Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gamescom 2010: Ubisoft i Bethesda odsłaniają karty

20 postów w tym temacie

Ciekawe czy Beth pokaże coś nowego jeśli chodzi i ich ''wielką czwórkę''. Najbardziej liczę na jakieś nowe wiadomości o Rage bo to jednak jeden z najbardziej wyczekiwanych a przy okazji kontrowersyjnych tytułów.

Co do Ubi. Skończyli się dla mnie wraz z AC2... A grą w stylu MJ to już w ogóle stracili wszelki szacunek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie szkoda że nie pokażą GR:FS... Ale co tam H.A.W.X 2 z Ubi i wszystko z Bethesdy mnie interesuje. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No co jest, czemu ciągle tak oddalają od graczy FutureSoldier''a ? ;/

Jednak on kiedyś tam będzie, mnie bardziej martwi brak Heros of Might and Magic VI :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co by nie mówić jestem trochę zawiedziony, bo liczyłem że na tych targach Bethesda zaprezentuje wreszcie nowego TES-a a to niestety nic z tych rzecz. No nic, trzeba czekać dalej i mieć nadzieje, że gra mimo wszystko już od jakiegoś czasu powstaje. Pewne nadzieje wiąże z Rage.
Jeśli zaś chodzi o Ubi-Soft to nic ciekawego tam nie widzę, ale to chyba nawet lepiej, bo nie mam zamiaru kupować gier przez nich wydanych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

z Ubisoftu czekam głównie na Assassin’s Creed: Brotherhood i na nowe wieści o Driver: San Francisco :)
nie wspomnę że Rayman: Raving Rabids: Travel in Time ma być extra ! :D
Bethesda hmm... może jakiś nowy oblivion, albo mmo ?! Bo jedynie co może być spoko to RAGE jak dla mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.07.2010 o 08:19, czapol napisał:

Jednak on kiedyś tam będzie, mnie bardziej martwi brak Heros of Might and Magic VI :(

będzie, jak wymyślą jak wcisnąć w niego swój śmieszny system dowodzenia głosem, co by móc próbować wcisnąć to na konsole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2010 o 10:18, dark_master napisał:

będzie, jak wymyślą jak wcisnąć w niego swój śmieszny system dowodzenia głosem, co by
móc próbować wcisnąć to na konsole.


Akurat tutaj nie potrzeba szybkich reakcji, więc po co jakiś system sterowania głosem? Zresztą move i kinect tu by się spisały^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2010 o 10:18, dark_master napisał:


> Jednak on kiedyś tam będzie, mnie bardziej martwi brak Heros of Might and Magic
VI :(
będzie, jak wymyślą jak wcisnąć w niego swój śmieszny system dowodzenia głosem, co by
móc próbować wcisnąć to na konsole.

Heroes nadawałby się do grania na konsoli, bo to nie strategia czasu rzeczywistego, a gra turowa. IMO nie byłoby problemu i dałoby się stworzyć nowego Heroesa na konsolach, ale wedy nie byłby to Heroes :/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2010 o 11:07, Renzov napisał:

>
> > Jednak on kiedyś tam będzie, mnie bardziej martwi brak Heros of Might and Magic

> VI :(
> będzie, jak wymyślą jak wcisnąć w niego swój śmieszny system dowodzenia głosem,
co by
> móc próbować wcisnąć to na konsole.
Heroes nadawałby się do grania na konsoli, bo to nie strategia czasu rzeczywistego, a
gra turowa. IMO nie byłoby problemu i dałoby się stworzyć nowego Heroesa na konsolach,
ale wedy nie byłby to Heroes :/.

Czemu ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2010 o 12:11, Kezuj12345 napisał:

Czemu ??

Porównaj Cywilizację na konsole i CIV na PC. Różnice widać gołym okiem - jedna to gra uproszczona na maksa (nie wiem, czy chodzi tu o przeciwdziałanie przegrzewaniu się konsoli czy gracza?), druga to pełną gębą Cywilizacja. Widać konsole są dla innych graczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>> Jednak on kiedyś tam będzie, mnie bardziej martwi brak Heros of Might and Magic
>> VI :(

Dnia 28.07.2010 o 10:18, dark_master napisał:

będzie, jak wymyślą jak wcisnąć w niego swój śmieszny system dowodzenia głosem, co by
móc próbować wcisnąć to na konsole.


Jak nie będzie, to też nic się nie stanie, bo bojkotuję Ubisoft za DRM.


Warto dodać do newsa, że na targach w Kolonii CD Projekt Red będzie miało swoje stoisko 20 metrów od budy Bethesdy - mówię o części biznesowej (hala nr 4).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2010 o 10:55, The_Nemezis napisał:

> będzie, jak wymyślą jak wcisnąć w niego swój śmieszny system dowodzenia głosem,
co by
> móc próbować wcisnąć to na konsole.
>

Akurat tutaj nie potrzeba szybkich reakcji, więc po co jakiś system sterowania głosem?

bo jest ich i jest kewl ;P A przynajmniej tak powtarzają, ale nie ma to przełożenia na sprzedaż.
Zresztą, nawet jaby zrobili to wyszłobydrugie civilisation revolution

Dnia 28.07.2010 o 10:55, The_Nemezis napisał:

Zresztą move i kinect tu by się spisały^^

oj wątpię, raz że machanie męczy, dwa, są precyzyjne jak wymachiwanie latarką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że Bethesda pozytywnie zaskoczy i posypią się jakieś nowe gorące nowinki i gameplaye. Bo na Ubisoft w kwestii pozytywnego zaskoczenia raczej nie ma co liczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować