Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiemy kiedy pojawi się dodatek do Metro 2033

12 postów w tym temacie

I nastały czasy, kiedy głupi zestaw broni nazywa się dumnie "dodatkiem". Idea DLC jest fajna, ale wykorzystywana na każdym kroku w bardzo zły sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiadasz ? Kurcze, kusi mnie od czasu gdy sięgnąłem po grę, ale zawsze odkładałem pieniądze do portfela...

mmm...może jednak : >

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra mi się bardzo podobała poza jednym: ścisłością. Nie wiadomo kiedy się to zaczęło, kiedy skończyło, chodzimy po stacjach ale nic o nich prawie nie wiemy. Oczekiwałem, że jest to tak świetny pomysł to powinni jakoś fajnie zagęścić fabułę i opowiedzieć o wszystkim w większych ilościach. Niestety, dostajemy tylko historię chłopaka i to dziwnie przedstawioną. Pierwszy raz gram w taką grę gdzie dokładnie nie wiadomo o co biega. Potrzebny jej prequel i sequel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2010 o 20:49, Bithda napisał:

Gra mi się bardzo podobała poza jednym: ścisłością. Nie wiadomo kiedy się to zaczęło,
kiedy skończyło, chodzimy po stacjach ale nic o nich prawie nie wiemy. Oczekiwałem, że
jest to tak świetny pomysł to powinni jakoś fajnie zagęścić fabułę i opowiedzieć o wszystkim
w większych ilościach. Niestety, dostajemy tylko historię chłopaka i to dziwnie przedstawioną.
Pierwszy raz gram w taką grę gdzie dokładnie nie wiadomo o co biega. Potrzebny jej prequel
i sequel.

Wcale nie jest potrzebny , wystarczy przeczytać lepszą od gry , książkę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować