pograć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ma, ma na twoworlds.pl koles sie o to pytal i Reality Pump mu odpowiedzialo ze "jest obciety dokumentnie" Co przez to chcial powiedziec to nie mam pojecia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2008 o 17:34, Kirabax napisał:

Ma, ma na twoworlds.pl koles sie o to pytal i Reality Pump mu odpowiedzialo ze "jest
obciety dokumentnie" Co przez to chcial powiedziec to nie mam pojecia.


No właśnie co chcieli przez to powiedzieć? Mam nadzieję że jakoś dużo nie obcięli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2008 o 17:47, Kirabax napisał:

Ja mysle, ze dokumentnie - na papierze. Czyli albo nie pozwolili, albo po prostu dadza
to jako oddzielna gre do nastepnego numeru.


Raczej wątpię aby Play dał sam multi, ale wszystko jest możliwe. Oby jednak dali bo słyszałem ze jest ono jest podobne do MMORPG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2008 o 17:45, Kraju92 napisał:

Ma, ma na twoworlds.pl koles sie o to pytal i Reality Pump mu odpowiedzialo ze "jest
obciety dokumentnie" Co przez to chcial powiedziec to nie mam pojecia.
No właśnie co chcieli przez to powiedzieć? Mam nadzieję że jakoś dużo nie obcięli.

Ludzie macie przeczytajcie znaczenie słowa "dokumentnie"... http://sjp.pwn.pl/haslo.php?id=2453104
Lepiej byście nad książkami posiedzieli a mniej na forum, nabijając posty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2008 o 18:53, KrzychoCJ napisał:

Ludzie macie przeczytajcie znaczenie słowa "dokumentnie"... http://sjp.pwn.pl/haslo.php?id=2453104
Lepiej byście nad książkami posiedzieli a mniej na forum, nabijając posty.


Książki rzeczywiście rozwijają, ale ciągła rozmowa również, a postów bezmyślnie nie nabijamy, do tego są różnego typu formowe zabawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie w playu, tylko w Komputer Świat Gry :P Wiem, dziwne zew takiego pelniaka KŚG daje ale jest to jak najbardziej wiarygodne i prawdziwe. Zaraz zapyta sie Reality Pump o tego multi na twoworlds.pl forum.
Tak multi pzypomina MMORPG. Roimy questy, wymieniamy sie itemami itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2008 o 18:53, KrzychoCJ napisał:

Ludzie macie przeczytajcie znaczenie słowa "dokumentnie"... http://sjp.pwn.pl/haslo.php?id=2453104
Lepiej byście nad książkami posiedzieli a mniej na forum, nabijając posty.

Nie mysle, ze Reality Pump napisaloby "Multiplayer zostal wyciety dokladnie" bo rozmowa dotyczyla tego, jak zostal wyciety multi, i czy mozna go jakos przywrocic, np. poprzez patch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OMG ile ty masz lat? Wycięty dokumentnie chodziło mniej więcej o to, że dokładnie wycięty z gry, no - nie wiem jak Ci to wytłumaczyć. To się powinno rozumieć samemu.
No ale mimo wszystko multi podobno posysa więc mała strata. Od MMO to jest WoW, GW i AoC.

@Kraju92
Napisałeś "a postów bezmyślnie nie nabijamy". A co ten twój post wniósł do tematu, a? Bezmyślnie nabijasz, ot co.

@Xanas
Chyba musisz znaleźć odpowiedniego nauczyciela, ale nie jestem pewien bo jak na razie mało grałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2008 o 20:27, Xanas napisał:

Czy w tej grze można walczyć dwoma brońmi jednocześnie jak tak to jak?

Musisz znaleść nauczyciela (poszukaj np. w obozie na północny-wschód od Tharbakinu) i kupić umiejętność (a potem ją rozwijac). Sam nie korzystam z tego - lepsze są dwuręczne bronie (ale wtedy nie możesz atakować siedząc na koniu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2008 o 20:27, Xanas napisał:

Czy w tej grze można walczyć dwoma brońmi jednocześnie jak tak to jak?


Można - musisz znaleźć nauczyciela który nauczy Cię walki dwoma ostrzami. Nie jestem pewien, ale najbliższy jest chyba w Cathalon...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2008 o 20:35, Benqiu napisał:

> Czy w tej grze można walczyć dwoma brońmi jednocześnie jak tak to jak?

Można - musisz znaleźć nauczyciela który nauczy Cię walki dwoma ostrzami. Nie jestem
pewien, ale najbliższy jest chyba w Cathalon...


Bliżej (i łatwiej) jest chyba jednak do Obozu Bractwa.

20080610204736

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować