Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Oszukujesz w Red Dead Redemption? Bój się Rockstara

13 postów w tym temacie

Szkoda że w GTA IV nic z tym nie zrobili... Kolesie biegający z wyrzutniami rakiet z których strzelali jak z karabinu, czy posiadający nieśmiertelność bardzo uprzykrzali grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak ja nie lubię tych...
A w Gta SA również są takie problemy, tak czy owak to wszystkich oszustów się nie bo zbędą, w końcu muszą być Ci dobrzy i Ci nie dobrzy.;): P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedno ale: SAMPa nie zrobiło Rockstar. Jak na serwie sa "mądrzy" admini to nie ma problemu z cziterami (są również skrypty Anty spam, Zakazane bronie i inne zależy jakie kto stworzy ;])

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak mozna cheatowac na konsoli? Jak mozna w GTA cheatowac na konsoli? Nie zebym chcial, dodatkowo nie ze nie wierze... Ale jestem ciekawy jak jest to mozliwe.

PS. Nastepnym razem zwroce bardziej uwage na to jak opale cos w multi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

normalnie jest mozliwe, kiedys jak bylismy mali z kuzynem to w gta sa na ps2 on zciagnal z neta kody w postaci konfiguracji roznych przyciskow, tak to wyglada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dobrze. Przyznam się, że gra w trybie Advanced Coop raz tak bardzo zabugowana mi się załadowała, że na całej mapie było ~5 wrogów i bez problemu zdobyłem challenges za szybkość na części z nich (na jednej wywaliło punkt do którego trzeba było nosić złoto na... środek świata, tak wiec musiałem zrezygnować). Lepiej niech ponaprawiają tego typu błędy zanim zaczną brać się za ludzi psujących rozgrywkę których spotkałem dokładnie 0, rockstar zaczyna baje opowiadać. Chociaż słyszałem plotę, że na xboxie można zmodyfikować plik z savem tak, że ma się maksymalny 50 poziom. Ale czy to jakoś przeszkadza innym graczom? Raczej nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Jak mozna cheatowac na konsoli?

Wykorzystując glitche/bugi w grze (np."statsiarze" w BC2) - to można usunąć patchami. Ewentualnie przeróbka kontrolera na "rapid fire" (nie wiem czy jest wykrywalna). Na tym chyba koniec... Generalnie problem jest marginalny.

Jak mozna w GTA cheatowac na konsoli?

No nie można. Fang opisał problemy dręczące pecetową wersje (dwie strony medalu - są mody to sa i czity, a Rockstar blaszakowe GTA IV zabezpieczył przed tym problemem dość słabo). W wersji konsolowej takich "atrakcji" w multi nie doświadczyłem, natomiast zdarzali się kretyni (np. jeżdżący pod prąd w trybie wyścigów).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2010 o 14:21, Lordpilot napisał:

> Jak mozna cheatowac na konsoli?

Wykorzystując glitche/bugi w grze (np."statsiarze" w BC2) - to można usunąć patchami.
Ewentualnie przeróbka kontrolera na "rapid fire" (nie wiem czy jest wykrywalna). Na tym
chyba koniec... Generalnie problem jest marginalny.

I modyfikując pliku gry zapisane na dysku. Marginalny problem? Zapewne, ale tam gdzie jest dostęp do danych tam można jakieś rzeczy popsuć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować