Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Konsolowy Assassin`s Creed: Brotherhood w niższej cenie w przedsprzedaży w sklepie gram.pl

22 postów w tym temacie

gram.pl

Mamy przyjemność poinformować, że cena Assassin’s Creed: Brotherhood na Xboksa 360 i PlayStation 3 spadła do 199,90 złotych. Wszyscy Gramowicze, którzy złożyli już pre-order na ten tytuł, również otrzymają go taniej.

Przeczytaj cały tekst "Konsolowy Assassin's Creed: Brotherhood w niższej cenie w przedsprzedaży w sklepie gram.pl" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

znaczy chcecie powiedzieć że wreszcie zauważyliście błąd i ustawiliście poprawną cenę :D:D

a tak serio to ktoś złożył zamówienie na poprzednią cenę?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wciąż nie mogę zrozumieć wysokości cen gier na konsole. Niby na konsolach nie ma piractwa i łatwo w miarę je kontrolować, na PCtach jednak piractwo jest sporym problemem, a ceny są w porównaniu do wersji konsolowych dużo niższe. Tytuły konsolowe powinny być dużo tańsze i nie ma co się zasłaniać kosztami produkcji, skoro każda wertsja różni się cenowo pomimo tych samych kosztów produkcji. Wg mnie to jest marża monopolistów nakładana na resztę świata.
Mam pc i konsolę i zdecydowanie kiedy się da wybieram wersje pctowe, są dużo tańsze i przyjaźniejsze w graniu (klawiatura + mysz jak na razie nie do pobicia).
Co do samego AC:B liczę, że historia będzie równie dobra, co w AC2 (genialna końcówka), jednakże multiplayer w tego typu grach jest złym pomysłem, jedynie można takie coś podyktować pożądaniem napchania kieszeni kasą od maniaków pvp (najgorszy pomysł w świecie gier to pvp).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2010 o 15:03, xMATEOx napisał:

A co się stało z EK na PC? Przedtem była za 149, a teraz za 159zł. Podwyższyli cenę,
czy jest pomyłka w newsie??


Tak to jest jak coś się dobrze sprzedaje... osobiście nie lubię jak jakieś sklepy tak robią... ledwo coś weszło do sprzedaży, w pierwszych dniach już się dobrze sprzedaje to cena idzie w górę... ale no nic to jest bisnes :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To nowa czesc? Skoro tak to dlaczego nie mamy cyfry jak bylo w przypadku poprzedniej czesci? Jesli nie to dlaczego cena jest tak masakryczna?

Chyba, ze mowimy o tasiemcach pokroju Vice City, Liberty City itp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2010 o 17:52, Harrolfo napisał:

No w gramie akurat jest najtaniej (sprawdzałem przed złożeniem zamówienia ;), zwłaszcza
jak odbiór jest w salonie


Mówisz o tej wersji ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować