Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pobierz demo Kane & Lynch 2: Dog Days

10 postów w tym temacie

Przeszedłem demko kilka dni temu na ps''ie. Szczerze mówiąc, to Army of Two było ciekawsze i bardziej rozbudowane pod względem co-op gameplay''a. Pełnej wersji K&L 2 raczej nie kupię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przez całą noc ściągało mi się demo, ale mam problem ze sterownikami.
"Sterownik przestał działać, ale odzyskał sprawność".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zacząłem pobierać to demko ze Steama. W sumie nie wiem czego oczekiwać, bo nawet w pierwszą część nie grałem, ale jestem ciekawy tej dynamicznej kamery. Na filmikach wygląda to bardzo ciekawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta gra jest jakaś dziwna. Celowanie ma zbyt małe przybliżenie, shotgun to w rzeczywistości snajperka... No i ta cenzura! Da się ją jakoś wyłączyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2010 o 11:47, sinir napisał:

Ta gra jest jakaś dziwna. Celowanie ma zbyt małe przybliżenie, shotgun to w rzeczywistości
snajperka... No i ta cenzura! Da się ją jakoś wyłączyć?

Cenzura jest rozwalająca, ale tu prawdopodobnie chodzi o stworzenie klimatu jakiegoś reportażu, tak jakbyś oglądał zdjęcia strzelaniny w telewizji. Przynajmniej tak się to tłumaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wreszcie ktos wpadl na to po co nalozyli tyle tych filtrow na obraz ( błedu w "kodowaniu" gdy obrywamy, dziwne odbicia soczewkowe czy wlasnie cenzura). bez tego gra by byla brzydka ( no chyba ze w demie obnizili jakosc). Multi jedt dosyc ciekawe choc czy wciagajace to jeszcze nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować